Jump to content
Dogomania

Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!


fizia

Recommended Posts

[quote name='Ewanka']Piszę to z wielkim smutkiem, ale widzę to tak ...

dopóki niepełnosprawna [B]Molly[/B] była "atrakcją medyczną" dla potrzeb studentów wydziałuy weterynarii, to było OK ... była ukochaną sunią swojej (tymczasowej) pańci, a gdy skorzystano z jej "usług", mogła być już brutalnie wyrzucona z domu, bo jak to inaczej określić ??? Oddanie na kilka świątecznych dni i nie odebranie psa ???????????????

Niestety to samo było z Ksenią przed poprzednimi Świętami, była oddana na przechowanie, z zamiarem jej nieodebrania, to stało się chyba skuteczną metodą (???)

... ciekawe kiedy Miszka wyląduje na bruku, jak usuną jej macicę, szczególnie interesującą dla studentów (???), o ile dobrze pamiętam tak "cienkiej mieśniówki" nie widziano na tym szacownym wydziale. Sądzę, że Miszeńka jednak nie podzieli losu dwóch poprezedniczek ... bo jest piękna, a jej nieprawidłowości są wewnątrz i nie kłują w oczy TZ-ta Naa, oraz współlokatorki i!!!! Groza !!!!!!!!!!!!

Przerażające, jak niektóre osoby pod płaszczykiem pomocy zwierzętom, robią sobie dobrą opinię zarówno na Wydziale Weterynarii jak i na forum dogomanii ... jednak tutaj, na forum, niektóre sprawy wychodzą na jaw i .... pojawia się rysa na kryształowym wizerunku.


Bardzo żałuję, że tak się przedstawiają fakty ... coraz mniej lubię ludzi ................

[B]Naa[/B] po wielekroć zawiodła moje zaufanie, a stałam za nią murem w sprawie Miszki, była bardzo przekonująca w swojej argumentacji ...

cóż , każdy ma jakiś talent ... !!!!!!!!!





:(:(:([/QUOTE]
No proszę Cię,o jesssu...Naa,mogłabyś byc aż taka dwulicowa?:-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NaamahsChild']Rozmawiałam z Asią, obniżyła cenę za hotelik do 20 zł za dobę, czyli za cały pobyt (11 dni) koszt wynosi 220 zł.[/QUOTE]
Uufff...no to tyle dobrego...czyli mamy ledwo co....ale wystarczy,.,.a co potem..??
Mysle, ze trzeba zmienic tytul watku z info o potrzebnych deklaracjach dla naszego zajączka:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']No proszę Cię,o jesssu...Naa,mogłabyś byc aż taka dwulicowa?:-o[/QUOTE]
Absolutnie nie. Nigdy żaden pies nie był dla mnie medyczna atrakcją - tym bardziej, że da lekarzy badających Molly nadawała się ona tylko i wyłącznie do eutanazji. Ale żyje, a ja cały czas walczyłam by trwało to jak najdłużej i bez jakiegokolwiek dyskomfortu i bólu!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NaamahsChild']Absolutnie nie. Nigdy żaden pies nie był dla mnie medyczna atrakcją - tym bardziej, że da lekarzy badających Molly nadawała się ona tylko i wyłącznie do eutanazji. Ale żyje, a ja cały czas walczyłam by trwało to jak najdłużej i bez jakiegokolwiek dyskomfortu i bólu![/QUOTE]

Nie wiem skad ty bierzesz te opinie lekarzy, ale cos mi to wszystko smierdzi, a co do twojej walki, no coz jakos sie nie nawalczylas zbytnio. Odkad zapoznalam sie z watkiem Miszki jestes dla mnie osoba niewiarygodna i tyle. Mam nadzieje, ze juz zadnego psa na DT nie dostaniesz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizia']
[COLOR=magenta][B]Na dzien dzisiejszy - [B]15.04.2010[/B] - Molly ma w swojej skarbonce [U][COLOR=yellowgreen]250,35 zł[/COLOR][/U][/B][/COLOR]
[COLOR=black]Jest to suma, jaka zostala po przelaniu 350 zł za hotelik u Kasi i 75 zł za podróż Molly do Bielska - czyli w sumie 425 zł, te pieniążki przelałam dzisiaj, [B]15.04[/B][/COLOR]

[/QUOTE] Fiziu - dzisiaj nie jest 15 kwiecień tylko 12 ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja nie znam wszystkich poczynań Naa, dlatego trudno mi zabrać głos w sprawie jej osoby, jej poczynań jako dt. Wiem tylko jak wyglądała sprawa z Molly. Czuję podobnie jak gonia66, raczej lekki żal, ale biorąc pod uwagę tylko sprawę Molly to nie umieszczałabym Naa na czarnych kwiatkach, każdy może zrobić błąd.

Ja chciałam podziękować Naa za jej troskliwą dotychczasową opiekę nad Molly, za szczegółowe relacje z jej życia. DZIĘKUJĘ CI NAA! :Rose:

Link to comment
Share on other sites

i ja dziękuję Naa za to ,ze jeszcze na tym wątku jest...bo to dowodzi ,że po tylu słowach przeciw...myśli o Molly pozytywnie i chce jej dobra..Może nie zawsze udaje nam się zrobić tak jak chcemy...ale to nie powód by kogoś wdeptać w ziemię...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikus']i ja dziękuję Naa za to ,ze jeszcze na tym wątku jest...bo to dowodzi ,że po tylu słowach przeciw...myśli o Molly pozytywnie i chce jej dobra..Może nie zawsze udaje nam się zrobić tak jak chcemy...ale to nie powód by kogoś wdeptać w ziemię...[/QUOTE]

W pełni się zgadzam.
[B]
fiziu[/B], jakby co to mam nr tel. do Bounty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikus']i ja dziękuję Naa za to ,ze jeszcze na tym wątku jest...bo to dowodzi ,że po tylu słowach przeciw...myśli o Molly pozytywnie i chce jej dobra..Może nie zawsze udaje nam się zrobić tak jak chcemy...ale to nie powód by kogoś wdeptać w ziemię...[/QUOTE]
Nikus...spokojnie, nie rob z nas potworow,,nikt nie chce wdeptac Naa w ziemie i to chyba jasno pisalysmy niejednokrotnie..ale prawde trzeba pisac, chocby po to, zeby żadnego spiunia więcej nie spotkal taki los, jak Molly...po prostu..Naa nie powinna byc DT,...ale nikt nie kwestionuje tego, co zrobila dla Molly...niestety powiedzmy sobie jasno- to czas przeszly....
Naa..czy wyslalas juz ksiazeczki z wynikami do Kasi..??JAk kontakt z Bounty..??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Naa popis dala nie po raz pierwszy. Nie wiem czy jeszcze ktos powaznie já traktuje jako DT? Slawetna historia Miszki i jej nienarodzonego miotu tylko utwierdzila mnie o chorych intencjach i niespelnionych ambicjach tej osoby... Naa, Ty sié na czarne kwiatki nadajesz z takimi numerami - nie pierwszymi, które obserwujé na Twojej bytnosci na dogo...[/QUOTE]


Naa miała trafic na CK juz po tej akcji

[url]http://www.dogomania.pl/threads/130153-JUA-W-NOWYM-DOMU-Wyrzucona-z-samochodu-roczna-Lolcia[/url]

do tej pory nie ma kontaku z Lolcią!!!!

ciekawe ile razy ujdzie jej to jeszcze płazem?!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mercy']Naa miała trafic na CK juz po tej akcji

[url]http://www.dogomania.pl/threads/130153-JUA-W-NOWYM-DOMU-Wyrzucona-z-samochodu-roczna-Lolcia[/url]

do tej pory nie ma kontaku z Lolcią!!!!

ciekawe ile razy ujdzie jej to jeszcze płazem?![/QUOTE]

O piéknie. Zostawié lekturé na jutro. Proponujé paniom "dziékujácym" rózwniez sié zapoznac. Btw mercy, dodaj ten wátek na CK z cytatem mojego wpisu o kolezance, tutaj, post 1156:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/117540-Czarne-kwiatki-czyli-komu-nie-dawac-psa-i-na-kogo-warto-uwaA-aAE/page116[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...