Jump to content
Dogomania

Niespełna 0,5kg maleństwo miało zostać utopione...Mini pojechała do nowego domku


Gisic87

Recommended Posts

[CENTER][B][COLOR=Black]Kruszynka nie miała łatwego życia ma zaledwie dwa miesiące a już czekała na nią śmierć.
[COLOR=RoyalBlue] Suczka miała zostać utopiona.

[/COLOR] Kiedy szła na "egzekucję" znalazł się wybawca który zabrał ją z rąk mordercy. Jednak osoba która uratowała dziewczynkę przed okrutną śmiercią nie mogła jej zatrzymać.
Dziewczynka trafiła do mnie. Jest maleńka waży jakieś 0,5kg nie więcej. Mieści się w jednej ręce. Na początku troszkę wystraszona widząc moje pozostałe potwory ale już po chwili sama zaczepiała do zabawy delikatnie i niepostrzeżenie podgryzając.
Jutro pójdziemy do weta by ją obejrzał i trzeba odrobaczyć bo widać że w brzucholu robaki siedzą. Na tą chwilę nie wiem co jeszcze napisać bo nic więcej nie wiem.

[COLOR=SeaGreen]Malucha trzeba odrobaczyć, zaszczepić i nakarmić w związku z czym proszę o pomoc. Maciaszek wesprze małą z katowickiego konta jednak gdyby ktoś chciał pomóc kruszynce finansowo będziemy wdzięczne.

[COLOR=Black]A oto zdjęcia maleństwa:
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][LEFT][IMG]http://images44.fotosik.pl/147/780821d077657c91.jpg[/IMG]
[IMG]http://images37.fotosik.pl/142/ab33dc94956cd09c.jpg[/IMG]
[IMG]http://images40.fotosik.pl/142/4e31faf8d7ee6283.jpg[/IMG]
[IMG]http://images45.fotosik.pl/146/3d6c5b7a2507ced9.jpg[/IMG]
[/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Maciaszku tak sobie właśnie pomyślałam czy by w pierwszym poście nie podać nr konta katowickiego schronu co by dużo z tamtąd nie zabierać i jakby ktoś wpłacił coś na małą to by jakoś się wyrównało.
Co do kosztów odrobaczenie wyniesie 5zł bo tyle tabletka kosztuje szczepienia za tydzień minimum po odrobaczeniu nie wcześniej. Ogólna wizyta poza tą tabletką nie wiem 10zł? Ja jutro zapłacę za tą wizytę wezmę rachunek wkleje tutaj i dopiero się rozliczymy. Trzeba też karmę kupić ale nie mam pojęcia jaką bo ja mam tylko duże granulki które jej w pyszczu się nie zmieszczą więc chyba puchy jakieś czy coś. Jedna osoba zaoferowała że prześle mi karmę ale to i tak pewnie dojdzie w przyszłym tygodniu a my coś jeść musimy. Więc jakieś propozycje ja nie wiem:shake:

Link to comment
Share on other sites

Dobrze w takim razie napiszę w wątku że chętni którzy chcą pomóc małej finansowo zgłaszali się do Ciebie po numer konta;).
Co do kasy dzisiaj odbieram od mamy alimenty więc kasa będzie i rozliczymy się jak już będzie skan rachunku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gisic87']Maciaszku tak sobie właśnie pomyślałam czy by w pierwszym poście nie podać nr konta katowickiego schronu co by dużo z tamtąd nie zabierać i jakby ktoś wpłacił coś na małą to by jakoś się wyrównało.[/QUOTE]Nie możemy podać konta na wątku, bo to wtedy będzie publiczna zbiórka i jak się znajdzie jakiś oszołom, który zechce na mnie zakablować, to będę miała potem problemy ze skarbówką...
Jakby ktoś chciał podam numer na PW.
[QUOTE]Ja jutro zapłacę za tą wizytę wezmę rachunek wkleje tutaj i dopiero się rozliczymy. [/QUOTE]Na pewno nie chcesz, żebym Ci coś już dziś przelała? Żebyś miała jakąś kasę.

[QUOTE]Trzeba też karmę kupić ale nie mam pojęcia jaką bo ja mam tylko duże granulki które jej w pyszczu się nie zmieszczą więc chyba puchy jakieś czy coś. [/QUOTE]Myślę, że puszki to dobre rozwiązanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klementynkaa']to kwestia ustawienia godziny w komputerze, każdy ma po swojemu i taki efekt.
[/quote]


:shake: to nie o to chodzi - problemy z godzina mają serwety dogo i to one mieszaja posty - nasza godzina na kompach nie ma tu nic dorzeczy niestety bo byłoby to prostsze do naprawienia :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']Rozumiem, że maleńka jest teraz w DT?[/quote]Tak, jest w dt. Szukamy jej, w miarę szybko, domku stałego, bo niebawem wraca tato Gisic87, a wtedy nie może być w domu dwóch tymczasowiczów... No chyba, że tato nie zauważy tej kruszyny ;).

Link to comment
Share on other sites

Skoro mała ma już wątek to sie też tutaj odezwę. Tak jak obiecałam karmę zamówiłam. Krakvet działa dosyć szybko więc myślę że 2/3 dni góra powinnaś dostać karmę. Zamówiłam coś dla kruszyny i coś dla większej.

Myzianki dla maleństwa

Link to comment
Share on other sites

Malutka ma dodatkowe ogłoszenia na:

e-zwierzak
pajęczyna
gumtree.katowice
hiperogłoszenia
ojej.pl
rozgłos.net
szerlok
ogłoszenia.wp.pl
pupil.fr.pl
śląskieogłoszenia
nasipupile
katowiczak


cafeanimal jutro bo mi sie cos blokuje..

A dla Małej dużo zdrówka!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...