Jump to content
Dogomania

Mix jamnika, Frania, MA JUŻ WSPANIAŁY DOM!!!


__Lara

Recommended Posts

[quote name='Jasza']To jak jutro będziemy wiedziały na pewno, że jedziemy, skoczę do zoologicznego i kupię...[/quote]

:loveu: już się nie mogę doczekać :loveu::multi: jak nie Frania to inną bidę wepchniemy na to miejsce :diabloti:
Właśnie znalazłam kolejną katowicką, bardzo wystraszoną :( więc jak nie Frania to inna pójdzie na jej miejsce.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 578
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='__Lara'] maciaszku, chyba tak, prawda? siedzi przecież w boksie z innymi suczkami. [/QUOTE]Chyba się zgodzi. Z sukami z boksu nie wchodzi w konflikty.

[QUOTE]Maciaszku, P. Ania jutro na akcji będzie mi w stanie coś o tym powiedzieć czy zadzwonić do schronu i się o to wypytać, o jej stosunek do innych psów?[/quote]Wysłałam Ci PW.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']:loveu: już się nie mogę doczekać :loveu::multi: jak nie Frania to inną bidę wepchniemy na to miejsce :diabloti:
Właśnie znalazłam kolejną katowicką, bardzo wystraszoną :( więc jak nie Frania to inna pójdzie na jej miejsce.[/quote]


A dlaczego nie Frania?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leni356']Miejsce JEST, potrzebujemy stałe deklaracje na już. Kto się dołoży do Frani?

Wyślę dzisiaj rzeczy do bazarku.. Potrzebujemy pilnie dla niej pieniążków :help1:[/quote]
Ja coś dołożę dla Frani lub Zuzi około czwartku-piątku, więc proszę mi przesłać nr konta

Link to comment
Share on other sites

To może ja postaram się wziąć urlop we wtorek?
Ale jak się zrobiła pogoda to będzie trudno, bo szef pewnie pojedzie na urlop.
Ale o 15 mogę być w schronisku i ją zabrać.
A fryzjer to może już przyjechałby do DT?

Link to comment
Share on other sites

To jak się umawiamy?
Ja mogę po nią pojechać, Lara też chciała, mogę wziąć aparat i porobię jej zdjęcia, jeśli nie będzie zbyt zestresowana, ale chyba będzie...
Jutro z samego rana będę wiedziała, czy mogę wziąć urlop we wtorek, więc dam znać około 8.00
A jeżeli nie będę mogła wziąć urlopu, to mogę być pod schroniskiem o 15 z piętnastominutowym poślizgiem w najgorszym wypadku...
Mój telefon jakby co:
514 518 167
Dajcie też znać czy kupić smycz i obrożę, to jutro kupię jak będę wracała z pracy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']To jak się umawiamy?
Ja mogę po nią pojechać, Lara też chciała, mogę wziąć aparat i porobię jej zdjęcia, jeśli nie będzie zbyt zestresowana, ale chyba będzie...
Jutro z samego rana będę wiedziała, czy mogę wziąć urlop we wtorek, więc dam znać około 8.00
A jeżeli nie będę mogła wziąć urlopu, to mogę być pod schroniskiem o 15 z piętnastominutowym poślizgiem w najgorszym wypadku...
Mój telefon jakby co:
514 518 167
Dajcie też znać czy kupić smycz i obrożę, to jutro kupię jak będę wracała z pracy...[/quote]

[B]Jaszo,[/B] kup tą obrożę i smycz jak możesz :) ja nie wiem czy z Tobą pojadę so schronu po Franię, bo nie mam kasy nawet na bilety, jestem narazie spłukana :-(

[B]maciaszku,[/B] Wiewiórka mi napisała żebyśmy miały dla niej 20zł na weta dla Frani jakby co - chyba chodzi o taki ogólny przegląd - przelałabyś z naszego konta?

Link to comment
Share on other sites

To ja jadę jutro po Frankę i zawożę ją do Sosnowca.
Smycz i obrożę kupię.
Dam Wiewiórce 20PLN a czy mam też zapłacić w schronisku za wykupienie Frani?
Jeżeli tak, to prosiłabym potem o przelanie pieniędzy..:oops:
(tylko za wykupienie - [B]a te 20 złotych zapłacę ze swoich[/B]..)

Napisałam do Lary sms-a żeby mi podała numer do Wiewiórki i jak tylko go dostanę to dzisiaj do niej zadzwonię..

Link to comment
Share on other sites

Lara sie na razie nie odzywa...
Wiewiórko, jeżeli tu zajrzysz, to prosze podaj mi na PW Twój nuer telefonu.
Zadzwonię do Ciebie, żeby się dokładnie umowić , bo to ja zawiozę Franię do Ciebie.:lol:
Jutro zabiorę ją o 15.00 ze schroniska, więc myślę, że byłabym w Sosnowcu ok. 16.00.

Matko, jak ja sie cieszę bardzo!:sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Wiewiórką.
Jutro spotkamy się koło pomnika Kiepury w centrum Sosnowca.
Ja pojadę chyba z mamą, będzie mi raźniej.
No i Frani też.
Wiewiórka przyjdzie ze swoją sunią, żeby ona i Franka mogły się poznać na neutralnym gruncie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Rozmawiałam z Wiewiórką.
Jutro spotkamy się koło pomnika Kiepury w centrum Sosnowca.
Ja pojadę chyba z mamą, będzie mi raźniej.
No i Frani też.
Wiewiórka przyjdzie ze swoją sunią, żeby ona i Franka mogły się poznać na neutralnym gruncie.[/quote]

Super Jaszo, bardzo Ci dziękuję :loveu: maciaszku,to przelej Jaszy na konto za opłatę w schronisku, 50zł, tak?

Czekamy na owocną relację z jutra :loveu::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Super Jaszo, bardzo Ci dziękuję [/QUOTE]Ja też, ja też :) :loveu:. Dziękuję. Bardzo mi pomagacie. Naprawdę!

[quote name='__Lara']maciaszku,to przelej Jaszy na konto za opłatę w schronisku, 50zł, tak?[/quote]Dzwoniłam do schroniska. Zapowiedziałam Jaszę. A ponieważ znamtylko nick Jaszy, to haslem wywoławczym ma być powołanie się na mnie ;). Ponieważ Frania jedzie do dt, schronisko wyda ją bezpłatnie :multi:.

Link to comment
Share on other sites

Chyba dzisiaj w nocy nie będę spała z tego wszystkiego ( a to nie byłoby rozsądne bo dwie ostatnie noce też zarwałam, z powodu burzy , a raczej tego jak na burzę reaguje mój Reks :nerwy:...)
Jutro wieczorem napiszę jak nam poszło..:user:
Zdjęcia prześlę Maciaszkowi albo Larze.
3majcie kciuki!
Dobranoc...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...