Jump to content
Dogomania

Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!


fizia

Recommended Posts

Dotarłam.
Na wizytę chciałabym się umówić z różnych względów, o których wszyscy wiedzą ;) na niedzielę, ale nie mam na razie telefonu do Państwa.
[B][SIZE=4]Czekam na sms od _Lary.[/SIZE][/B]
Jakby co, dzwońcie, piszcie.
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
514-518-167

Postaram się dobrze sprawić.
Uściski dla Molly.

P.S. Wzór umowy mam. Wydrukowałam i pokażę.:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NaamahsChild']Molly dzisiaj wstała piszcząc z bólu. Bolą ją łapki, może kręgosłup. Kacha poleciała po Pyralginę w czopkach. Zobaczymy co dalej..[/QUOTE]
:(....co dalej..??Naa...lepiej już..???Domyslasz się, co moglo sie stać..??
jejoooo......zaciskam piąstki....

Link to comment
Share on other sites

Ufff, udało mi się zalogować na dogo! 1,5 dnia walczyłam - pojechałam na wesele przyszłego szwagra, ale miałam tam dostęp do internetu, mimo tego, nie udawało się niestety:(
Molly pod względem bólowym czuje się nieco lepiej, sprawniej chodzi, od wczoraj wieczora nic przeciwbólowego nie dostała, natomiast cały dzisiejszy dzień wymiotuje brązową papką, ma średni apetyt. Oszalała z radości na mój widok, na spacerze wygłupiała się jak tylko mogła, ale strasznie się o nią martwię:(

Boję się wymawiać to, co kłębi mi się po głowie.. Postaram się jutro, najpóźniej we wtorek, pojechać z nią do weta na konsultacje, lecz obawiam się, że można przewidzieć co usłyszę..

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Laro, jak możesz to prześlij mi jej nr telefonu, to skontaktuje się z nią - skończyły mi się środki na koncie, uzupełnię dopiero jutro.

Goniu, ja po prostu się boję, że to może oznaczać najgorsze, boję się, że jej organizm zaczyna wysiadać:( Widok jej "pięknej" macicy mnie bardzo zafrapował. W pt będą wyniki co toto jest w ogóle..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NaamahsChild']Dziękuję Laro, jak możesz to prześlij mi jej nr telefonu, to skontaktuje się z nią - skończyły mi się środki na koncie, uzupełnię dopiero jutro.

Goniu, ja po prostu się boję, że to może oznaczać najgorsze, boję się, że jej organizm zaczyna wysiadać:( Widok jej "pięknej" macicy mnie bardzo zafrapował. W pt będą wyniki co toto jest w ogóle..[/QUOTE]Jessssooooooo...nie chce nawet mysleć....nie chcę...i mam nadzieję, ze nic złego nie bedzie...Molly..TY nasz Skarbeczku- Nasza Mała Miss...trzymaj sie dzielnie dziewczynko...pliiiiissssssssssss

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...