Jump to content
Dogomania

Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!


fizia

Recommended Posts

kiziamizia, Molly w tej chwili je karmę o wiele lepszej jakości i o specjalnym składzie w porównaniu z Puriną;)
To dobra karma, lecz, nie dla księżniczki, ona ma po niej zaparcia niestety.. Tak jak pisałam - kwestia wyboru odpowiedniej diety nie jest łatwa, Molly pod tym względem wymyka się spod większości norm i zasad, a ustalanie jej jadłospisu zostało oparte na podstawie prof Jamroz, szefowej katedry Żywienia Zwierząt oraz konsultacji z wieloma weterynarzami oraz oczywiście dogomaniowymi cioteczkami:)

Link to comment
Share on other sites

No kurcze, całe konsylium czuwa nad jej dietą.
Jeśli przez weekend coś się wydarzy, to robimy w pon gastroskopię. Póki co, jest na espumisanie (bo wzdęcia wracają niestety), metacamie plus controloc control.
Fiziu, z karmą póki co, mimo, że się kończyła, poczekajmy, bo nie wiem jak teraz dalej będzie przebiegała jej dieta, nie wiem, czy nie będę musiała jej gotować..

Mollciu, zdrowiej wreszcie, proszę..:(

p.s. jedyne co jej nowego dałam, to olej rybny już kawał czasu temu, myślicie, że tak mogła na to zareagować? Znacie jakiegoś psiaka, który miałby podobną? Wet mówi, że raczej nie, ale ja już się każdej myśli czepiam..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NaamahsChild']Tak, Molly dzisiaj weselsza i żywsza. Znowu zaczęła gryźć Blanche - pod tym względem to ona kompletnie nie ma wyczucie, po kilku chwilach większość małych psów po prostu nie chce się z nią bawić..[/QUOTE]UUUUUUfffffffff.......ale cccciiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']UUUUUUfffffffff.......ale cccciiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:D[/QUOTE]

Cieszę się, że lepiej:lol:
Myśle, że u Molly można i trzeba się cieszyć każdym dniem, który pozwala jej czerpać radość z życia...ale to bardzo trudne...
Słodka maleńka:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NaamahsChild']Będzie dobrze, jakkolwiek nie wiemy jak długo, lecz każdy kolejny dzień jest darem, na który Molly jak najbardziej zasługuje:)[/QUOTE]

O właśnie to miałam na myśli:p
I jak najwięcej jeszcze takich dni maleńkiej życzę:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NaamahsChild']Będzie dobrze, jakkolwiek nie wiemy jak długo, lecz każdy kolejny dzień jest darem, na który Molly jak najbardziej zasługuje:)[/QUOTE]
:):):)....jak Naa to pisze, to jestem spokojna:0 Molly to taka szczególna sunia..."najszczególniejsza"...i taka...do kochania:D

Link to comment
Share on other sites

Fiziu, już odebrałam, zaraz Ci odpiszę.


Molly ma się już dobrze, jest wesoła i chyba wróciła do siebie. Zmniejszam dawki przeciwbólowych i widać, że można wreszcie sobie na to pozwolić:)
Dzisiaj nie dostała wcale i nie ma płaczu.. więc możliwe, że wychodzimy na prostą:)
Tylko Controloc został:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NaamahsChild']Fiziu, już odebrałam, zaraz Ci odpiszę.


Molly ma się już dobrze, jest wesoła i chyba wróciła do siebie. Zmniejszam dawki przeciwbólowych i widać, że można wreszcie sobie na to pozwolić:)
Dzisiaj nie dostała wcale i nie ma płaczu.. więc możliwe, że wychodzimy na prostą:)
Tylko Controloc został:)[/QUOTE]
Jesooooo..jak widzę wpis Naa to mam drżenie serducha, zanim otworze watek...na szczescie widzę, że martwie sie na zapas- oby tak bylo najblizsze lata:):)
Molly..kochana dziewczynko nasza...bądź zdrowa i silna jak najdłużej, bo jestes taka Gwiazdeczka dogomanii- rozświetlasz najciemniejsze nawet zakatki tego forum:):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...