Jump to content
Dogomania

Kaja ,Czarek ,Lucas Owczarki NiedokońcaNiemieckie


olekg89

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

raz dostałam za rozsyłanie kartek na święta:lol:

Nazwano to spamem... tyle że moja definicja spamu wg. wikipedii brzmiała :
"

[LIST=1]
[*]Treść wiadomości jest niezależna od tożsamości odbiorcy.
[*]Odbiorca nie wyraził uprzedniej, zamierzonej zgody na otrzymanie tej wiadomości.
[*]Treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania może odnieść zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzyści odbiorcy."
[/LIST]
I co z tego że ze wzajemności tez dostawałam kartki i było mi miło:razz: a korzyści z widokówki z Shirą życzącej Wesołych świąt" nijak korzyści nie miałam...

ważne że afryka się mściła i dostałam bana:diabloti:
zbyt trudno było powiedziec "nie życze sobie kartek" łatwiej napisac do moda. W ten sposób z wdzięczności od niej wszyscy którzy wysłali jej życzenia dostali banany:evil_lol:

Nie nawidze donosicielstwa:mad:

Link to comment
Share on other sites

No niestety...wszędzie zawsze znajdzie się taka gwiazda co donosi.Czy w klasie ,czy w pracy.
Moja matka ma taką podwładną ,która donosi na koleżanki z pokoju ,że wychodzą na papierosa itd. Z tym ,że moją matke g.. obchodzi co one robią w godzinach pracy ważne ,że to co mają do zrobienia jest wykonane.Za to kapująca nigdy nie robi nic na czas.A ,że moja matka NIE lubi kapusiów przeniosła ją do innej siedziby znajdującej się w takim blaszanym "baraku" i tam teraz owa donosicielka dojeżdża xD i zdycha w 40stopniowym upale.
Zresztą ta nadgorliwa pańcia ,na interwencji gdzie starszy pan umarł i został pies chciała go odesłać od razu do schroniska.Moja matka powiadomiła rodzine i pies dalej grzeje dupsko w domu ,a nie w schronisku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']No niestety...wszędzie zawsze znajdzie się taka gwiazda co donosi.Czy w klasie ,czy w pracy.
Moja matka ma taką podwładną ,która donosi na koleżanki z pokoju ,że wychodzą na papierosa itd. Z tym ,że moją matke g.. obchodzi co one robią w godzinach pracy ważne ,że to co mają do zrobienia jest wykonane.Za to kapująca nigdy nie robi nic na czas.A ,że moja matka NIE lubi kapusiów przeniosła ją do innej siedziby znajdującej się w takim blaszanym "baraku" i tam teraz owa donosicielka dojeżdża xD i zdycha w 40stopniowym upale.
Zresztą ta nadgorliwa pańcia ,na interwencji gdzie starszy pan umarł i został pies chciała go odesłać od razu do schroniska.Moja matka powiadomiła rodzine i pies dalej grzeje dupsko w domu ,a nie w schronisku.[/QUOTE]
ścierka do podłogi :D no i co tu dużo gadać:P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla']
[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]trzymałam się wytycznych coby nie prowokować Osoby do złożenia kolejnego raportu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE]

Chyba się nie udało :roll:

[quote name='Izabela124.']To pospamuj albo raportuj posty :D[/QUOTE]

:evil_lol::evil_lol: Uważaj, bo ktoś doniesie, że namawiasz do łamania regulaminu ;)

[quote name='sunshine']raz dostałam za rozsyłanie kartek na święta:lol:

ja też, ja też :multi::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...