Jump to content
Dogomania

Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław


Olena84

Recommended Posts

[quote name='Bejotka']Ładnie to wszystko brzmi, oby wszystko się udało!! Ogród, psie towarzystwo i kochająca Pani na miejscu - nie może być lepiej :)
Macie kogoś, kto domek sprawdzi?[/QUOTE]

napisałam do nescca przed chwilą, mam nadzieję że jest i może pomóc,

kłopot taki że ja wyjeżdżam w głuszę na 2 tyg w sobotę, w razie co pozostawiam namiary Ulce i pani do siebie, a Was bym prosiła ewentualnie o znalezienie osoby do wizyty PA jeśli nie nescca, oraz o o koordynację transportu jeśliu by się wszystko toczyło jak trzeba

Link to comment
Share on other sites

Jedź margaret w tę głuszę i wracaj do nas zrelaksowana. Ja jestem jaeszcze na pewno z dwa tygodnie w domu, potem z doskoku, a relaks przewiduję na sierpień. Nie w głuszę, ale z problematycznym dostępem do netu.
Jesli nesca odpowie i pomoże nam w wyszukaniu kogos do wizyty- albo to ona sama ma wizytować? Skąd jest?- to potem będziemy zastanawiać się nad transportem.

Właśnie odświeżyłam sobie wiadomości z geografii- Od Uli do Lublińca jest tylko gdzieś 60 km. To ten Lubliniec, czy jest jeszcze jakiś inny?

Link to comment
Share on other sites

dzięki danko :) a z transportem - tak wybiegam myślą w przód to zstanawiałam się czy Ula albo Malawaszka by mogły to jest jakieś niecałe 50 km od hoteliku, wtedy z rezerwy pokrylibysmy koszty transportu,

ano własnie Ula czemu Ty dziś byłaś biedna - bo też mnie zatrzymało?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margaret']dzięki danko :) a z transportem - tak wybiegam myślą w przód to [B]zstanawiałam się czy Ula albo Malawaszka by mogły to jest jakieś niecałe 50 km od hoteliku, wtedy z rezerwy pokrylibysmy koszty transportu[/B],

ano własnie Ula czemu Ty dziś byłaś biedna - bo też mnie zatrzymało?[/QUOTE]

Szczerze przyznam, że też o tym pomyślałam ;) Wy najlepiej znacie Megi. Czy taka opcja w ogóle wchodziłaby w grę, czy mamy pisać do Lu_Gosiak??

Link to comment
Share on other sites

Ja pomyślałam żeby pofatygować dziewczyny podwójnie:diabloti: Na wizytę przedadopcyjną i do transportu (wiem, miło z mojej strony ;) ). Zdaję sobie sprawę z tego, że każdy ma swoje sprawy, ale może nam się poszczęści? ;)

Link to comment
Share on other sites

moge zrobic - razem z nesca dzialamy w OTOzie wiec luzik - moze nawet razem uda sie Nam zgrac:)
dajcie mi na pw adres i kontakt do potencjalnego domku i napiszcie czy macie jakies szczegolne wymagania i czy cos sczegolnie sprawdzic..czy psiak bierze jakies leki, czy jest zdrowa?

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o transport Megan to mogę ją zawieźć do nowego domku za zwrotem kosztów.

Wczoraj byłam biedna dlatego, że nieopatrznie udałam się do dentysty a ten mnie tak załatwił, że byłam skłonna iść do drugiego aby mi ten leczony ząb wyrwał. Na szczęście dzisiaj już jest dobrze i da się żyć :-)

Link to comment
Share on other sites

[B]Lu_ Gosiak[/B], pięknie dziękujemy za pomoc, ale jeśli chodzi o adres i namiary na domek dla Meggi, to wtajemniczona jest głównodowodząca czyli margaret. Pewnie wpadnie tutaj wieczorem. A zdrówko psiny, wszystko w porządku- prawda, Ula?- szczególne wymagania...??? Nieba chciałybyśmy przychylić naszej 1/2 Dwupaku, ale zadowoli nas dom z ogródkiem.;) Na tendencje ucieczkowe Meggi może należałoby uczulić nowy dom??
[B]Ula, [/B]super, ze możesz zawieźć Meggi do domu. Znowu będzie blisko Ciebie.;) W razie żałości za Meggi możesz ją odwiedzić.;).
A tak nawiasem mówiąc, skąd się wziął ten dom? Z ogłoszeń?
Dobrze, ze nie poszłaś do tego drugiego dentysty. Wierz mi:lol: zęby mało kiedy odrastają ponownie....:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

przekazałam Lu-Gosiak info, dam potencjalnemu domkowi jutro znać, że mamy ekipę do wizyty PA i niech czekają na telefon. podam też namiary na Ulę i Uli do pani, ja wyjeżdżam w sobotę na bez-necie :) telefon będę mieć, ale w ograniczonym zakresie, raczej na oddzwianianie wieczorami

Link to comment
Share on other sites

Nasz Ty dzielny Koordynatorze:loveu:, Twój post brzmi jak [COLOR=#ff0000][B]ostatnie [/B][/COLOR]zleceniaprzed wyprawę w głuszę.....wrócisz do nas? Telefon bedziesz mieć ?? Niepojęte:evil_lol: Musiała Ci ta cywilizacja dać w kość :evil_lol: Będziemy Cię więc nękać telefonicznie:angryy:

Link to comment
Share on other sites

byłam na wizycie - chociaz to nie bylo w Lublińcu:mad::evil_lol: ale 20km od...ale udalo mi sie podjechac - jak dla mnie domek super - Pani z wielkim sercem do zwierzat - to sie wyczuwa juz z daleka, bokserek 9 letni rozbykany jak młody psiak, 2 kotki wysterylizowane bardzo zadbane z obróżkami i dzwoneczkami;) oczywiście wszystkie zwierzęta mieszkaja w domu - mały ogródek ale za to piękna okolica- cicho, spokojnie, niedaleko do lasu, mimo, ze bokserek jest jak chyba dobrze zrozumialam jest u Panstwa od małego całe zycie chodzi na smyczy Pani boi sie Go spuszczac by nic Mu sie zlego nie przytrafiło - tak tez bedzie oczywiscie z Meggi jak do nich trafi...poprzedni pies byl adoptowany ze schroniska w Chorzowie jako bardzo schorowany i mimo iz podobno schroniskowy wet dawał Mu pol roku zycia psiak przezyl u Panstwa 6 lat jeszcze..to tak w skrócie - generalnie podsumowujac ja bym tam psa dala
aha niewiem jak ze skonnościami Megiii do przeskakiwania bo jedyne co to płot nie jest za wysoki

Link to comment
Share on other sites

[B]Lu_Gosiak, [/B]pięknie dziękujemy za wizytę.:loveu: Wiadomości dotyczące domku i Pani rokują dobrze dla Meggi. Kochane ciotki wątkowe, które zmagały się tutaj, by zapewnić dobrą przyszłość Meggi...czas na decyzję. Meggi, DO DOMu !!:multi:
[B]Ula, [/B]czy mozesz zawieźć Meggi do nowego domu?? Za zwrotem kosztów?
Wszystko pięknie, tylko ten niewysoki płot...:shake: ;) :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']eno MEgan to chyba nie jest zbyt skoczna? a jaki to jest niewysoki płot?[/QUOTE]

niewiem jakies moze z 1,5 metra tylko furtka ciut niższa...ale ja jestem przewrazliwiona na tym punkcie bo mam w schronie takiego skoczka co mi 2 metrowe ogrodzenia pokonuje - jezeli Megii nie ma takich tendencji to nie przeskoczy

Link to comment
Share on other sites

Megan przeskakuje płotki do 50 cm nie widziałam aby przeskakiwała coś większego. Skoro zapadła decyzja na tak, to poproszę o adres tej pani zadzwonię do niej i ustalimy szczegóły przywozu psa, chyba, że ona do mnie zadzwoni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']niewiem jakies moze z 1,5 metra tylko furtka ciut niższa...ale ja jestem przewrazliwiona na tym punkcie bo mam w schronie takiego skoczka co mi 2 metrowe ogrodzenia pokonuje - jezeli Megii nie ma takich tendencji to nie przeskoczy[/QUOTE]

łe no to nie jest takie niskie

Link to comment
Share on other sites

decyzja podjęta - Megan idzie do adopcji do pani z Koszęcina (mówiłam że to Lubliniec? :diabloti: ) - a propos Lu-Gosiak -może zapłacimy ci za zwrot kosztów przejazdu bo trochę machnęłaś kilosów - i dzięki za tak szybkie działanie! zanim zdążyłam panią powiadomić że przyjedziesz ona już czekała na ciebie, jestem pod wrażeniem!

Angel załatwia umowę ze schronem, dośle Uli, a Uli i pani Joli zostaje dogadać termin transportu, zgadałyśmy też z Ulą , że dmuchając na zimne Megan dostanie chipa przed podróżą, -to na nasz koszt;

a jak wogle Droga Księgowa stoimy z kasą?

(mnie dziś okradli - dzień przed urlopem - z gotówki i wszystkich możliwych dokumentów, nawet w banku mąż musiał pisać oświadczenie że ja to ja, bo mi nie chcieli uwierzyć, zostałam więc osobą NO NAME i taka sobie bez tożsamości wyjeżdżam na urlop :evil_lol: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margaret'](mnie dziś okradli - dzień przed urlopem - z gotówki i wszystkich możliwych dokumentów, nawet w banku mąż musiał pisać oświadczenie że ja to ja, bo mi nie chcieli uwierzyć, zostałam więc osobą NO NAME i taka sobie bez tożsamości wyjeżdżam na urlop :evil_lol: )[/QUOTE]

współczuję;dobrze że mąż się przyznał do Ciebie :evil_lol:

miłego urlopu :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...