Jump to content
Dogomania

Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja


malawaszka

Recommended Posts

Alu senkju - polazłam za linką :oops:


a wy tam się nie chwalić, że pracowac nie musicie kurna no bo zazdrość to bardzo niedobre uczucie, chociaż tyle dobrze, że ja w domu pracuję - czasem dobrze, a czesem nie, no ale trudno - jak się nie ma co się lubi... :lol:

Link to comment
Share on other sites

:p

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]Ja to chyba bym wolała w domku pracować , bo czasem mam takiego powera że mnie roznosi i wtedy bym chyba w akordzie zrobiła wszystko :evil_lol:znaczy zależy co by to za praca była ;)[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']

a wy tam się nie chwalić, że pracowac nie musicie kurna no bo zazdrość to bardzo niedobre uczucie, chociaż tyle dobrze, że ja w domu pracuję - czasem dobrze, a czesem nie, no ale trudno - jak się nie ma co się lubi... :lol:[/quote]
[I][B]Przynajmniej nie stoi nad Toba 8 h kierowniczka czekając aż Coś Ci nie p[/B][B]ójdzie, żeby potem Cie z****ć :angryy:

A fotkaski piękne i taki brudny języczek:loveu:[/B]
[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']no fakt - kierowniczka nie, ale Ojciec Dyrektor owszem :lol:[/quote]
[I][B]hah no ktoś musi :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Ale nie ten no...ojciec dyrektor toruński ? :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

HA! właśnie Pepa odkryła przede mną, że potrafi przynosić piłeczkę - co prawda kocią i zaraz potem ją popsuła, ale kilka razy za nią podreptała i przyniosła :loveu: dumnie pokazywała Fifce, że nosi jej zabawkę, robiła rundki honorowe po pokoju i przynosiła do mnie, oddawała :loveu: :evil_lol: ale na "siad" szczeka i na każdą inną komendę też :lol:

Pepisko ma charrakterrek :mad: jak się przeprowadziliśmy to Luna przeniosła się na łóżko i nie lezała w swoim legowisku - nie odpowiadała jej lokalizacja :lol: więc Pepa powolutku Lunkowe legowisko zaanektowała, legowisko schowałam i po kilku dniach wyjęłam i położyłam Lunie w podobnym miejscu w jakim lubiła w Dąbrowie lezeć i położyła się na nim - na co Pepa zareagowała lekkim drżeniem wargi górnej i warkotem :crazyeye: ochrzaniłam i wysłałam na jej legowisko - poszła, położyła się tam i patrzyła... patrzyła tak niefajnie na Lunę, że szok :crazyeye::mad: no i w ogóle to jak dziwnie to nie zabrzmi, ale wychodzi na to, że dobrze, ze Pepa była taka słaba przez tą chorobę na początku jak ją przytargałam do domu bo dzięki temu chyba obyło się bez awantur bo coś mi się wydaje, ze jakby była wtedy w takiej formie jak teraz to nie byłoby fajnie :shake:

Link to comment
Share on other sites

Ufff... też nadrobiłam :p
Pepa z romatycznie rozwianym włosem... czy uchem... jest cudowna :loveu:
Lunka na fotkach jest niemozliwie zarośnięta :crazyeye: Bardzo bym chciała mieć jakieś porównanie innego sznupka przy niej, bo teraz wyglada na gigantyczną :lol: Naprawdę mozna jej futrem 3 sznupy obdzielić :loveu:
Gimli za to jest w fazie aksamitu ;) czyli przeskubany, dogolony, gładziutki i ma łyse placki ;).
Śmiałam sie z niego, że domagał sie zakocykowania po strzyzeniu, zmarźlak jeden. A fakt, że akurat chłodno się zrobiło. Zamiast słuchać psiej madrości biegałam po domu tylko w długiej koszuli (bez spodni) i załatwiłam sobie pecherz :placz: Po 20 latach przypomniałam sobie jak to boli, w nocy z soboty na niedzielę, czyli w perspektywie 1,5 doby bez lekarza.:placz:
Na szczęscie mama wygrzebała gdzieś leki, do tego Gimli (kochany psuń) wygrzewał mi nerki, termofor na brzuch i jakos dotrwałam - za 2 godziny ide do lekarza.
Do srody musze byc zdrowa, o w czwartek lot do Londynu:multi: Zabieram mamę na wielkie tygodniowe łażenie:p

Co do wieku Lunki i jej szaleństw na fotkach: mnie nie dziwią :evil_lol: Patrzę co ten mój Gimloń wyczynia i chyba nic mnie nie zdziwi :lol: Ostatnio ktoś mnie zaczepił z pytaniem "ile miesiecy ma ten szczeniaczek, bo energia go tak niesamowicie rozpiera". Spokojnie, ze spuszczona głową wyjasniłam: "to jest dorosły pies, ma 4,5 roku, bardzo spoważniał od czasów szczeniectwa i wg znawców rasy jest podobno zrównoważony" :cool3: Trzeba bylo minę kobiety zobaczyć :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

osz kurcze Tangerine nie zazdroszczę przeziębionego pęcherza :shake:

Luna już też nie jest takim misiem kudłatym - wyskubałam już prawie całą, ale nijak nie wiem jak dziewczyny robią w jeden dzień skubanie całego psa - raz, że mnie by ręce odpadły, a dwa, że Luna by dostała kociokwiku chyba :shake: została jeszcze głowa, do której nie wiem jak się zabrać, góra przedniach łapek (nie wiem jak sie to nazywa :lol: ) i zadek z udkami - to najgorsze miejsca bo najbardziej bronione - trudno też było wyskubać żeberka, ale jakoś się udało - wybitnie słabo się trzymały więc niemal po jednym i wyjęłam je - już były prawie białe te włoski i takie cieniutkie :lol: no i ogolenie uszków i dupki, ale to pikuś już, tylko chcę najpierw wyskubać co się da i co Luna da :evil_lol:

zazdroszczę wyjazdu do Londka :loveu: my mieliśmy jechać 13 czerwca na wesele znajomych J - wesele w Pl ale znajomi mieszkają w okolicach Londynu, ale że to wesele pod Gorzowem Wlkp więc diabelnie daleko, a my teraz mamy cieniutko z kasą bo ciągle wszystkiego nam w domu brakuje to udało mi się J przekonać, żebyśmy wesele odpuścili, a za kilka mies pojedziemy do tych znajomych do Anglii :evil_lol:

Doginka - dokładnie - obie mają takie paskudne charakterki, ale Pepa ma chyba gorszy, tylko wiek ją już ogranicza - tak mi się wydaje, a w sumie to nie wiem analizując różne sytuacje :lol:

Link to comment
Share on other sites

Daj fotkę odkudłaczonej Lunki :p
U Gimlasa tez wybitnie strzezone są udka w kierunku pachwin i żebra. Całe szczescie, że sprytnie nauczyłam Gimlaska kochać kaganiec;) W sumie to obydwoje go kochamy :cool3:, gdy przychodzi czas odfutrzania uszu.

Do Lądka jade w sierpniu :eviltong: Własnie szukam noclegu z psiakiem.
Mama dostała skierowanie do sanatorium - w ten sposób poległ pomysł wyjazdu na Chorwację - wiec zabieram się z nią do Lądka. Taki mały rewanż: Lądek za Londek ;)

Link to comment
Share on other sites

ulalaa całkiem odnowiona to nie wiem kiedy będzie - ale pokażę Wam fazę przejściową :evil_lol:

ups, chyba się wstydzi :evil_lol:
[IMG]http://img198.imageshack.us/img198/3900/dsc0069s.jpg[/IMG]

[IMG]http://img189.imageshack.us/img189/7352/dsc0061r.jpg[/IMG]

[IMG]http://img198.imageshack.us/img198/4530/dsc0063r.jpg[/IMG]

[IMG]http://img200.imageshack.us/img200/1803/dsc0064a.jpg[/IMG]

[IMG]http://img269.imageshack.us/img269/6955/dsc0065z.jpg[/IMG]


[SIZE=4][B][COLOR=Red]a przy okazji zapraszam Was na super bazarki na sznaucera Czikena i proszę o rozreklamowanie u siebie[/COLOR][/B][/SIZE] :modla:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/zestaw-prawdziwego-handlera-na-sznaucera-czikena-do-7-06-a-138929/#post12379237[/url]
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/zabawki-nowe-mystic-babies-ciasteczowy-potwor-scoobydoo-inne-na-czikena-do-8-06-a-138971/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Hahahahahahahahaha:evil_lol::evil_lol::evil_lol: :eviltong:
Czekałam na Twoją reakcję na mój post:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Szybko reagujesz:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Czytałam dokładnie słowo po słowie i napisałam z przekory, cichutko czekając na Twój odwet:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Kurde Doginka ja Ci kiedyś w doopsko kopa wypłacę za to nieczytanie :evil_lol: pisałam, że nie wyskubane jeszcze wsio bo dupki i udek i tego pod łopatkami broni i boli ją tam więc to robię po troszeczku :lol: nie wiem jak to zrobić bo tam własnie gdzie zaznaczyłas nie lubi najbardziej, a nie chcę, żeby się mnie bała

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...