Jump to content
Dogomania

Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja


malawaszka

Recommended Posts

[quote name='Pink']Szary byl postrachem osiedla :evil_lol: jak jakies psy podlatywaly pod furtke a Floyd byl przy niej, to z kociambra robil sie dwa razy wiekszy tygrys a jego syczenie bylo az w mieszkaniu slychac. Ale byl fajny misiek, starszy od psiaka o 4 lata i na poczatku [B]uczyl malca do kuwety chodzic [/B]i pies [B]dostawal w lepetyne jak do firan probowal sie dobierac[/B] - no tata byl.[/QUOTE]


:-o :crazyeye: :-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fides79']no to to jest raczej spory domeczek, z co do innych osób to zależy kiedy się jedzie, wiadomo ze w pełni sezonu wakacyjnego jest wiecej osób, ale np w maju mają w miare luzy z wyjątkiem majowego weekendu

[URL]http://www.nocowanie.pl/noclegi/mikoszewo/apartamenty/107021/[/URL][/QUOTE]

Czy zaraz obok tego pensjonatu jest jezioro?! Mam wrażenie, że tam byłam ;)

Link to comment
Share on other sites

Ach, takie tematy! Pojechałoby się gdzieś z futrami, nawet na 2 dni. Ale musi być woda, żeby popływały i brak ludzi, żeby mogły biegać luzem

Marzy mi się, żeby Grace zobaczyła w swoim życiu morze i fale i popływała w morzu, bo uwielbia pływanko i jest w tym świetna. A coraz starsza, więc czas się kurczy.
Ale morze już koniecznie musiałoby być z noclegiem, albo i dwoma. No i w weekendzie, bo tak, to praca. No i plaża, na którą mogą wchodzić psy.

Nawet bym się zadowoliła jednodniowym wypadem, ale tak do 150-200 km, ale musiałoby być miejsce pewne, puste z choćby najmniejszym jeziorkiem i odludne. A z noclegiem to już w ogóle super by było. Może ktoś coś takiego zna?

Link to comment
Share on other sites

My jeździmy do Jastrzębiej Góry - oczywiście POZA sezonem. W ubiegłym roku byliśmy w marcu i w październiku i było PUSTO, i na plaży i w pensjonacie :lol:
tyle że to daleeeeeeeeeeko:shake:
Za pensjonatem zaraz pola i las więc raj dla psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='annika']My jeździmy do Jastrzębiej Góry - oczywiście POZA sezonem. W ubiegłym roku byliśmy w marcu i w październiku i było PUSTO, i na plaży i w pensjonacie :lol:
tyle że to daleeeeeeeeeeko:shake:
Za pensjonatem zaraz pola i las więc raj dla psa.[/QUOTE]
Ale w weekendy też pusto? No i czy w marcu pies chyba w takiej zimnej wodzie nie popływa? Październik już prędzej, bo woda może być OK. Zazwyczaj pensjonaty nie lubią wynajmować na 1-2 noce, a niestety poza wakacjami tylko zostają weekendy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marako']Ach, takie tematy! Pojechałoby się gdzieś z futrami, nawet na 2 dni. Ale musi być woda, żeby popływały i brak ludzi, żeby mogły biegać luzem

Marzy mi się, żeby Grace zobaczyła w swoim życiu morze i fale i popływała w morzu, bo uwielbia pływanko i jest w tym świetna. A coraz starsza, więc czas się kurczy.
Ale morze już koniecznie musiałoby być z noclegiem, albo i dwoma. No i w weekendzie, bo tak, to praca. No i plaża, na którą mogą wchodzić psy.

Nawet bym się zadowoliła jednodniowym wypadem, ale tak do 150-200 km, ale musiałoby być miejsce pewne, puste z choćby najmniejszym jeziorkiem i odludne. A z noclegiem to już w ogóle super by było. Może ktoś coś takiego zna?[/QUOTE]

mnie też się nad morze marzy - ogromnie!!! i tak właśnie poza sezonem - może w maju... czy to jeszcze jest poza sezonem?

Link to comment
Share on other sites

[url]http://lesnyzaulek.com.pl/[/url]

My nie jeździliśmy do tych dmków tylko do ośrodka wczasowego z pokojami... mieszkaliśmy na innej ulicy ale też tak oddalonej od centrum. zreszta centrum Łukęcina nie ejst duze pare sklepików, smazalnia rybek, gofry itp. To mała nadmorska miejscowość. poza sozeonem to juz puchy tam pewnie kompletne :) i pisze na stronie ze od maja domki ruszaja..tereny dla psów super.. juz dawno tam nie byłyśmy ale to ulubione miejsce mojej mamy - my jeżdzilismy z jamnikiem i mieszancem wielkosci labka a ciocia z labkiem.. nigdy problemów nie mielismy.. na plaze jak wejdziesz ( jest kilka miejsc wejscia... jedno jest takie ze idziesz troche przez las i dopiero wchodzisz na plaze) to 5 minut spaceru plaza i jestses na bezludziu.. :) no widomo e czasem ktos sie pojawil ale jak sie popjawil to rozklada sie kolo nas na wlasne ryzyko/ prosbe miejsac swiadmosc ze mamy psy :) a to byl srodek sezonu
Domki nie maja ogordzenia.. z grodzeniem nie znalazlam ale i tak wygladaja superasnie...

Link to comment
Share on other sites

Łukęcin to moze i był mało zaludniony ale już jakiś czas temu w latach podawany, sama tam jeżdziłam, jak byłam młodsza ale z roku na rok coraz więcej ludzi :)


te wszytskie nadmorskie miejscowosci z zmałych zrobiły się większe a co za tym idzie niestety wiecej ludzi jest...

ja jak chcę ejchać gdzie s z Tazziem zeby i woda była, to jezdze do Magdy :lol:

Link to comment
Share on other sites

No ja nie mówie ze bezludzie całkowite ale i tak stosunkowo mała miejscowosc dookoła wieksze są.. a ten osrodek jest na bocznej ulicy wiec to juz wogle spokój.. no i poza sezonem bo to chyba najaważniejsze... tylko ja wątpię zeby poza sezonem malawaszka weszła do morza...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']mnie też się nad morze marzy - ogromnie!!! i tak właśnie poza sezonem - może w maju... czy to jeszcze jest poza sezonem?[/QUOTE]

wydaje mi się że ludzie już od "długiego weekendu majowego" zaczynają sezon:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Nooo ja karierę swoją z rolkami zakończyłam bardzo szybko :lol: mam lęk wysokości i na rolkach dla mnie za wysoko :errrr: [/QUOTE] buahaha :lol: :lol: oplułam monitor malawaszka :lol:

Mi się marzą rolki. Ale ja z Dorą też nie pojeżdżę... chyba, że mega wolno. A tak się chyba nie da na rolkach...

[quote name='malawaszka']mnie też się nad morze marzy - ogromnie!!! i tak właśnie poza sezonem - może w maju... czy to jeszcze jest poza sezonem?[/QUOTE] Maj to już sezon. I masa luda.

Ale polecam morze zimą :) Jest pięknie i co ważne pusto. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...