Jump to content
Dogomania

PRZYWITANIA I NOWE OSOBY NA FORUM :)


Recommended Posts

No to i ja się przywitam ;) Mam dwie suńki jedna Tina wzięta ze schronu jest już z nami 4 lata i druga Fibi również ze schronu jest z nami 2 tygodnie :D Fibi jest wypatrzona na dogomanii i ma też swój wątek ;) póki co jest jeszcze szczeniaczkiem ale już swoje przeszła. Ze schronu wyciągnęłam ją z parwowirozą i były moment że było po niej :( ale wyszła z tego i teraz jest normalnym zdrowym szczeniakiem. Tina jest bardziej juz stateczną panienką wpatrzoną w mojego TZ :D
Mam również kotkę też ze schronu :D

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich :)
W moim domowym zwierzyńcu sa trzy kundelki: 13-sto letni Kapsel, 12-sto letni Czaki oraz trzy letni Chojrak. Wszystkie są psiakami przygarniętymi ze schroniska. Kapsel i Czaki to czarnuszki natomiast Chojrak ma kolorek biszkoptowy i takie niesamowite oczka, jest największy ze wszystkich moich psiaków, oprócz nich mam jeszcze jamniczka Hektorka, który 31 sierpnia skończy 2 latka. Kapsel i Czakuś to już staruszki, biedaczyska zaczynają nabywać starcze przypadłosci- zaczynają ślepąć, głuchnąć, tracą zęby ale wszyscy strasznie w domku je kochamy, zwłaszcza moja starsza córka, która wychowywała się z nimi od maluszka.
Niestety nie potrafię jeszcze wstawić zdjęć, więc narazie tego zrobić nie mogę- sama żałuję bardzo.
Pozdrawiamy wszystkich właścicieli psiaków oraz ich pupili :)

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznei..chciałysmy sie przedstawic ..Ja Rudzia52 Pani malutkiej i czarnej jak wegielek Kropeczki:)..rasa suni..hm..skrzyzowanie ..ratlerka, pinczerki i ....najwzniejsze w tym jest to ,ze Kropeczka ma bardzo "silny" psi charterek..nawet teraz siedzi mi na plecach ??tak tak jest "domowa cyrkówka" i przeszkadza w pisaniu:)"RZadzi" w domu moja menazeria bo mam jeszcze ruda mianiturkowa jamniczke Malute..i szczurka Ramba bardzo oswojonego z moim suniami.Ale jest tak wspaniała i ona o tym wie wykorzystukajc to ::):Pozdrawiam serdecznie wszystkich wielbicieli"wielorasowców":):)
rudzi52:):)

Link to comment
Share on other sites

To i ja sie przywitam :)
W domku mamy cały zwierzyniec czyli papużkę,żółwia,chomika,króliczka,rybki no i oczywiście psiaka SZAMANKA.Jest to 4.5 letni mieszaniec owczarka (po nim odziedziczył wszystko oprócz koloru sierści) i prawdopodobnie huskiego ( po nim ma kolor sierści). Szaman jest wielkim obrońcom naszych dzieci i nas samych.Nikt koło domu nie przejdzie bez jego wiedzy a i na dzieci nikt nawet głosu nie podniesie bez jego warczącej odpowiedzi :)

A to nasz Szaman[IMG]http://img205.imageshack.us/img205/1677/szamands9.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Od jakiegoś czasu już tu bywam, więc może się przedstawię.
Najpierw ja krótko - jestem Marta, mam 25 lat, zawodowo i naukowo zajmuję się ochroną przyrody, szczególnie łąkami.

Teraz Wika. Wika znalazła się w moim życiu 21 grudnia 2005 roku, kiedy wraz z koleżanką znalazłyśmy w nocy na klatce schodowej pewnego bloku w Poznaniu miot sześciu ok. 6-tygodniowych szczeniaków. Na szczęście wszystkim udało się znaleźć dom (choć nie wszystkie przeżyły
[*]
[*]). Od tego czasu nie rozstaję się z nią na dłużej niż kilka godzin (rzadko).

Mieszka ze mną raz w Poznaniu, raz w Kosieczynie, a często w pociągach i różnych miejscach w których bywam, bo dużo podróżuję. Zna już Ukrainę, Węgry, Słowację, Niemcy i sporo miejsc w Polsce.

Szkolenie, wychowanie - tylko metody pozytywne, dużo klikamy. Po prostu jestem przyjacielem mojego psa, kumplem, opiekunem, a nie szefem czy panem.

Więcej na blogu Wiki [URL="http://www.martajermaczek.blox.pl"]www.martajermaczek.blox.pl[/URL]

Oprócz tego u rodziców jest 13-letni senior Rufus, prawie-collie krótkowłosy. No i aktualnie królik, papużka, a bywa tego więcej :-) W domu w Poznaniu są jeszcze dwa koty - Wera i Woolf.

Link to comment
Share on other sites

A ja mam na imię Anka i przyszłam tu z moim obecnie prawie 6-miesięcznym liskiem - Gangsterem. Imię zostało mu nadane, zanim do mnie trafił i gdy przybył 3 miesiące temu, nie było chyba żadnego, które pasowałoby mniej - zabiedzony, zahukany, z przetrąconą nózką. Jedynie lekko łobuzerski wyraz twarzy coś tam zwiastował.....
Wystarczyły 2-3 tygodnie, by imię wpasowało się idealnie i do dzis nie wiem, czy osoba nadająca imię była jasnowidzem, czy to moc sprawcza imion ;). Dziś z tamtego biedaka zostało mu rzucane niekiedy spojrzenie.. no i liskowatość, badź wiewiórkowatość- jest tak rudzieńki.
Jak dorwę się do zdjęć i swojego komputera, by je zmniejszyć - wkleję.
echh, skleroza, oczywiście, jedno z pierwszych, zrobione mu po 4 dniach pobytu w domku, jest w moim avatarze.

Link to comment
Share on other sites

Ja się też przedstawię, bo dawno mnie tu nie było, i niedawno wróciłam ;)

Nazywam się Agata. Skąd się wział mój nick? W czasopiśmie "Mój Pies" była seria o owczarku australijskim - Asti. Bardzo on mi się spodobał ;)

Mam psa - Kulkę. Ma ona 6 lat, wysterylizowana w wieku 5. To kundelek, który troche przpomina Border Collie. Od paru miesięcy trenujemy agility, mamy kilka własnych przeszkód.

Moje ulubione zajęcia: zajomowanie się psami, czytanie, surfowanie po necie...

Ulubione zajęcia Kulki: spacery, jedzenie pysznych rzeczy, szczekanie, spanie, ćiwczenie agility.

A tu Kulcia (a właściwie banner z Kulcią) ;) :

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img129.imageshack.us/img129/3272/99f3ea5b73267294om5.gif[/IMG][/URL]

To na tyle, pa!

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem tu od jakiegoś czasu, ale przedstawiam się dopiero teraz, bo najpierw na dogo szukałam psiaczka. Prawie dwa tygodnie temu trafiła do nas Żelka. Jej fotki znajdziecie tutaj (i cały jej wątek) : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29440[/URL] :)
Poza nią mam jeszcze w domu rybki ;)

Link to comment
Share on other sites

No to ja też z chęcią się przedstawię. Mam na imię Natalia (13-14lat) , jestem nowym użytkownikem dogomanii i dopiero zapoznaję się z tym otoczeniem. Mam już jakieś doświadczenia z forami, bo jestem też użytkowniczką innego "psiego" forum. Moimi dwiema najlepszymi kumpelami (kundelkami) są dwie suńki : szalona Mimi (ok. 8lat) i jeszcze bardziej szalona Molly (3miechy;) ). Najprzystojniejszym mężczyzną w moim życiu jest Gucio- świnka morska holenderska (ok 8 miesięcy):loveu: Bardzo lubie psy i wieprzki morskie, foty będe mogła wstawić za jakiś czas (teraz nie mogę :( ) Ale przecierz nie będe mogła sobie odmówić pochwalenia się moim małym zwierzyńcem:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam:smile: , chciałbym sie wam przedstawić a właściwie to przedstawić swojego psiaka bo przecież to onie tu chodzi:cool3: , moja suczka to Nuka ma już 13 latek, od samego poczatku jest w naszym domku rodzinnym, pomimo swoich latek ma sie bardzo dobrze choć nie obyło sie bez wzlotów i upadków:shake: , ale jest nam miło ze możemy być w waszym gronie:razz:
[IMG]http://foto.m.onet.pl/_m/b060946a8c0ef68101a832ed64c5f96a,10,19,0.jpg[/IMG]
[IMG]http://foto.m.onet.pl/_m/bc2f557082859a1559a400a9417a14b1,10,19,0.jpg[/IMG]
oboje jestesmy zakreceni jak chińskie termosy:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...