Jump to content
Dogomania

PRZYWITANIA I NOWE OSOBY NA FORUM :)


Recommended Posts

[quote name='justys95']piękny psiak :p A pies Kingi wygląda jak mieszaniec papilona :D[/quote]
[COLOR=black][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Aż mnie zamurowało :crazyeye: [/FONT][/SIZE][FONT=Times New Roman][SIZE=3]w życiu bym nie pomyślała ze mój Marian może być po trosze rasowy :lol: [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ale jak wpisałam nazwę rasy w google to qrde gdyby mu uszyska sterczały i pozostał mu ogonek był by niemal identyczny. A szczeniaki papillona wyglądają identycznie jak mały Mania, wtedy uszyska miał jeszcze sterczące ;) [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]A psiaki wszystkie pieknosciowe, aż się napatrzeć nie mogłam :lol: [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Kurczę, mój Pampuch (kot) jest prawie identyczny jak Twój Zdzisław!!!
Udało mi się zrobić zdjęcia Żabie, ale nie zdążyłam ich wysłąć na maila (bez cyfrówki, tylko telefon z aparatem) bo mi ukradli mojego sony ericsona :(:(:( jestem wściekła, załamana i zdołowana :(:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marzenka18']Kurczę, mój Pampuch (kot) jest prawie identyczny jak Twój Zdzisław!!!
Udało mi się zrobić zdjęcia Żabie, ale nie zdążyłam ich wysłąć na maila (bez cyfrówki, tylko telefon z aparatem) bo mi ukradli mojego sony ericsona :(:(:( jestem wściekła, załamana i zdołowana :(:(:(:([/quote]

:lol: [COLOR=black]To juz drugi Kocio, który jest podobny do Zdzicha, jak tylko będziesz miała możliwość wrzuć fotkę. A Zizik to ma pewnie kilku sobowtórów, bo to kocio znaleziony, widziałam już w okolicach mojego domu podobnego i to w wieku Zika, ale mały spryciarz nie dał się złapać, kto wie może to siostra lub brat był ;) .[/COLOR]
[COLOR=black]Twój tez to łobuz straszny ?? czy do tych grzeczniejszych należy. [/COLOR]
[COLOR=black]Tylko Marian wie, co przeżył, gdy "wychowywał”, Zdzicha, ale mimo to kochają się strasznie i Zdzik zawsze jedzenie jakieś dodatkowe mu wykombinuje(a to wejdzie na szafkę, żeby zrzucić coś, Mańkowi, a Mania biszkoptami, słodyczami i suchym jedzeniem nie gardzi-wszystko to dla Mariana z powodu chorego serca jest zakazane i może mieć jedynie wydzielane, konkretnie suche jedzenie w bardzo małych ilościach raz na dwa dni- a to znów wlezie żeby po cichu jakieś ciastko Mańkowi wyrzucić ze stołu, oj już miałam sytuację, że odkurzałam całe mieszkanie, bo się obaj ciastkami karmili :p [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam wszystkich!;)
Przywitaliśmy się już opowiedziawszy historię o znalezieniu naszego psa w wątku "skąd masz swojego kundelka", lecz żeby w pełni uprawomocnić naszą obecność - serdecznie witamy i pozdrawiamy wszystkich właścicieli psów, które urozmaicają nasze życie w miarę swoich możliwości - a mają ich w zasobie baardzo dużo! :fadein:

Nasz Jaszka
[IMG]http://static.diary.ru/userdir/3/7/6/1/376112/14163683.jpg[/IMG]

...i obecnie
[IMG]http://static.diary.ru/userdir/3/7/6/1/376112/14740915.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

hej wszystkim mam na imie Ola mam 20 lat. Mój domowy zwierzyniec suczka Ozzy (kundelek) pies w typie foksteriera Badyl i suczka niedawno znaleziona też w typie foksteriera Czapi a całym domem żadzi kicia Szurgajof też przybłeda. Mam świta na punkcie zwierząt atak wogule to pozdrawiam wszystkich zwierzakomaniaków

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial]Witam serdecznie wszystkich. Jestem nowy na forum, nazywaja mnie Krys. [/FONT]
[FONT=Times New Roman][FONT=Arial]Mieszkam w Warszawie, pozdrowiena dla wszystkich psiakow i ich włascicieli[/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][SIZE=2]Ta paskuda to moj psiak, zowie sie Figa ma juz 6 lat, jest mieszanka amstafa(ale nie wiem z czym). Wziąłem ja ze schroniska jak miała niecałe dwa miesiące no i jest z nami do dziś, no i nawet już troszkę ja polubiłem[/SIZE]:loveu: [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][IMG]http://i18.tinypic.com/2cdz5hf.jpg[/IMG][/SIZE]

[SIZE=3][IMG]http://i1.tinypic.com/47twqj7.jpg[/IMG][/SIZE]

[SIZE=3][IMG]http://i11.tinypic.com/2z65gjs.jpg[/IMG][/SIZE]

[SIZE=3][IMG]http://i1.tinypic.com/30n7qdy.jpg[/IMG][/SIZE]


[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miroszki']Po oczach widać, że lubi Figa porozrabiać (lub po prostu uwielbia dobrą i żwawą zabawę)... Czy tak nie jest?
Pozdrawiamy,
Miroszki[/quote]
[FONT=Arial]Oj zdarza jej się zdarza. Po mimo ze ma już 6 lat nieraz zachowuje się gorzej niż niejeden szczeniak., do tej pory jak zostaje sama w domu rozwala wszystkie reklamówki, gazety jakie tylko uda jej się znaleźć a i na spacerach niezłej korby dostaje, najbardziej jak dostrzeże jakiegoś swojego kumpla biegnie jak oszołom żeby się z nim przywitać, oczywiście czasem myli się i okazuje się ze akurat ten piesek nie jest zbyt pozytywnie do niej nastawiony, wtedy robi szybki w tył wzrot i długa. Ale najgorsze ze wszystkiego jest to ze jest niesamowita śmieciarą zjada wszystko, co jej pod pyszczydło podejdzie, dlatego czasem zakładam jej kaganiec wtedy ja mam przez chwile nieukrywaklną satysfakcje a ona chodzi przy nodze jak potulny baranek …..ale jakos nie mam serca jej często zakładając.[/FONT]
[FONT=Arial]A i czasami jak chce popisać się przed innymi pasami robi swoje kołka – z prędkością światła robi 100 metrowe koła tak z kilka minut aż jęzor jej na ziemie nie spadnie- taka jej firmowa popisówka, czasem inne psy się włączają i zabawa nabiera rumieńców[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='kesslee']Witam :)
Jestem nowa na forum, więc przytuptałam się przywitac :)

Mam na imię Ania, a w domu - 3 kotki, psiaka i męża ;)
Mam nadzieję, że uda mi się tu u Was zaaklimatyzować :)[/quote]

Serdecznie witamy na forum! :multi:
Czekamy rzeczywiście na zdjęcia waszego psiego stworzenia!
Pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miroszki']Serdecznie witamy na forum! :multi:
Czekamy rzeczywiście na zdjęcia waszego psiego stworzenia!
Pozdrawiam ;)[/quote]

Dziękuję za tak ciepłe powitanie :oops:
Kilka zdjęć mojej bestii można zobaczyć w wątku metamorfozowym, postaram się podrzucać więcej z czasem :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kesslee']Dziękuję za tak ciepłe powitanie :oops:
Kilka zdjęć mojej bestii można zobaczyć w wątku metamorfozowym, postaram się podrzucać więcej z czasem :cool3:[/quote]

Mam nadzieję, że niedługo powstanie galeria rudzielca Atosa! :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...