Jump to content
Dogomania

Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja


malawaszka

Recommended Posts

[quote name='malawaszka']no to dawaj tą fotę przed zmniejszeniem[/QUOTE]
Już wysyłam :)

[quote name='Saththa']Ahhhhhhhhh spacer cud !!!!!!!![/QUOTE]
A wiesz że ja ją zmusiłam do niego? Trochę ją zmęczyłam, ale było super :) TZtowie też sie odchamili ze sobą ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Przyszłam po rade. Pamietam, ze kiedyś pisałaś dawno, ze nie stosujesz obroży na klesze ze względu na dzieci. Prawda to? Czyli zostają tylko kropelki?[/QUOTE]

no nie stosowałam, teraz już luz bo dzieci kumate; ten sezon spoko możesz bo przecież Iga jeszcze nie będzie za obroże łapała (chyba??? :hmmmm: ) - bo to chodzi o to, że dziecko to masa a potem łapki do buzi albo i obroża do buzi...


no zmusiła mnie Pysia - broniłam się ręcami i nogami, ale nie dałam rady :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Już wysyłam :)


A wiesz że ja ją zmusiłam do niego? Trochę ją zmęczyłam, ale było super :) TZtowie też sie odchamili ze sobą ;)[/QUOTE]

Pysia jesteś WIELKA!!!



[quote name='malawaszka']no nie stosowałam, teraz już luz bo dzieci kumate; ten sezon spoko możesz bo przecież Iga jeszcze nie będzie za obroże łapała (chyba??? :hmmmm: ) - bo to chodzi o to, że dziecko to masa a potem łapki do buzi albo i obroża do buzi... [/QUOTE]


jak nie,jak tak,psiak się nachyli a maluszek macha łapkami

Link to comment
Share on other sites

Superowy spacer i foty :loveu: Na Rudą uważaj, ona mi wygląda że spiknęła się z Kusz w kwestii "wygląda jakby się nigdzie nie wybierała" :evil_lol:

Trzymam kciuki za badania Luny!!!! Oby to była pierdółka bez znaczenia.
I za biednego Gucia też, niech się goi jak na psie!

Link to comment
Share on other sites

Umówiłam się z Luna na badanie i od razu usuwanie laserem tego co tam ma na 14 kwietnia do Dr. Skrzypczaka ale nie na uniwersytecie tylko w klinice Niedzielskiego - nie wiem czy to lepiej czy gorzej, ale Skrzypczak teraz na uniwerku by nie mógł robić bo ma ćwiczenia ze studentami i coś tam coś tam... no i teraz nie wiem - dobrze to czy źle - lekarz ten sam co chciałam, tylko miejsce inne - nie wiem jaka cena byłaby na uniwersytecie - czy podobnie czy taniej? wie ktoś?

Link to comment
Share on other sites

Z tego co słyszałam to Niedzielski tani nie jest,ale sprzęt ma bardzo dobry.Wydaje mi się,że warunki będą lepsze niż w klinice.
Monika trzeba przyjąć,że tak ma być i już.
Zresztą sam Niedzielski ma bardzo dobrą opinię.
O której godzinie macie być?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Margi']Z tego co słyszałam to Niedzielski tani nie jest,ale sprzęt ma bardzo dobry.Wydaje mi się,że warunki będą lepsze niż w klinice.
Monika trzeba przyjąć,że tak ma być i już.
Zresztą sam Niedzielski ma bardzo dobrą opinię.
O której godzinie macie być?[/QUOTE]

na 15, a ja się jeszcze ciągle zastanawiam ... chciałabym się jakoś dowiedzieć jaka cena na klinikach by była, czy dużo taniej czy nie bo to niestety drobna kwota nie jest :shock:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...