Jump to content
Dogomania

LAZY(') i IDA(') z piekła rodem :-)


LAZY

Recommended Posts

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ano Ida ma czarnego braciszka pomimo, ze oboje rodzice sa podpalani, ale za to babcia byla czarna:)

Ida z dwóch powodów:
1. Bardziej mi sie podoba,
2. Wazniejsze jest zywsza od Iwet, ciagle cos broi zaczepia, lgnie do ludzi i chce zeby sie nia zajmowa, a Iwet jest spokojniejsza. Sa odwazne i rozbrykane i rozpuszczone do granic możliwosci. Marysia (hodowcyzni) juz mi to zapowiedziała:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LAZY']2. Wazniejsze jest zywsza od Iwet, ciagle cos broi zaczepia, lgnie do ludzi i chce zeby sie nia zajmowa, a Iwet jest spokojniejsza. Sa odwazne i rozbrykane i rozpuszczone do granic możliwosci. Marysia (hodowcyzni) juz mi to zapowiedziała:)[/quote]No to chyba dobry wybór!!! :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga10011']Paulina-alez boskie malenstwo-nie mozna sie nie zakochac:multi: :loveu: .Kiedy u was juz bedzie??????Ja kcem fotki,duzo fotek:multi: .A jak jest lobuzica to juz wogole bosko:loveu:[/QUOTE]

W sobote po południu będę ja juz rozpieszczać:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LAZY']W sobote po południu będę ja juz rozpieszczać:)[/quote]
Ale Ci dobrze-szkoda,ze szczeniaki tak szybko rosna:-( .Tylko jej za bardzo nie rozpiesc,bo ci zolza wyrosnie jak moja najmlodsza:lol: .Nie moge sie doczekac foteczek juz z domku:multi:

Link to comment
Share on other sites

[I][B]Paulina , :multi:cieszę się razem z Tobą , a pycho mi się cieszy do tych mordeczek z fotek :loveu:
Oj teraz to czekają cię łzy ale radości :razz:założę sie ze będziesz buczeć jak dostaniesz mała na ręcę /[/B]oj moje się lały strumieniem a śmiechu było przy tym :oops:/;)
[/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...