Jump to content
Dogomania

PRZYWITANIA I NOWE OSOBY NA FORUM :)


Recommended Posts

to ja też się przedstawię :roll:
mam dwa kunbdelki a raczej kundelkowe Panie
jedna Karolinka to rasowy kundel , ma taką strasznie malutką mordeczkę. To jest już wiekowa kobieta ma 13 lat. 2 miesiące temu przygarnęliśmy drugą sunię szczeniaczek mix-jamnik ma dopiero około 4 miesięcy. Ma na imię Psotka bo jest straszną psotnicą :diabloti: . Cały czas próbuje upolować moje gryzonie :mad: .
A ja jestem Małgorzata ( jak wskazuje nick ), mieszkam na opolszczyźnie i bardzo kocham moją psio-gryzoniowatą ferajnę.

Link to comment
Share on other sites

witam i ja sie przedstawię
jestem wlascicielką piesi która była psem w potrzebie na dogo, Spinka jest małusim piesiem o wielkim sercu i ogromnej chęci do zabawy mimo swego podeszłego wieku:evil_lol:
wybrała sobie na posłanko fotel:) i w ogóle uważa, że moim głownym celem w życiu jest głaskanie jej po brzusiu:lol: :lol: :lol:
pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam,
Dołączam do Was drodzy formuowicze przede wszystkim jako dumna właścicielka trzyletniej suczki-kundeki Tequili (posiadam również rottweilera Sajgona, wilkopodobną kundelkę Nescę i dachowca Kicioła). Ale to Tequila jest moim małym cudeńkiem i oczkiem w głowie.
Moją suczkę podobno można porównać do sznaucera miniaturki połączonego z jamnikiem szorstkowłosym. W każdym razie ma czarne, w niektórych miejscach posrebrzane futerko i waży 8 kg. A do tego jest bardzo mądra, kochana i oddana. Jak to znajdy zazwyczaj...

Pozdrawiamy Karolina i Tequila

Link to comment
Share on other sites

Jestem już jakiś czas na tym forum i bardzo mi się ono podoba :lol:
Mam na imię Marzena (bardzo głupie imię:shake: ). Mam dwa kundelki, Żabę i Dorę. Niedługo przybędzie jeszcze moskiewski stróżujący :) oprócz psów mam też pięć kotków:evil_lol: , szczurka i rybki. Nie mam zdjęć Żaby bo ona jest nieśmiała i na widok telefonu (cyfrówki nie posiadam) to ucieka jak najdalej, ale Dorcia lubi zdjęcia:
[IMG]http://foto.m.onet.pl/_m/7234cabfabd648bbcbb342c23456e672,5,19,0.jpg[/IMG]

[IMG]http://foto.m.onet.pl/_m/17fd4758bd3a2e171bd94a11f9c99b74,5,19,0.jpg[/IMG]

[IMG]http://foto.m.onet.pl/_m/8ca5536e77abcec52fd998824d4e4206,5,19,0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich właścicieli kundli i z miejsca proszę o info:roll:
Jakim cudem udaje się wam zamieszczać zdjecia w postach i podpisach? Wszystkie moje zdjecia mają za duzy rozmiar i rozdzielczośc, tym samym nie moge przedtsawić mojego Benka:-(
Joanna

Link to comment
Share on other sites

Witam, jestem Ewa. Mieszkam w Gliwicach. Obecnie mam swoją 15 letnią suczkę (kundelka), przyprowadzoną dawno temu z ulicy przez syna oraz przygarnetą Figę, dla której szukam najlepszego domu. Figa to nieduży kundelek po przejściach. Jest u mnie 1,5 mies. Ma bardzo dużo zalet, ale jest to zwykły kundelek, nawet nie jest w "typie".
Mam też koty, ale to całkiem inna bajka :)
Do tej pory towarzyszyły mi - niewielki, terierowaty kundelek kupiony na targu za 10 zl, kiedy mialam 13 lat. Ukochany i bardzo mądry. Był ze mną 13 lat.
Następnie duży, podobny do wyżła ostrowłosego, czarny Robin, zabrany z ulicy. Poprzedni właściciel okazał się pijakiem i na szczęście nie chciał go spowrotem.Przy tym psie urodziłam dzieci, nie było łatwo, bo pies nieco zwariowany. Towarzyszył mi przez 14 lat, do tej pory mnie serce boli gdy o nim myślę.
Syn przyprowadził niewielką kundelkę mieszkającą na ulicy, wyglądala jakby rodziła, wiec wyrzucona po szczeniakach. Mogła miec ok 2lat. Obecnie ma ok 15, jest leczona stale na serce, ale w sumie w niezlej formie, chociaz głuchawa i nie widzi.
W międzyczasie były psy zabrane z ulicy, które znalazły domy u moich znajomych.
No i teraz jest jeszcze Figa. Pozdrawiam wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

witam serdecznie:)
jestem mamą Sary (Mysi) i z ogromną przyjemnością będę uczestniczyć w życiu forum, jednak na tą chwilę jest ono dla mnie sporą zagadką, jest tutaj taka ilość informacji, że zanim przez nie przebrnę, to nagromadzą sie nowe:)
chciałabym znaleźć posty, które odnoszą się do mojego małego łobuza , czy mogę prosić o wskazówki, gdzie ich szukac?
ponieważ jest to mój pierwszy piesek, to chętnie skorzystam z pomocy i rady, bo chcę, zeby Sara czuła się szczęśliwa:)

pozdrawiam wszystkich serdecznie wraz z moim zwierzyńcem:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ziiba']Witam wszystkich właścicieli kundli i z miejsca proszę o info:roll:
Jakim cudem udaje się wam zamieszczać zdjecia w postach i podpisach? Wszystkie moje zdjecia mają za duzy rozmiar i rozdzielczośc, tym samym nie moge przedtsawić mojego Benka:-(
Joanna[/QUOTE]
Tam gdzie jest wątek "Foto blogi" jest taki temat "zdjęcie na forum krok po kroku"...a zdjęcia możesz zmniejszyć np. w Paincie (ja tak robie :) )

Link to comment
Share on other sites

Witam, mam na imię Emilia, mam 25 lat. Niestety chyba nie dorastam Wam do pięt, bo ja miałam tylko Dżekiego, sczeniaka od chrzestnej, jej suczka oszczeniła się i miała same suczki i jednego pieska... Suczki niestety zostały unicestwione, a piesek został i my go wzięliśmy. Miałam wtedy 9 lub 10 lat. Trzeba było go uśpić, bo miał raka i taką bulwę kształtu i wielkości pomarańczyw brzuchu, schudł i strasznie się męczył. Był dziwnym psem, kundelek, ale jakiś narwany, potrafił nas ugryźć jak mu się coś nie podobał, ale był wierny mimo to. teraz jestm mężatko - 12.01. będzie 5 miesięcy. Wzięliśmy z mężem na wychowanie szczeniaka. Poszliśmy na taką giełdę w Bydgoszczy, szukaliśmy kundelka,bo takie sa najfajniejsze. Chcieliśmy tak w ogóle małego pieska ale chyba ten taki mały nie będzie... Może ktoś podpowie co może z niego wyrosnąć, może ktoś miał podobnego szczeniaczka. Co do jego historii... Miały je dwie dziewczyny (może ok 15 lat) jego i jego siostre i braciszka. Powiedziały, że właściciel chciał je utopić, a one je wzieły do sprzedania. Nie wiem czy to prawda, może to były ich pieski, a taka histoia zawsze wzrusza... W każdym razie jak na złość innych kundelków nie było i wzieliśmy tego. Matka to owczarek niemiecki a ojciec nieznany.
Taki był malutki jak go wzieliśmy

[IMG]http://xs411.xs.to/xs411/07012/lucks.jpg[/IMG]

A teraz:

[IMG]http://xs411.xs.to/xs411/07012/IM000521.JPG[/IMG][IMG]http://xs411.xs.to/xs411/07012/IM000609.JPG[/IMG]


[IMG]http://xs411.xs.to/xs411/07012/IM000623.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ciągle się zmienia i te zdjęcia mimo że sprzed 1,5 tyg też już są nieaktualne, ryjek mu się wydłuża... rośnie, sierść staje się bardziej przyległa do ciala... zmienia się, nie wiadomo z czym to zmieszane i co z tego wyrośnie. Leje gdzie popadnie, wieeeelkie kałuże zostawia, martwi mnie to. Zjada na dworze wszystko, ale w domu jest dostaje tuz przed wyjściem, więc nie wiem o co mu chodzi.

No nic, czekam na odpowiedzić i jeszcze raz [COLOR=Red][B]WITAM WSZYSTKICH!!!!!!![/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Jaki on słodki...:) tylko zdjęcia chyba troszke za duże :lol: ja nigdy nie doświadczyłam co to znaczy mieć szczeniaka w domu, bo mam suczke która od przygarnięcia była dorosła (miała ok. 3 lat)...ale to, że szczeniak dużo siusia to normalne, jest jeszcze mały...chyba czas, aby nauczyć go czystości ;)

Link to comment
Share on other sites

Hey Justyś, uczymy już go czystości, załatwia się w 90% na gazety rozłożone w dwóch miejscach w domu. Wychodzimy z nim tak często jak to jest mozliwe. A wczoraj zauważyłam, że jak chciał wyjść to siadł pod drzwiami i popiskiwał, aż mi sie miło zrobiło, że wiedział (chyba) że chce wyjśc na dwór i co trzeba zrobić żeby mi o tym powiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Emicha&Lucky']Hey Justyś, uczymy już go czystości, załatwia się w 90% na gazety rozłożone w dwóch miejscach w domu. Wychodzimy z nim tak często jak to jest mozliwe. A wczoraj zauważyłam, że jak chciał wyjść to siadł pod drzwiami i popiskiwał, aż mi sie miło zrobiło, że wiedział (chyba) że chce wyjśc na dwór i co trzeba zrobić żeby mi o tym powiedzieć.[/quote]
Gratuluję pierwszych sukcesów ;)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]No to wypada mi się przywitać. Jako że ja tu z moim Marianem świeżutka ;)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Więc witam wszystkich miłośników rewelacyjnej rasy-kundelków. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Przedstawiam wam mojego Puchatka Mariana tu ze Zdzisławem [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][IMG]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/sc/fb/jopn/RvRBJ3YaGLLYvnBnaB.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Marianek to 10letni jak najbardziej rasowy kundelek. Jako że nie młody wiec i zdrowie już nieco nadwyrężone, kilka miesięcy temu okazało się że jest to mały sercowiec, wiec teraz dzielnie go leczymy i leczyć jeszcze będziemy przez najbliższe 10lat(nie ma lekko wcześniej nie dam mu odejść ode mnie :)). [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...