Jump to content
Dogomania

Zmierzch :)


fizzy

Recommended Posts

  • Replies 651
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzisiaj skończyłam księżyc w nowiu na ebooku :diabloti:
to ściągne sobie zaćmienie, bo książki nie opłaca się kupować, tym bardziej u mnie w księgarni :cool3: :evil_lol:
wciągnęło mnie i polubiłam Jacoba :cool1:
edzia mało i dobrze :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem już za połową Intruza i jak dla mnie nuudy :/ Może coś pod koniec się rozkręci, ale powoli tracę nadzieję :D
Sagę Zmierzch przeczytałam jeszcze zanim nastąpiło wielkie BUM na książki SM.
Może nie jestem jakąś wielka fanką tych powieści, ale na pewno darze je dużą sympatią :D . Przyjemnie i szybko się czyta :)

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o New Moon, to są na inernecie śmieszne trailery xD posika się można, np ten

[url=http://www.youtube.com/watch?v=Xg6KdgXDTNE&feature=response_watch]YouTube - Twilight: New Moon Trailer [*NEW*][/url] UWAGA. tylko pod koniec jest smieszne heheh. Jak ktos nie orientuje się w angielskim to i tak może słuchac, oczywiscie nie prze rodzinie. heheh :eviltong:

Ps. SHUT UP (kto ogladnie filmik wyżej bedzie wiedzial o co mi chodzi ;p )

Lub ten [url=http://www.youtube.com/watch?v=KYBF3HKzrmE&NR=1]YouTube - New Moon Movie Trailer - Official (HD)[/url] akurat nie jest śmie9szny a oryginalny ;p Uwialbam patrzec na jake'go jak sie zamienia w takie słodkie włochate stworzonko :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]UWAGA. tylko pod koniec jest smieszne heheh. Jak ktos nie orientuje się w angielskim to i tak może słuchac, oczywiscie nie prze rodzinie. heheh :eviltong:

Ps. SHUT UP (kto ogladnie filmik wyżej bedzie wiedzial o co mi chodzi ;p )
[/QUOTE]

co jest śmiesznego w tym filmiku? widziałam cały ale mnie jakoś nie rozbawił :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sidakesi']No chociaż za bardzo nie mogę się do Zmierzchu przekonać, chyba zaczne czytać...XD[/quote]

Skoro nie przeczytałaś jeszcze to dlaczego piszesz, że jest nudny itd.?
Nie to, że uważam że każdy ma wielbić Zmierzch, ale skoro jeszcze nie został przeczytany to chyba nie powinno się go oceniać :roll:

Link to comment
Share on other sites

A ja właśnie dzisiaj przeczytałam Zmierzch do końca tak mnie wciągnął że czytałam prawie 8 godzin tylko z małymi przerwami:evil_lol:
naprawdę bardzo fajny choć nie mogłam się do niego zabrać jakoś;)
teraz muszę jakoś zdobyć pozostałe części:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sidakesi']Ekchem....Maoja siostra czytała i czytała mi dużo fragmentów tej książki.Więc troszkę o niej wiem.Na podstawie tych fragmentów oceniłam ją.Jak raz próbowałam przeczytać to mi się zrobiło niedobrze bo taka nuda XD[/quote]

Przeczytaj całą a potem oceń ;)
Nie mówię, że zaraz zmienisz zdanie i zaczniesz ją wielbić, ale zanim nei przeczytasz - nie oceniaj aż tak ostro;)

Link to comment
Share on other sites

Ok, ale Zmierzch oglądałam.Teraz wyczekuje na Księżyc w Nowiu XD Nie mogę się doczekać.Czy któraś z was mogłaby wstawić jakieś fragmenty filmu lub książki?Chciałabym przeczytać troszkę przed zakupem książki, bo jet jeszcze wiele książek które chce przeczytać:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...