Jump to content
Dogomania

Zmierzch :)


fizzy

Recommended Posts

  • Replies 651
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jak skończę to się zgłoszę :loveu: bo narazie jeden rozdział to bez sensu :evil_lol:

ja znam twilightseries. fora.pl bardzo popularne
i cbstwilight. fora.pl takie małe i skromne

z twilightseries wychodzą wszystkie tłumaczenia :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl'][LEFT]pojedyncze rozdziały też mogą być :cool3:

to pierwsze też znam, zastanawiam się czy się zarejestrować... pod jakimś uroczym nickiem - ja wiem... :hmmmm: może Bella-killer czy coś :diabloti:
[/LEFT]
[/quote]

Ja się wstydzę :oops: jak napiszę drugi to wyślę :evil_lol: na razie mam :hmmmm: 3 zdania :evil_lol:

Sweetaśna-Bella :loveu: ew. I-Love-Edward :evil_lol: o i jeszcze może być Sweety-Dżajkob :evil_lol:

Post myk hop :/

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]pojedyncze rozdziały też mogą być :cool3:

to pierwsze też znam, zastanawiam się czy się zarejestrować... pod jakimś uroczym nickiem - ja wiem... :hmmmm: może Bella-killer czy coś :diabloti:
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']

Tinka - a jakie to Twoje tłalajtowe forum ma adres? :cool3: tylko wstaw bez linka, albo pospacjuj, bo dogo go pożre :angryy:[/QUOTE]

sory men, ale ja nie znam żadnego tłajlajtowego :evil_lol::evil_lol: ja wiem tylko, że dziewczyny z forum tłumaczyły, to wszystko ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']a czytałyście wycięte fragmenty?? w jednym Bella pokazuje że jest kompletną debilką w drugim że jest całkiem domyślna :evil_lol:[/quote]
czytałam :evil_lol:
tzn. czytałam tylko te fragmenty których książki przeczytałam, czyli Zmierzch i Księzyc w nowiu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']to po co hasła? :evil_lol::evil_lol:[/quote]

A po to żeby dzieci se życie komplikowały i rzeczy nie dla nich nie ściągały :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Dziewczynki dorwały co nie czytały i teraz ich nie ma :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']A po to żeby dzieci se życie komplikowały i rzeczy nie dla nich nie ściągały :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Dziewczynki dorwały co nie czytały i teraz ich nie ma :evil_lol:[/QUOTE]

eee, ja już sobie znalazłam tylko te wycięte kawalki i przeczytałam :evil_lol:
jak dla mnie oba fragmenty z bellą pokazują jej głupotę :evil_lol:ona jest gorsza niż ja :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']eee, ja już sobie znalazłam tylko te wycięte kawalki i przeczytałam :evil_lol:
jak dla mnie oba fragmenty z bellą pokazują jej głupotę :evil_lol:ona jest gorsza niż ja :evil_lol::evil_lol:[/quote]

A da się???:crazyeye: Ja za nim przeczytałam sagę myślałam że większej niedorajdy ode mnie nie ma :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']chyba nie :evil_lol:
[SIZE=1]ty masz zdjęcie wenża od bonzaj:placz:[/SIZE][/quote]

nom chyba tak :evil_lol:
[SIZE=1]naprawde?? kiedy dostałam?? :oops: mam tel nie przyjmujący mmsów :shake: bo stary padł :placz:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Witam ponownie:)
Widzę, że z Twilighta dyskusja przechodzi na chomiki jakieś:diabloti: Co to ma być ? :P
Nie wiem, czy widzieliście, ale powstał nowy fanowski zwiastun new moona autorstwa Tiffanyd666... Chcecie link? Uważam osobiście, że ten fanowski jest lepszy od oficjalnego :)
No i oczywiście najlepsze dwie sceny w trailerach to:
-przemiana Jacoba w wilka
-jak panna otwarta paszcza się zwija z bólu :P (Dobrze jej tak:diabloti:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna&Zara']Witam ponownie:)
Widzę, że z Twilighta dyskusja przechodzi na chomiki jakieś:diabloti: Co to ma być ? :P[/quote]

Hello :eviltong:
na chomiki się przerzuciliśmy bo tam wycięte fragmenty są :evil_lol:
Czytałaś??


Pytanie - czy ktoś już wszystkie przeczytał :evil_lol: bo chce z kimś pogadać o stypendium ^^ i wybiciu szyb :evil_lol::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']nom chyba tak :evil_lol:
[SIZE=1]naprawde?? kiedy dostałam?? :oops: mam tel nie przyjmujący mmsów :shake: bo stary padł :placz:[/SIZE][/QUOTE]
:mad::mad:
[quote name='Okamia']

Pytanie - czy ktoś już wszystkie przeczytał :evil_lol: bo chce z kimś pogadać o stypendium ^^ i wybiciu szyb :evil_lol::loveu:[/QUOTE]

ja nie czytałam ten najostatniejszej :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Hello :eviltong:
na chomiki się przerzuciliśmy bo tam wycięte fragmenty są :evil_lol:
Czytałaś??


Pytanie - czy ktoś już wszystkie przeczytał :evil_lol: bo chce z kimś pogadać o stypendium ^^ i wybiciu szyb :evil_lol::loveu:[/quote]


Ja przeczytałam wszystkie 4 razy nawet:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Film to wedle mnie porażka :diabloti: scena z bejsbolem (nie wiem jak to się pisze :P) go uratowała...
książka może być, ok, ale momentami nudaaaa
aw Księżycu w Nowiu za dużo Jacoba jest :eviltong:

brrry, Pattinsona nienawidzę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...