Jump to content
Dogomania

Stary jamniczek. Rak, bezdomność , co jeszcze ? Proszę o pomoc na leczenie !!!MA DOM


basia0607

Recommended Posts

  • Replies 363
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='basia0607']Jutro podam wszystkie dane do wizyty. Tylko komu ?[/quote]



co z jamniczkiem? znalazł już domek ? bo sadzac po wpisach nikt sie już nim nie interesuje..............a możne nie mam racji? chyba te informacje powinny byc podane temu kto sie nim interesował? a moze u kogo przebywa , a moze schronisko? umie ktoś odpowiedzieć na te pytanie?
czy może został porzucony na cierpienie? sam gdzieś tam w kąciku ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Wklejam dzisiejsze wiadomości z domku Maksa.

Wszystko dobrze :)
na poczatku byl troche nieznosny i czesto zalatwial sie w domu, ale juz chyba nowy dom polubil i jest grzeczny :)
schudl troszke, juz mam mniejszy brzuszek i wyglada naszym zdaniem co raz lepiej :) zaakceptowal juz chyba fakt ze teraz to Bartek jest jego wlascicielem i zaczyna byc widac oznaki przywiazania.
my juz calkiem sie w nim zakochalismy!!
pozdrawiamy bardzo serdecznie![/quote]

[B]Super wieści[/B]

[quote name='basia0607']Mogę podać adres dla przeprowadzenia wizyty poadopcyjnej.[/quote]

Poproszę adresik koło wekendu mogę zrobić wizytę poadopcyjną [SIZE=1][COLOR=Silver](no chyba że sie wyniesli "rzut beretem" od Warszawki - Klaudyn, Wola Grzybowska czy inne cóś)[/COLOR][/SIZE]

[quote name='aldira']co z jamniczkiem? znalazł już domek ? bo sadzac po wpisach nikt sie już nim nie interesuje..............a możne nie mam racji? chyba te informacje powinny byc podane temu kto sie nim interesował? a moze u kogo przebywa , a moze schronisko? umie ktoś odpowiedzieć na te pytanie?
czy może został porzucony na cierpienie? sam gdzieś tam w kąciku ?[/quote]

Aldiro trzeba było rzucić okiem góra dwie strony w tył :).

[B]Basiu zmień tytuł wątku - bo to jednak myli też.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aldira']co z jamniczkiem? znalazł już domek ? bo sadzac po wpisach nikt sie już nim nie interesuje..............a możne nie mam racji? chyba te informacje powinny byc podane temu kto sie nim interesował? a moze u kogo przebywa , a moze schronisko? umie ktoś odpowiedzieć na te pytanie?
czy może został porzucony na cierpienie? sam gdzieś tam w kąciku ?[/quote]

tak. Basia porzuciła jamniczka na cierpienie w kąciku;)

Basiu zmień tytuł, bo faktycznie myli:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...