Jump to content
Dogomania

Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)


Murka

Recommended Posts

wlasnie zjedlismy kolacje :) oczywiscie nie moglam zjesc spokojnie z tymi zabiedzonymi psami obok :)
jak widza kanapki to az im sie policzka zapadaja ;)
ofkors potargal wlasnie reklamowke a teraz do mnie cos mowi, chyba chce zebym na niego patrzyla :)) co chwile mowi- auuuuuuuuuuu :) rano wyszedl na dwor i szczekal, glosno :)
ja niestey nie moge p[isac rano bo wstaje tuz po 4 i trudno mi wtedy znalezc czas na neta :)
wiec radze nasze wieczorne relacje czytac z samego rana :)
pozdrowienia i jeszcze raz dziekuje za pomoc, on jest tu taki szczesliwy, ze dobrze ze przyjechal szybciej niz pozniej

Link to comment
Share on other sites

:)
jestesmy
przepraszam was bardzo ale bylam zbyt zmeczona.
psiaki dogadaly sie juz zupelnie. fox juz nie krzyczy na ofkorsa kiedy ten wskakuje na JEGO ;) lozko :) i powiem wam, w tajemnicy, ze chlopcy robia na tym lozku nieprzyzwoite rzeczy!
a jak na nich spojrze to... maja usmiechniete miny z zebami na wierzchu i wiszacymi jezorami
eh.... :) poza tym ofkorsik bardzo ladnie chodzi na smyczy, choc nadal musze go gonic po calym domu zeby zalozyc szeleczki :)
opowiem wam jeszcze o ulubionej zabawce tych dwoch szalencow :)
jest to... stara sznurowka przywiazana do lozka :)
kiedy tylko jeden lapie w pysk ten kawalek sznurka to drugi dostaje szalu i tez lapie i sie zaczyca :)
przeciagaja sie do momentu az ich pyski sie spotkaja a potem warcza na siebie, czasem tak na powaznie. ale nigdy sie nie kloca, jeden rezygnuje a za pol minuty zabawa zaczyna sie od nowa :)

Link to comment
Share on other sites

opowiem wam dowcip :)
w sobote u weta martwilam sie ze ofkors taki grubasny :) a on na to - to pewnie dlatego ze jest malo aktywny :)
hahahahahah
kto go zna to wie ze go wszedzie pelno, wlasnie mnie gryzie w noge bo mu uciekam :) ooo teraz wypruwa misia :)
baaardzo malo aktywny pies :)

Link to comment
Share on other sites

Hahahahaha,

Ofkors malo aktywny, a to dobre!!! Ja kilka sobot probowalam mu pstryknac dobre zdjecie, zeby byla miniatura mordki do strony schroniska, ale gdzie tam.Nie dalo sie.Dopiero Jogi go unieruchomila.

Jak milo czyta sie takie wiesci, ze Ofkorsik i Foksik tak sie wspaniale dogaduja. I ze zaden nie chce zbytnio rzadzic, tylko im zabawy w glowie.

Link to comment
Share on other sites

teatrzyk, musical, wszytsko naraz :) tance na 2 lapach :) impreza na calego.

tylko foxio ma chore oczko :( prawdopodobnie go kot drapnal, chyba ze ofkors go uderzyl bo jak tak tancza to caly czas sie po mordkach bija :)

mam nadzieje ze szybko z tego wyjdzie. trzymajcie kciuki.
misio nie zyje.. dalam im kolejnego i... mis nie ma oczu :)

Link to comment
Share on other sites

u nas zabawa nie ma konca :) ofkors ciagle zaczepia foxa, nawet jak ten spi. kladzie sie na nim i go gryzie a fox ucieka, czasem pod koldre do mnie, zeby tylko sie ukryc :)
ale w ciagu dnia fox nie ma nic przeciwko zabawom i ciagle tylko slysze tupanie i gadanie :) dobrze im razem.

Link to comment
Share on other sites

[quote]Eloise,

wczoraj w schronisku slyszalam pochwaly na Twoj temat, zdjecia Korsarza - Ofkorsika sie bardzo podobaly !!! [/quote]

Ano właśnie, pozwoliłam sobie podesłać fotki radosnego pyszczaka do pracownicy schroniska (jako jedyna ma dostęp do netu), ona często drukuje to co przesyłam i pokazuje w schronisku wszystkim pracownikom :D
Im też się należy nagroda za ich pracę i serce dla zwierzaków 8)

Link to comment
Share on other sites

czesc!
u nas wszystko ok. oczko foksika sie wyleczylo, chlopcy sa razem bardzo szczesliwi. jak uda mi sie ich sfotografowac to podesle wam fotki :)
ale to takie szalone istoty, ze trudno ich uchwycic a nosy i ogony sa malo interesujace :) a tylko takie fotki mi sie udaje zrobic :)

Link to comment
Share on other sites

powiem wam szczerze ze te male rozrabiaki spai tylko wtedy kiedy my spimy i ani minuty dluzej!!

jak tylko otworze oko to oni o tym wiedza i juz nas mecza! nie dadza leniuchowac, bo musza byc caly czas w centrum uwagi :) a poza tym jak zaczynam robic zdjecia to oni widza ze sie na nich patrze i na mnie skacza :)
najlepsza dzisiejsza fotka to dwa ogony idwrocone w 2 rozne strony!!

Link to comment
Share on other sites

[b]eloise[/b], ale Ci fajnie, nie masz chyba możliwości, aby się smucić i mieć jakieś zmartwienia :D
Super, że się psiaki tak dogadały :lol:
Ech, u mnie w domu też było tak wesoło jak były dwa psiaki, ale rodzice nie chcą juz drugiego :( A ja w Lublinie nie mam na razie warunków...
Ale kiedyś sobie odbiję :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...