Jump to content
Dogomania

Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!


fizia

Recommended Posts

[quote name='NaamahsChild']Jedni z forum labów (napisali dzisiaj), drudzy z przypadku, a trzeci... to właścicielka mojego mieszkania (na dniach zmuszona była uśpić swojego 12letniego przyjaciela z powodu choroby nowotworowej, przez którą już bardzo cierpiał.. wiem, że potrzebuje czasu, by dojść do siebie, więc jestem cierpliwa).. Więcej nie chce mówić, póki nie wyjdzie z tego coś konkretnego..
Jak to jest, że jak milczenie, to zgodne, a jak ruch, to niczym owczy pęd..?[/QUOTE]

To w takim razie trzymamy kciuki ;)
Mam nadzieję, że Molly się w końcu poszczęści i znajdzie domek.

Link to comment
Share on other sites

No nareszcie wszyscy zrozumieli, że po Molly trzeba się ustawić w kolejce :)

Ukłony dla Pani Właścicielki mieszkania, wiele osób nie chce nawet słyszeć o lokatorach z psami, a tu nie dość, że się zgadza na tymczasy, to jeszcze zastanawia się nad adopcją

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NaamahsChild']Ta kobieta jest niesamowita, zawsze na widok Molly zalewa się łzami, uwielbia ją tulić i zawsze solidnie wypieści;) Miszka też jej się bardzo spodobała, ale dla Molly to ona ma serce otwarte szeroko.
Blanche to poza konkurencją, bo wiadomo, że moje i nie oddam;)[/QUOTE]
A jestess pewna Naa, że Molly oddasz????:)..Jakos tego nie czuje:p..JA osobiscie nie wyobrażam sobie, ze Maleńka MIss moze gdzieś jeszcze czuć się taka szczęsliwa jak u Ciebie..jak z Tobą...:):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizia'][B]No nareszcie wszyscy zrozumieli, że po Molly trzeba się ustawić w kolejce :)[/B]

Ukłony dla Pani Właścicielki mieszkania, wiele osób nie chce nawet słyszeć o lokatorach z psami, a tu nie dość, że się zgadza na tymczasy, to jeszcze zastanawia się nad adopcją[/QUOTE]

Zgadzam się fiziu :D

Link to comment
Share on other sites

Powiem krótko: potrzebna wizyta przedadopcyjna w Świętochłowicach k. Katowic:) Napisałam w tej sprawie już do kochanej _Lary.
Duża doza optymizmu, z maili wyłaniają się bardzo fajni ludzie, domek z kotką.. W pon idę skonsultować datę i cenę sterylki Molly (bo wydam ją tylko po przeprowadzonym zabiegu).
Oby się udało..:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NaamahsChild']Powiem krótko: potrzebna wizyta przedadopcyjna w Świętochłowicach k. Katowic:) Napisałam w tej sprawie już do kochanej _Lary.
Duża doza optymizmu, z maili wyłaniają się bardzo fajni ludzie, domek z kotką.. W pon idę skonsultować datę i cenę sterylki Molly (bo wydam ją tylko po przeprowadzonym zabiegu).
Oby się udało..:)[/QUOTE]

Napisałam już Naa, że ode mnie do Świętochłowic jest kawałek. Że może poproszę koleżankę, która mieszka tam. ALe Naa, podaj mi jeszcze proszę dokładny adres, zobaczę co da się zrobić :)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj lecimy na tą konsultacje, bo wczoraj miałam zajęcia, na których z psami nie wolno chodzić niestety (choroby owadów użytkowych..) - ale dziś cały dzionek wolny, także radośnie pomykamy na kliniki.
Dzisiaj będę dzwoniła do Państwa i z nimi spokojnie i szczegółowo porozmawiam - jeśli ma być wizyta to już u nieco uświadomionych w związanych z Molly zdrowotnych sprawach. Natomiast fakty związane z adopcją wolałabym zrzucić na osobę wizytującą (wytłumaczyłam im już podstawowy szkielet adopcji i jej podstawowe warunki) - bo przez telefon to tak trudno wytłumaczyć, czasem lepiej pokazać przykładową umowę itd.

[B]Fiziu[/B], czy Molly będzie wydawana na Waszej umowie adopcyjnej?

[B]_Laro[/B], dzisiaj wieczorem podam Ci adres, jakbyś skrobnęła mi na PM swój numer telefonu, to wyślę Ci SMSkiem:)

[B]A tutaj malusi prezencik:) Wspólny niedzielny spacerek:[/B]

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=xImjoO8lVYU[/URL]

[IMG]http://i488.photobucket.com/albums/rr247/adopcjenaa/100_6271.jpg[/IMG]

[IMG]http://i488.photobucket.com/albums/rr247/adopcjenaa/micha1.jpg[/IMG]

[IMG]http://i488.photobucket.com/albums/rr247/adopcjenaa/michs.jpg[/IMG]

[IMG]http://i488.photobucket.com/albums/rr247/adopcjenaa/100_6272.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Byłyśmy na konsultacji, Molly jak zawsze wszystkich w zdumienie i na łopatki rozłożyła:)
Będzie operowała dr Ochota, ta sama pani dr, która robiła cesarkę Miszce (5 minut po zabiegu była już na nogach!). Cena sterylki zmieści się do 100 zł (za same materiały). Operujemy we wtorek o 8 rano (w tym samum dniu, zabieg będzie miała Iskierka), także dzień będzie pracowity:) Dwie specyficzne pacjentki..

_Laro, thx, skrzynka już opróżniona:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NaamahsChild']Byłyśmy na konsultacji, Molly jak zawsze wszystkich w zdumienie i na łopatki rozłożyła:)
Będzie operowała dr Ochota, ta sama pani dr, która robiła cesarkę Miszce (5 minut po zabiegu była już na nogach!). Cena sterylki zmieści się do 100 zł (za same materiały). Operujemy we wtorek o 8 rano (w tym samum dniu, zabieg będzie miała Iskierka), także dzień będzie pracowity:) Dwie specyficzne pacjentki..

_Laro, thx, skrzynka już opróżniona:)[/QUOTE]

No to będziemy wszyscy mocno trzymać kciuki!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Naa byłaś może nad Ślumpą ostatnio? Da radę przejść bez uszczerbku na zdrowiu, czy takie błoto, że się tonie?[/QUOTE]
Chodź, idziemy, damy radę! ;) Jak masz buty do odżałowania, a przypuszczam, że tak jak ja, masz takowe - zapraszam do mnie, wały są, rzeka jest, kaczki też się meldują:) A i 3 psy.. a od piątku będzie 4:D (współlokatorka Kacha sobie coś zaadoptować chce).

Link to comment
Share on other sites

No moja w końcu kończy cieczkę... ufff.. chociaż tragedii tym razem nie było, żaden burek się o tym fakcie nie dowiedział, także nie było wyczekiwania 24h/dobę pod bramą. Teraz w końcu czas na sterylkę, tzn. fundusze trza jeszcze zebrać ;) Także jak nie będzie lało w piątek/weekend to bym się wybrała ;) No i 5cio psowy spacer fajny by był! Tylko, że ja w piątek kończę o 17stej ;/ a nie mam się szans wcześniej urwać, bo mam analizę matematyczną... jutro też o 17, bez szans odpuszczenia sobie, bo też analiza i czwartek tak samo, bo kończę genetyką... Mi by pasowała sobota tak bardziej koło południa ;) a Wam?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...