Jump to content
Dogomania

FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)


3 x

Recommended Posts

Przepraszam Was dziewczyny za offa ale czy ktoś z Warszawy nie miałby czasu żeby zrobic dzisiaj wizytę przedadopcyjną? Mamy chętną osobe na adopcję naszej pitbullki Redy własnie z Wawy, dziewczyna chce po nią jutro przyjechać, ale fajnie by było wiedzieć co to za dom :)

Link to comment
Share on other sites

bazarek dla Biafry i chłopaków pod jej opieką
(po czesci)
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/187372-słodkości-i-alkohole-dla-Biafry-i-psów-pod-opieką-gusi-i-myszy-do-22.06-do-21?p=14863630#post14863630"]Słodkości i alkohole[/URL]

czyli[B] krwawica Gremlina ! powraca ;)[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']a jaka jest cena tego drugiego leku? i za jaką ilość?
zebym Izie przez tel/mail konkrety podala :)
będę dzisiaj do Izy smarowła długie maila wiec i o tym od razu napisze

tak, zawieżc do Niepołomnic
spróbuj wczesniej się skontaktować z Iza, a może akurat się złoży że sie zgracie i uda się spotkac :)

[B]Reno2001[/B] - [SIZE=3][B]wpłyneło 200 zł z bazarku [/B][/SIZE]
[SIZE=3][B]ale bazarki były dwa i nie wiem na którym potwierdzac ?? pomocy ;)[/B][/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]
btw dzisiaj u Izy słońce
i chmary komarów i różnych innym ustrojst wyłażacych z wysychającej ziemi :shake:[/QUOTE]

To jest wpłata łączna z dwóch bazarków, więc potwierdzenie na oba :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anhata']Oglądałam reportaż :( A która to była Asior?[/QUOTE]

nie wiem czy nie strzelę gafy ;)
ale Asior wypowiadala sie na samym końcu odności kontroli poadopcyjnych
że zdarza się iz psy dostają się na łańcuch itd

nic się nie ksztusiła, nic się nie jąkała
mówiła za to z prędkościa światła dzieki czemu przekazała więcej informacji ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anhata']Ma zcarne włosy ? Bo mówiła też na samym pozcątku :) Gratuluję :)[/QUOTE]

hihi
ja poczatku nie widzialam :D
dlatego napisalam o końcówce , tak czarne z takim czymś co sobie pewnie specjalnie na wizję walneła ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']hihi
ja poczatku nie widzialam :D
dlatego napisalam o końcówce , tak czarne z takim czymś co sobie pewnie specjalnie na wizję walneła ;)[/QUOTE]
Nieee... ona tak zawsze :grins:
tu je Asiorek :loveu:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/138202-W%C4%85tek-poradnikowy-dla-kobiet-w-ci%C4%85%C5%BCy-i-%C5%9Bwie%C5%BCo-upieczonych-mam./page187[/url]

Link to comment
Share on other sites

Witam,
Dziś przetransportowałam Fibi i Peluszę do nowego miejsca. Normalnie raj na ziemi...
Troszkę nam zeszło, i podróż trwała prawie tyle, jak gdybyśmy jechali do Łodzi. Kozy, które okazały się wcale nie takie małe (dorosłe, duże), chciały mi zrobić z Hatchback samochód z szyper-dachem ;-) ale kolega dzielnie je przytrzymywał i powolutku dotarliśmy na miejsce.
Są z 3 innymi kozami, od razu zabrali się za ustalanie hierarchii w stadzie, mają też towarzystwo owcy, 2 świnek, a w sąsiedztwie 3 psów i 18 koni (oczywiście nie wszystkie razem)

Nie ryzykowaliśmy podróży do Łodzi w 35-st upale, i tak trzeba by je było przewieźć innym samochodem, bo mój jest zbyt mały i oboje nie mogli by się położyć w trakcie drogi.

Miałam 2 h sprzątania po powrocie ale radość przebywania kilka h razem z Kozami w raju było tego warte.
Jutro, najpóźniej 15.06 będę w odwiedziny u kóz. dam znać

Kozy zostaną jutro odpchlone.. Będę w razie czego płacić za leki (ile dam radę).. ale miejmy nadzieję, że to tylko będzie pomoc doraźna.
Kozy są the best!

ps. Asior ma to bordo na włosach na stałe ;-)

Link to comment
Share on other sites

iwoniam - to gdzie są teraz kózki?

rencia - dziękujemy :)

Kropa - ja dla Michaśka tez używam tego advantixa bo po fiprexie łapał kleszcze
tylko w przypadku kaukazów Iza nei powiedziala ze jakiś jest zły i sie na nadaje
wiec żeby nikogo nie ograniczać do ew pomocy w postaci tego jednego śrdoka na pchły/kleszcze
nei podawałyśmy zadnej nazwy, bo może być którykolwiek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']łoo a ja widzialam Asior w tv :crazyeye::crazyeye:
zbliżeń nie robili więc w kwesti makijażu nie mogę się wypowiedzieć ;)[/QUOTE]

a idź.. zrobili na sam początek takie zbliżenie twarzy, że kuźwa wyszłam jak baleron :roll:

[quote name='Aska7']A jak jąkanie i krztuszenie ? :evil_lol:[/QUOTE]
no nabijaj się, nabijaj :mad:

[quote name='anhata']Oglądałam reportaż :( A która to była Asior?[/QUOTE]

ta co wyszła jak baleron :evil_lol:

[quote name='3 x']nie wiem czy nie strzelę gafy ;)
ale Asior wypowiadala sie na samym końcu odności kontroli poadopcyjnych
że zdarza się iz psy dostają się na łańcuch itd

nic się nie ksztusiła, nic się nie jąkała
mówiła za to z prędkościa światła dzieki czemu przekazała więcej informacji ;)[/QUOTE]

ja bardzo wolno mówiłam.. normalnie mówię szybciej :)

[quote name='3 x']hihi
ja poczatku nie widzialam :D
dlatego napisalam o końcówce , tak czarne z takim czymś co sobie pewnie specjalnie na wizję walneła ;)[/QUOTE]

o przepraszam, mam te "coś" już baaardzo dawno :eviltong:

[quote name='iwlajn']Ja też widziałam Asię:) wypowiadała się bez żadnego jąkania, nic dziwnego że dali Ją na rzecznika:)[/QUOTE]

nieeee, ja nie jestem żadnym rzecznikiem :crazyeye:
już teraz słyszę od niektórych, że nie powinnam w ogóle wypowiadać swoich osądów na dogo , bo pracuje w KTOZ bo skoro tak to wyrażam zdanie ktoz-u.... ( w sensie , ze nie mam prawa do własnego zdania), To teraz jak bym była rzecznikiem to już wogóle bym nie mogła nawet tu chyba bywać :roll:

Link to comment
Share on other sites

Tak Asior ! Zniknij, a kysz:diabloti: weź se to z głowy, bo nie przystoi babie z KTOZu :grins:

A ja tak zapytam, czy Biafra sama jest w Fundacji?:oops: Czy ktoś się zajmuję promocją Fundacji w tym momencie, żeby uzyskała jakąś pomoc od ludzi? Zwierzę nie jest rzeczą jest powszechnie znana w Krk, przekonałam się o tym nie raz na spacerze. Bo Biafra chyba tylko z Fundacji utrzymuje się i wszystko?
Trzeba korzystać póki jest na fali.. dosłownie i w przenośni :shake:
widzę to po naszym sandomierskim przytulisku..

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj byłam z hell_angel u koni. Gorąco więc stały w stajni prawie cały czas. Astmatyków męczy bardzo ta pogoda. Chiara (ta co w piątek leżała na pastwisku) ma odleżyny na całej prawej stronie i jest nieco obolała ale żyje. Biafra jak zwykle wykonała kawał dobrej roboty.

Przestraszyły mnie pustki na strychu...

ewikS, kiedy będziesz jechać do Niepołomic? Może mogłybyśmy się z Tobą zabrać, jakby termin odpowiadał?

Asior, niestety nie udało mi się zobaczyć całego reportażu, bo musiałam pilnie z maleństwem jechać do weterynarza :(. Czekam więc na pełną wersję na stronie KTOZu ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]ja tak niesmiało się przyponę ze "sprzety ambulaoryjne" tzn allegro tych rzeczy kończy się jutro rano [/B]
wiec jesli ktoś miał w planach zakup to prosze nie odwlekac :)

może ktoś jeszcze się skusi i coś dokupi?
wiem, ze na miau dziewczyny dokupiły "najoptrzebniejsze rzeczy"
ale one znajac skalę działań Izy i tak zaraz zejdą i znó będą najpotrzebniejsze

lista wraz z linkami znajduje sie na pierwszej stronie bodajze w drugim poście
moze ktoś jeszcze w ten sposób może wspomóc?

[B]no i w sprawie tego preparatu dla koni
kto jeszcze moze sie dołożyć?
na razie mamy tylko jedną deklarację
a preparat tez jest niezbędny :([/B]

Kejsi - co do pustek na strychu
własnie chyba z tego powodu pieniązki zgromadzone na jedzenie zostaną przekazane na zakup siana dla koni, zeby zapełnic strych
a przede wszystkim, zeby na bieżaco miały co jeść

Link to comment
Share on other sites

3x odnośnie preparatu dla koni to nikt nie musi się dokładać, bo wpłaciłam całą sumę:)
Asior, ja z tym rzecznikiem żartowałam a gadaniem innych się nie przejmuj, zawsze się znajdą tacy co im nie po drodze do nas...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwlajn']3x odnośnie preparatu dla koni to nikt nie musi się dokładać, [B]bo wpłaciłam całą sumę[/B]:)
Asior, ja z tym rzecznikiem żartowałam a gadaniem innych się nie przejmuj, zawsze się znajdą tacy co im nie po drodze do nas...[/QUOTE]

padłam
normalnie wzielam i padłam
dziękuję Ci bardzo :)

edit:
mam ogromną prośbę
do osób które kupiły coś przez allegro dla Izy
zeby podały mi linki co i w jakiej ilości kupiły albo numerki z naszej listy
żeby to jakoś zestawić zeby Iza wiedziala co ma odebrać

Nanhoo - linki mam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']bazarek dla Biafry i chłopaków pod jej opieką
(po czesci)
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/187372-s%C5%82odko%C5%9Bci-i-alkohole-dla-Biafry-i-ps%C3%B3w-pod-opiek%C4%85-gusi-i-myszy-do-22.06-do-21?p=14863630#post14863630"]Słodkości i alkohole[/URL]

czyli[B] krwawica Gremlina ! powraca ;)[/B][/QUOTE]

Czytając o bazarku przypomniałam sobie, że mam 2 butelki greckiego ouzo, przywiezionego prosto z Grecji. Jedna 200 ml w orginalnej tubie, druga 500 ml, bez tuby. Chętnie podaruje na bazarek. Czy można dołożyć jeszcze do tego, czy już na następny?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...