Jump to content
Dogomania

"Kociokwik czyli o wyższości psa nad kotem" – Serial


Basenji

Recommended Posts

[quote name='Patka']ja protestuje moja suczkja jest ruda, a nie blond :wink: chodzi mi o swerę intelektualną :wink: drogi panie reżyserze prosze jej dodać pare psich szarych komórek :evilbat:[/quote]
Patka!
Taki jest scenariusz i cała intryga! Nie zmienia się scenariusza na życzenie agentów gwiazd a poza tym, taka rola wymaga naprawdę świetnego zagrania. Inne suczki nie dawały rady!
Zdrówko

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Basenji'][quote name='Patka']ja protestuje moja suczkja jest ruda, a nie blond :wink: chodzi mi o swerę intelektualną :wink: drogi panie reżyserze prosze jej dodać pare psich szarych komórek :evilbat:[/quote]
Patka!
Taki jest scenariusz i cała intryga! Nie zmienia się scenariusza na życzenie agentów gwiazd a poza tym, taka rola wymaga naprawdę świetnego zagrania. Inne suczki nie dawały rady!
Zdrówko[/quote]

Tak, tak [b]Patka[/b], nasi aktorzy stają przed nielada wyzwaniami... Moja Żabka - najłagodniejszy kot na kuli ziemskiej gra wrednego czarnego niemalże mafiosa i trudno - taki scenariusz :D
Ale ile satysfakcji z takiego talentu aktorskiego..... :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji']Kochani widzowie,
Jest mi bardzo przykrö ale ze wzgledu na brak mozliwosci pelnego dostepu do zasoböw kompa (jestem poza Polskå) nastepny odcinek bedzie opözniony. Za to potem, b€dä az 2 naraz.
Cierpliwosci.
:evilbat:
zdröwko[/quote]

No to se poczekamy..... :sleeping:

Link to comment
Share on other sites

[size=7]Kociokwik II czyli klątwa......[/size]

[color=blue]....[i]cieszę się Inspektorze Piesiaku, że jesteś na miejscu i pomagasz Francuskim Pieskom[/i][/color]
.....................................
[color=blue][i]....dobrze, zgadzam się z decyzją przerwania urlopu i wyjazdu do Egiptu. Jakie wsparcia potrzebujesz?[/i][/color]
.....................................
[color=blue][i]...rozumiem, taaaaak. Mam znajomą z Akademii Psiolicyjnej, podinspektor Al-Nukę. Postaram się z nią porozmawiać. [/i][/color]
......................................
[i][color=blue]O.K. Prześlij nam kopię papirusu, nasi śledczy przeniuchają go. Dobrze, przyjemnego lotu![/color][/i]
........................................
[color=blue][i]Asystent Tarelko! Proszę łączyć z Kairem, podinspektor Al-Nuką.[/i][/color]



[img]http://img284.imageshack.us/img284/6815/0803pierwszykontaktzszefemsoni.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...