Jump to content
Dogomania

Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja


malawaszka

Recommended Posts

no coś tędy było :lol: ale to na szczescie wczoraj było, dziś póki co ok, poza kupą Bryzy, ale zaczynam się przyzwyczajać - ot starość... dobrze, że ten ponton co dostała jest z takiej ekoskóry i łatwo się to czyści, tylko dywany mi się powoli kończą bo co kilka dni muszę jej wymieniać i piorę to na okrągło, a bez dywanu ona nie funkcjonuje w domu

Link to comment
Share on other sites

nie mam jakoś przekonania - u Bryzy to będzie nasiąknięte wodą wiecznie :shake: ale fakt, ze łatwo by to było suszyć i płukać, dziś biedna jakiś słabszy dzień ma - rano chodził po dworze i nic nie zrobiła, a jak wróciłyśmy do domu to po kilku minutach kupa dość nieładna - mam nadzieję, że jednorazowo przez upal taka kupa bo Bryza z biegunką w domu na dywanie :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']nie mam jakoś przekonania - u Bryzy to będzie nasiąknięte wodą wiecznie :shake: ale fakt, ze łatwo by to było suszyć i płukać, dziś biedna jakiś słabszy dzień ma - rano chodził po dworze i nic nie zrobiła, a jak wróciłyśmy do domu to po kilku minutach kupa dość nieładna - mam nadzieję, że jednorazowo przez upal taka kupa bo Bryza z biegunką w domu na dywanie :mdleje:[/QUOTE]
A dywan to niby suchy jest- co?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Margi']Biedna bidulka .:shake:
Próbowałaś jej pampersa założyć?[/QUOTE]

ale komu? Bryzie? niee ona nie sika - siku w domu ani razu nie zrobiła, ma problem z utrzymaniem kupy, a mokro jest bo ona bardzo często pije i moczy cały dziób i potem z tegoż jej kapie i kapie :splat:

[quote name='ania0112']oj biedna ty Monika jestes.... ani minuty spokoju...
jak ci idzie czytanie gry o tron?[/QUOTE]

nie no - minuty bywają :D
Nawałnica Mieczy - Krew i Złoto - powli zbliżam się do końca, ale bardzo powoli

[quote name='Pysia']A dywan to niby suchy jest- co?[/QUOTE]

mokry, ale inaczej :lol:

[quote name='ania0112']a tej pianki to jakis gryzon Ci nie zje? np Viki? bo bryza chyba nie ma zapędów?[/QUOTE]

Viki nie wchodzi tam gdzie Bryza ma dywan

Link to comment
Share on other sites

no to moze taka pianka faktycznie to rozwiązanie jakieś :)
ja po przeczytaniu 3 części zrobiłam sobie roczną przerwę i w tym roku czytałam 4 i 5 :)
a 5 kończy się tak ze mam ochotę martina pozabijać bo pewnie sto lat minie zanim napisze kolejną szęść....

Link to comment
Share on other sites

A my wlasnie sie urlopujemy ... jest pieknie :angryy: Oskar zlapal jelitowke po dwoch dniach - rzygal na okraglo a rozwolnienie mial takie, ze cos okropnego. Oczywiscie antybiotyk, kroplowki - wlasnie lezy Kolo mnie z mam nadzieje ostatnia butla :roll: Jutro jeszcze rano do kontroli, zeby wet zobaczyl czy juz okejos i jak sie bedzie w miare czul, to wracamy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...