Jump to content
Dogomania

LAZY(') i IDA(') z piekła rodem :-)


LAZY

Recommended Posts

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jakie śliczne zdjęcia:loveu: Paulina musicie walczyć! Patrząc na te zdjęcia nie zauważyłam choćby cienia tej ciężkiej choroby i oby tak było cały czas!Jestem przekonana, że jeszcze wiele razy umieścisz w tej galerii takie piękne zdjęcia ze wspólnych spacerów. Trzymajcie się cieplutko:kiss_2:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][IMG]http://www.gifownik.pl/gify_gifownik_lut/osobki/aniolki/17.gif[/IMG][/CENTER]
[LEFT]lazy nie załamuj się przecierz w końcu musi być tak że trzeba pogodzić się ze stratą psiego przyjaciela...niestety psiulcie nie zyją wiecznie(a szkoda)[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalinaM']lazy nie załamuj się przecierz w końcu musi być tak że trzeba pogodzić się ze stratą psiego przyjaciela...niestety psiulcie nie zyją wiecznie(a szkoda)[/quote]


Kalina Paulina na pewno nie pogodzi się tak jak każdy tutaj nie pogodzi się że Lazy odeszła. Ja nigdy też nie pogodze się z tym bo wiem jaka nic łączyła Lazy i Pauline i zawsze będzie w naszych myślach.

Link to comment
Share on other sites

Ode mnie dla Ciebie

[CENTER][FONT=Book Antiqua][SIZE=5][COLOR=darkred][I][B]Jeśli któregoś dnia poczujesz że chce Ci się płakać, zadzwoń do mnie.. nie obiecuje że Cie rozbawię ale mogę płakać razem z Tobą! Jeśli któregoś dnia zapragniesz uciec, nie bój się do mnie zadzwonić.. nie obiecuję że Cię zatrzymam, ale mogę pobiec z Tobą! Jeśli któregoś dnia nie będziesz chciała nikogo słuchać zadzwoń do mnie.. obiecuję być wtedy z Tobą i obiecuję być cicho! Ale jeśli któregoś dnia zadzwonisz i nikt nie odbierze... przybiegnij do mnie bardzo szybko!
[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

(')
Lazy, kochane suczysko, masz pewnie teraz mnóstwo spraw do załatwienia, musisz się przywitać ze wszystkimi zwierzakami, które, tak jak ty, czekają teraz za Tęczowym Mostem na swoich ukochanych ludzi (uważaj na moją Pusię, wygląda słodko i niewinnie, ale to straszna zadziora! ;) ), musisz też przecież zajmować się swoją Rodzinką, która jeszcze na trochę została tutaj, i która teraz tak bardzo Cię potrzebuje.
Ale pamiętaj, nie samą pracą pies żyje, dlatego życzę Ci mnóstwa kamyczków, patyczków, pulchnej ziemi do kopania dołków, strumyków i jeziorek do pływania.
Tutaj niestety nie zdążyłam Cię poznac, ale mam nadzieję, że nic straconego, kiedyś i my się spotkamy, tak, jak spotkasz się ze Swoją Rodzinką :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Blue][B][I]Paulinko , właśnie weszłam do domu i zaraz szukałam co u Was :-(
Nie można napisać co się czuje w takim momencie ....po raz któryś przeżywam moją osobistą stratę , tak się dzieje kiedy odchodzi stad psiak kogoś znajomego :-(

Lazy , kochanieńka pamiętaj ,że tutaj o tobie nikt nie zapomni a ty biegaj tam wraz z Sarcią , Harleyem , Atosem i wieloma dogomaniackimi pupilkami które wraz z tobą tam za TM na Nas czekają

[/I][/B][/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images3.fotosik.pl/49/lfceq8kl0lb46k0l.gif%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/49/lfceq8kl0lb46k0l.gif[/IMG][/URL][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=#000000][I]To tylko pies, tak mówisz[/I][/COLOR][/FONT]

[COLOR=#000000][I]tylko pies[/I][/COLOR]

[COLOR=#000000][I]a ja ci powiem[/I][/COLOR]

[COLOR=#000000][I]że pies to często więcej niż[/I][/COLOR]

[COLOR=#000000][I]człowiek[/I][/COLOR]

[COLOR=#000000][I]on nie ma duszy, mówisz[/I][/COLOR]

[COLOR=#000000][I]popatrz jeszcze raz[/I][/COLOR]

[COLOR=#000000][I]psia dusza większa jest od psa[/I][/COLOR]

[COLOR=#000000][I]i kiedy się uśmiechasz do niej[/I][/COLOR]

[COLOR=#000000][I]ona huśta się na ogonie[/I][/COLOR]

[COLOR=#000000][I]a kiedy się pożegnać trzeba[/I][/COLOR]

[COLOR=#000000][I]i psu czas iść do psiego nieba[/I][/COLOR]

[COLOR=#000000][I]to niedaleko pies wyrusza[/I][/COLOR]

[COLOR=#000000][I]przecież przy tobie jest psie niebo[/I][/COLOR]

[COLOR=#000000][I]z tobą zostanie dusza jego...[/I][/COLOR]
[COLOR=#000000][/COLOR]
[COLOR=#000000][I]Pewnego pięknego dnia 8 lat temu odeszła moja największa przyjaciólka ...Myślałam że juz nigdy nie pokocham innego psa...Pokochałam az dwa. Nigdy nie zapomnę Hery. Ani jej spojrzenia ani dotyku jej sierści. Nasze psy tak krótko zyją - śpieszmy się je kochać. A jak przyjdzie kres to pamiętajmy ze my dzięki nim byliśmy szczęśliwi ale i one dzięki nam tez miały pychole uśmiechnięte. I pamiętajmy ze dopóki o nich nie zapomnimy to nadal sa wsród nas.[/I][/COLOR]

[I]LAZY - dokładnie pamiętam jak to było...Wiem co czujesz... I uwierz że będzie lepiej. Popatrz na mnie i moje dwie Zmory. [/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...