Jump to content
Dogomania

Zmierzch :)


fizzy

Recommended Posts

  • Replies 651
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='nate']no na tym soundtracku są dobre kawałki, a najlepsze to supermassive black hole : D tylko paramore nie lubię, no ale cóż, nie moje gusta ;)[/quote]
Też z paramore nie lubię ;)
Mi się najbardziej podoba Collective Soul, Muse, iron&wine, rob - let me sign, i twilight. Te najbardziej ale ogólnie wszystkie są świetne.

Link to comment
Share on other sites

ja lubię paramore, za muse znowu nie przepadam, tylko mi supermassive
black hole się podoba, żadna więcej :cool3:

eee, zmierzch jest już przereklamowany, znudził mi się :evil_lol:
przeczytałam tylko dwie części na ebooku i reszty mi się nie chce :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']a słyszałaś muse - Time Is Running Out? polecam :cool3:[/quote]

A ja Muse uwielbiam :loveu::loveu::loveu: Newborn, Exo-Politics, Falling Away with You, wspomniane Time is running out... I wiele, wiele innych :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LadyMusic']Mi też sie Zmierzch nie znudził i nigdy nie znudzi :P:P:P Nie mgoę się doczekać listopadaaaaa - New Moon ;D[/quote]

ja też tak mówiłam :evil_lol:

a z Muse uwielbiam Starlight :loveu: w ogóle oni mają swietne piosenki, nie to co paramore (nie obrażając fanów, to tylko moja opinia ;))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

muse mi się tylko kilka podoba po odsłuchaniu;)

mi się zmierzch już znudził, jeszcze niedawno, wszędzie zmierzch; w telewizji, w necie, na blogach, na forach, na gg, na nk, na ulicy, w szkole, w sklepie, no wszędzie i to wkurzające :eviltong: ja przeczytałam tylko 2 części i oglądnęłam film i ot co, nic wielkiego, jedynie mogę ocenić 8/10 (bo Pattinsona nie lubię :cool1:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']znam ten ból :placz: na własne skórze doświadczyłam :placz:[/QUOTE]

Mnie też pewnie to czeka, bo korci jak nie wiem co i nie wiem ile uda mi się trzymać w ryzach, zwłaszcza jeśli autorka nie raczy go jakoś szybko dokończyć :roll:

Link to comment
Share on other sites

A ja mam dla was niespodziankę :cool3:
Mam nieoficjalne wiadomości :evil_lol:
W sierpniu podpisali umowę a w październiku ruszają zdjęcia do kolejnej części Zmierzchu- Zacmienie :multi::multi: ale jeszcze jest cicho w mediach, informacje pewnie wypłyną za niedługo :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martens']A ja słyszałam, że już w sierpniu :eviltong: No ale to plotki pewnie.[/quote]

ee wątpię, ja czytałam że październik, bo raczej nie zdecydowali by się kręcić trzeciej części, skoro nie wiadomo czy 2 im się opłaci :evil_lol: w każdym bądź razie mi to jak najbardziej odpowiada :loveu:

a tak przy okazji jak już na wątku jestem, to powiedzcie mi kto to jest Johnny (Christopher Ahuja )? :crazyeye: podany jest w obsadzie Twilight ale ja nie kojarzę w ogóle takiej postaci ani z filmu ani z książki :roll: kto to był?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martens']A to nie był ten, co go Victoria i spółka zeżarli na łódce? Tego chyba nie było w książce. Ale głowy nie dam, bo nie mam w ogóle pamięci do imion, tym bardziej w filmach/książkach.[/quote]

no właśnie nie. Ten co go wszamali to był Waylon Forge (Ned Bellamy), w książce tego nie było. Nie wiem nadal kim był ten Johnnny, zastanawia się czy on czasem nie był tym chłopakiem który z Jackobem i Samem przyszedł na plażę, sama nie wiem... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...