Jump to content
Dogomania

Zapomniany JURAS w cudownym domu!!! :) - Odszedł za Tęczowy Most ...


pidzej

Recommended Posts

Biedaczek,tyle już w życiu przeszedł i teraz taka straszna choroba:placz: Może ktoś się zlituje i da mu DT.Gdyby były potrzebne jakieś pieniądze to też coś dołożę,chociaż tak pomogę biedakowi:oops:
Bądź dzielny Jurasku:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']Nie Goniu na zewnątrz to jest na zewnątrz,to nie jest dom[/QUOTE]
a ja uważam, ze wcale pies nie musi być w domu by czuł sie kochany i jak " w domu" chodzi o miłość i o jednego człowieka, a w schronisku jest jednym z 50 innych psów....to nie maly ratlerek, który który nie ma futra.....

Link to comment
Share on other sites

siek on nie może mieszkać w domu z innymi zwierzętami, co?

[QUOTE]a ja uważam, ze wcale pies nie musi być w domu by czuł sie kochany i jak " w domu" chodzi o miłość i o jednego człowieka, a w schronisku jest jednym z 50 innych psów....to nie maly ratlerek, który który nie ma futra..... [/QUOTE]

też tak pomyślałam... tzn. akurat w sytacji Jurasa, sytuacji bez wyjścia właściwie. Ale nie hotelik wśród kilkunastu innych psów a jedna buda przed domem i człowiek tylko dla niego.
Wiadomo, domowy tymczas to byłby cud...

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny piszcie tu do donki ona podobno ma bardzo dobry sprawdzony dt moze sie zlituje...
[url]www.dogomania.pl/forum/f937/tymczasowy-dom-platny-129998/[/url]

moria rowniez prowadzi hotelik i ma naszego dziadeczka gufiego ktory u niej nagle odmlodnial tak ze nie mozna go poznac a tez mial goza i myslalysmy ze pozyje chwile a teraz jest juz tam na dozywociu..

co jeszcze..astaroth..
megii1chyba
i ronji..one tez maja hotele moze ktos sie zlituje..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clo']dziewczyny piszcie tu do donki ona podobno ma bardzo dobry sprawdzony dt moze sie zlituje...
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f937/tymczasowy-dom-platny-129998/"]www.dogomania.pl/forum/f937/tymczasowy-dom-platny-129998/[/URL]

moria rowniez prowadzi hotelik i ma naszego dziadeczka gufiego ktory u niej nagle odmlodnial tak ze nie mozna go poznac a tez mial goza i myslalysmy ze pozyje chwile a teraz jest juz tam na dozywociu..

co jeszcze..astaroth..
megii1chyba
i ronji..one tez maja hotele moze ktos sie zlituje..[/QUOTE]
zARAZ DZOWNIE DO mORII ALE TO eLBLAG......:roll: Donka wlasnie wzięla od nas Kubusia...do domu....to cudny domek ale chyba na teraz nie da rady wiecej....z tym ze nie wiem jak jest na dworze u NIej czy ma miejsce podworkowe...ale ma "tylko" 4 psy wszystkiego razem....ale to pod Warszawa....

Link to comment
Share on other sites

do donki jedzie tez nasz latus teraz..kto wie moze sie zlituje...i upchnie jurasia...a moria mysle,z ego przyjmie bedziemy wtedy zbierac na cito na transport jak sie napisze do morii jak wyglada sytuacja to mysle,ze go wezmie...ona ma wielkie serce a nas zdziadunio u niej ma raj

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clo']do donki jedzie tez nasz latus teraz..kto wie moze sie zlituje...i upchnie jurasia...a moria mysle,z ego przyjmie bedziemy wtedy zbierac na cito na transport jak sie napisze do morii jak wyglada sytuacja to mysle,ze go wezmie...ona ma wielkie serce a nas zdziadunio u niej ma raj[/QUOTE]
JA mam u Morii 3 psy w tym jednego mega dziadunia- ktory odżył...daje Jej psy "z zamknietmi oczami"....tylko co??Nie mamy deklaracji zadnych....:placz:

Link to comment
Share on other sites

zbierzemy nie takie rzeczy juz sie widzialo!:)my u morii tez juz wiele psow mialysmy teraz gufis jest kamysiowi kibicuje i alfik jest;)wiec juras tez moze jechac:))ja tez mu cos dorzuce napewno trzeba pisac do morii jak sytuacja wyglada ze nie ma deklaracji ale sie uzbiera byleby mogl jechac..pozatym jedna deklaracja na 100zl jest!:))jesli sie nie myle

Link to comment
Share on other sites

No dobra- to skladamy deklaracje na cito..ja zadzwonie do morii rano, bo troche poźno jest juz....ale troche kasy by sie przydalo...wiecie ze i leki beda potrzebne....tu trzeba miec conajmniej 400 zł deklaracji....robimy tak cioteczki??jesli tak- to prosze o zebry na watkach......musimy żebrac....no nie mamy wyjscia...

Link to comment
Share on other sites

z KIM SIE MOGE SKONTAKTOWAC W APRAWEI jURASA???MAm hotelik u amalamutki(pod lodzią- więc blisko)..wraunki: Jauras bylby sam w boskie w budynku)po daawnej stajni) jest w hoteliku aktualnie 6 psow w tym kilka z dogomanii- podobno bardzo fajnie tam jest, czysto i cieplo--wet jest dostepny, leczenie zapewnione..koszt- 15 zł na dobe...ale musze dac znac do wieczora czy się decydujemy...no ale zadzwonie jeszcze do Morii..tylko to daleko....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clo']kurcze jak moria sie nei zgodzi to chyba musi jechac tam..bo nie wiem..tu drozej niz u morii ale jak nie bedzie wyjscia to ja mysle,z emusi jechac..[/QUOTE]
Dzwonial, rozmawialam wyslalam watek Morii ale do domku nie ma juz w zasadzie szans....my juz Mmorie zapsilysmy domkowo, a JUrys jest sporawym psem....nie wiem co robic...musze dac znac amalamutce, a tu nikogo odpowiedzialnego od psa nie ma - ja sama decyzji nie podejme...:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Dzwonial, rozmawialam wyslalam watek Morii ale do domku nie ma juz w zasadzie szans....my juz Mmorie zapsilysmy domkowo, a JUrys jest sporawym psem....nie wiem co robic...musze dac znac amalamutce, a tu nikogo odpowiedzialnego od psa nie ma - ja sama decyzji nie podejme...:razz:[/QUOTE]
Marchewa pewnie dopiero jutro będzie miała dostęp do netu. Trzeba poprosić amalamutkę o czas do jutra i powiedzieć jaka sytuacja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Randa']Marchewa pewnie dopiero jutro będzie miała dostęp do netu. Trzeba poprosić amalamutkę o czas do jutra i powiedzieć jaka sytuacja.[/QUOTE]
Ale czemu Marchewa??Ona chyba nie jest opiekunką watku i piesia????
A Moria to sie jeszcze nie zgodzila..no i transport....no i nie mamy deklaracji....:-(:-(:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...