Jump to content
Dogomania

Mix Bokser/Amstaff w wielkiej potrzebie! Logan odszedł za TM [']


modliszka84

Recommended Posts

[quote name='Freya73']Odetchne z ulga po diagnozie. [B]Doddy[/B] czekam na informacje, naprawde zalezy mi na jego zdrowym i radosnym zyciu.[/quote]

A chcesz go adoptować? :cool3: Bo tak to "poważnie" zabrzmiało.

Wątpię w to by był zdrowy i radosny, ale postaramy się mu chociaż pomóc i otoczyć należytą opieką. Każdy pies bowiem na taką zasługuje i człowiek mu to winien.

Co do stanu zdrowia - będziemy pisać - w końcu to nie będzie żadna tajemnica. :lol:

Chętnie będziemy się dzielić z Wami jego losami w miarę możliwości.

Trzymajcie więc jutro kciuki za naszą dłuugą podróż. :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 444
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='andzia69']:multi::multi::multi::multi: super, ze dane mu będzie skorzystać z normalnego weta i na dodatek z porcji pieszczot Doddy:evil_lol:

ja siem oczywiście dołożę;)[/quote]

Ja to mam dziś jakiś śmieszny humor. Bo te pieszczoty Doddy bardzo mnie rozbawiły ciotka. :bigok:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']A chcesz go adoptować? :cool3: Bo tak to "poważnie" zabrzmiało. [/quote]

Rzeczywiscie, propozycja nie do odparcia:razz: ale mam juz delikwenta. Chester jest bardzo zazdrosny a na dodatek ma obsesje na punkcie swojego terytorium.

[QUOTE]
Wątpię w to by był zdrowy i radosny (...)
[/QUOTE]

... to juz wiem:eviltong: ale bardzo zalezy mi na tym by tak bylo ...

Wytarmos ode mnie Logana i bezpiecznej podrozy [B]Doddy.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Ja to mam dziś jakiś śmieszny humor. Bo te pieszczoty Doddy bardzo mnie rozbawiły ciotka. :bigok:[/quote]

dobrze, ze choc pośmiać sie można na "normalnych" watkach - bo na innych to mi ciśnienie podnoszą tylko i wolałam się zmyć:diabloti:

więc wracając do pieszczot - jak już go dopadniesz to wymiziaj porządnie!:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Anita ćwicz ZEN nad morzem, wdychaj jod i ograniczaj internet. Od czasu do czasu zadzwoń do mnie i będziesz zdrowsza. [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/104.gif[/IMG]

Wymiziam, wymiziam... nawet Fete...[/quote]

net i tak mam ograniczony bom zarobiona po uszy:eviltong: dzisiaj wyjechał rodezjan i przyjechało takie małe kudłate przymilaste i...prosto z samochodu wpakowała się do rowu i wyszła...czysta jak nieboskie stworzenie:evil_lol:

i jeszcze w gosci przychodzi mały, wiejski przytulaśny burek - bo do mańki ciota przyjechała:diabloti: więc zapsienie ma na maxa:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']To ja jakieś zamówienia zacznę zbierać na "pieszczoty doddy". [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/102.gif[/IMG]

Andzia, Ty to będziesz płakać aż nase piesecki przyjadom na wcasy...[/quote]


taaaa???? a w którym stuleciu????:cool3::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pit-R6']Uwaga!

Zbieram zamówienia na wymizianie i wytarmoszenie Logana.

Będą realizowane w kolejności zgłoszeń.

:evil_lol:
[B][SIZE=1]
P.S. Nie biorę, nie daję łapówek :diabloti:[/SIZE][/B][/quote]
Ale w której kolejności jak posty skaczą? :placz:
Chociaż czemu głupia ryczę jak moje zawsze górą :evil_lol: I się tak nie wychylaj, bo Ci rączka od tarmoszenia może zdrętwieć :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an1a']Ale w której kolejności jak posty skaczą? (...) [/quote]

Sam ustalę ma się rozumieć :evil_lol:

[quote name='an1a'](...)
Chociaż czemu głupia ryczę jak moje zawsze górą :evil_lol: I się tak nie wychylaj, bo Ci rączka od tarmoszenia może zdrętwieć :diabloti:[/quote]

Użyję w razie czego, awaryjnie – użyję drugiej :p

Link to comment
Share on other sites

[LEFT][quote name='ewab']Widzę, że humor się Wam poprawia:eviltong:. Oby tak samo poprawiało się samopoczucie Logana. Ja też dorzucę co nieco dla psiaka. Na jakie konto wpłacać kaske?[/quote]


[B]UWAGA!!! [/B]

[B]Chwila uwagi:[/B]


[FONT=verdana][B]AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych[/B]
ul. Żwirki i Wigury 1b/37
02-143 Warszawa [/FONT]
[/LEFT]
[CENTER] [/CENTER]
[CENTER] [/CENTER]
[FONT=verdana]Nr konta:[/FONT]
[FONT=verdana] [B]79 1160 2202 0000 0000 8061 3463 [/B][/FONT][FONT=verdana][/FONT]

Z dopiskiem "DAROWIZNA LOGAN"
[FONT=verdana][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']:megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:




ale już będziemy o laskach chodzić i mieć rwy kulszowe, halluksy, parkinsona i siwe włosy???? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]

Będziemy wiecznie młode! I na starość o siebie zaczniemy dbać bo... każda z nas będzie mieć prostownicę. :ghost_2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an1a'] I się tak nie wychylaj, bo Ci rączka od tarmoszenia może zdrętwieć :diabloti:[/quote]


:megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:

[quote name='doddy']No ja se obiacałam, że jesce w tym.[/quote]


ale już będziemy o laskach chodzić i mieć rwy kulszowe, halluksy, parkinsona i siwe włosy???? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...