Jump to content
Dogomania

Stary jamniczek. Rak, bezdomność , co jeszcze ? Proszę o pomoc na leczenie !!!MA DOM


basia0607

Recommended Posts

  • Replies 363
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='basia0607']Nie wiem jak mam dziękować !!!! Boję się jutrzejszej wizyty u weta. Co zrobię jak powie, że dla Maxia nie ma ratunku ? On jest taki potulny, szczeniaki wisiały na nim , oblazły go jak stonka a on stal i się nie ruszał.
Wykąpałyśmy go,wyczesały i musial iść do boksu. :placz: Ja już noc mam z glowy, przecież jamniki to moja milość !

Dziekuję za bazarek. szybko, profesjonalnie.[/quote]

[B]Musisz wierzyć że będzie ok.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak mam dziękować !!!! Boję się jutrzejszej wizyty u weta. Co zrobię jak powie, że dla Maxia nie ma ratunku ? On jest taki potulny, szczeniaki wisiały na nim , oblazły go jak stonka a on stal i się nie ruszał.
Wykąpałyśmy go,wyczesały i musial iść do boksu. :placz: Ja już noc mam z glowy, przecież jamniki to moja milość !

Dziekuję za bazarek. szybko, profesjonalnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Nie wiem jak mam dziękować !!!! Boję się jutrzejszej wizyty u weta. Co zrobię jak powie, że dla Maxia nie ma ratunku ? On jest taki potulny, szczeniaki wisiały na nim , oblazły go jak stonka a on stal i się nie ruszał.
Wykąpałyśmy go,wyczesały i musial iść do boksu. :placz: Ja już noc mam z glowy, przecież jamniki to moja milość !

Dziekuję za bazarek. szybko, profesjonalnie.[/quote]

:-( nie możemy rezygnować, kurcze... Felek z innego wątku też był spisany na straty przez wielu wetów, a teraz miewa się coraz lepiej... Basiu, będzie dobrze! musi być.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Maks bedzie operowany w najblizszy czwartek. jest to nowotwór, nie wiemy czy zlosliwy, lekarz pobierze wycinek. Przy okazji pobierze krew i mocz do badania. Wiek psa okreslił na 11 lat.
Nie wiemy jakie będą koszty.[/quote]

Ufff, jest szansa... jesteśmy tam z Wami! będziemy usilnie zbierać kasę! Porozsyłam zaproszenia na wątek.

Link to comment
Share on other sites

Dla pokrzepinia serc- moje jamniki.
Na fotce ze mną Pajda , jamnik prywiązany do drzewa w lesie / stał ponad tydzień/
[IMG]http://images43.fotosik.pl/39/dcbda72318d54aad.jpg[/IMG]
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images36.fotosik.pl/39/3cf36078d6802d92med.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images46.fotosik.pl/39/5336c37bb776ed68med.jpg[/IMG][/URL]


Pajda w nowym domu od dawna , brakuje dziadka Gucia.

Wróciłam z sądu, bylam tylko ja. Nikt się nie wstawil. Faceta ukarano bez przeprowadzenia rozprawy sądowej.
Dostał 6 mcy aresztu w zawieszeniu na 2 lata. 1000 zl grzywny na rzecz ochrony zwierząt/ nie zaplaci bo nie ma z czego /. Ja jako osoba reprezentujaca stronę pokrzywdzoną nie zgodzilam się z takim wyrokiem.
Sąd nakazal mi opuszczenie na chwilę sali i już myslalam, że wyrok zapadnie
bardziej surowy ale jednak podtrzymano swój werdykt. Morał z tego taki, że za zwierzę w Polsce nie idzie się do aresztu !!!!

To jest link do tej sprawy/ 1 w wiadomościach/, zobaczcie .
Przepraszam za zaśmiecanie watku Maksia ale jeszcze trzymają mnie nerwy.
[URL]http://ww6.tvp.pl/7244,20090422901180.strona[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Maks bedzie operowany w najblizszy czwartek. jest to nowotwór, nie wiemy czy zlosliwy, lekarz pobierze wycinek. Przy okazji pobierze krew i mocz do badania. Wiek psa okreslił na 11 lat.
Nie wiemy jakie będą koszty.[/quote]

[B]Jeżeli to nowotwór, a istotnie tak wygląda to nie lepiej było najpierw biopsje zrobić?[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7'][B]Jeżeli to nowotwór, a istotnie tak wygląda to nie lepiej było najpierw biopsje zrobić?[/B][/quote]

Jemu i tak to trzeba usunąć, ponieważ jest to wypukłe, wylewa się na zewnątrz, na zdjeciu tego nie widać. Maks ociera to sobie ogonem, przy siadaniu , rana krwawi a do tego brudzi ją sobie kalem. Lekarz/ ja uważam go za najlepszego w Elblagu, chirurg / chce to usunąć, wyczyścic i pobrać wycinek. Spytał czy leczymy psa ? i umówił na najszybszy termin.
Myślę , że gdyby nie było nadziei , powiedzial by to.
Co do sikania to może być to spowodowane odwodnieniem. Dzisiaj mialam go u siebie w sklepie i nie nasikał. Pil wodę ale bylo ok. Mialam tez kota po amputacji ogona i Maksio bardzo się nim interesoweal ale pokojowo. Ogonkiem wywijał na wszystkie strony, on jest taki poczciwy.
Róża powiedziała, że nerki są zdrowe , więc chyba mial robione usg. Nie dopytalam.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiemy co mu jeszcze dolega , czy organy w środku nie są zaatakowane. Nie wiemy jak jego serce, nie chcę jeszcze dokladać mu kastracji. Staciłam jedną jamnisię po podaniu narkozy. Nie chcę tego przeżywać znowu !!! Wet powiedział , że rana może długo się goić, kurcze, on musi miec tymczas, nie boks .:placz:
Zdjęcia Maksa umiścilam w naszej gazecie, ludzie dzwonią, podają różne adresy, ale to nie to.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Maks bedzie operowany w najblizszy czwartek. jest to nowotwór, nie wiemy czy zlosliwy, lekarz pobierze wycinek. Przy okazji pobierze krew i mocz do badania. Wiek psa okreslił na 11 lat.
Nie wiemy jakie będą koszty.[/quote]

Trzymamy kciuki za jutrzejszą operacje Maksia,oby wszystko poszło dobrze i czekamy na wieści,

Link to comment
Share on other sites

Maksio już po zabiegu. wycięto mu dosyć dużo tej chorej tkanki. Pobrano krew do badania. Buteleczkę z rakową tkanką oddano nam / w formalinie/
abyśmy zawiozły do labolatorium. Zrobimy to niebawem ponieważ trzeba bylo wracać spory kawalek a miałysmy w aucie obolalego psa.
Maks to istny zuch. Z lecznicy wyszedl na wlasnych łapach. Mial zlamane żebro, ktore żle się zrosło. Inna pani wet. twierdzi, że ma ok 10 lat.
Pies jest na razie u mnie / 6 w domu :placz:/ Pije ale nie sika. jest bardzo żywotny nie chce leżeć w koszyku, łazi, zwiedza oj... chyba zasnął ale pod stolem.
Za leczenie wystawiono fakture na 200 zl. plus koszt badan histopatologicznych 50. Dostalam leki przeciwbolowe i antybiotyk w strzykawkach na 4 dni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...