Jump to content
Dogomania

Zmierzch :)


fizzy

Recommended Posts

  • Replies 651
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na dogo zaroiło się od avatarków zmierzchowych, w zeszłym tygodniu trafiłam na ten wątek i zgłupiałam :crazyeye: Boszzzz... co za hallo koło jakiegoś romansidła dla znudzonych nastolatek - myślę sobie :diabloti: Poszperałam tu i tam i stwierdziłam, że zaryzykuję i przeczytam, lub przynajmniej zobaczę film ;)
Od znajomej pożyczyłam książkę i film (w czwartek)... w zasadzie to chciałam tylko film, bo z czasem u mnie kiepsko, ale namówiła mnie bym przeczytała najpierw książkę :p
Zaczęłam czytać książkę i ... przyznaję, pierwsze strony mnie znudziły :shake: Zamknęłam ksiązkę i włączyłam film i... byłam mile zaskoczona a nawet więcej :razz: Po filmie zabrałam się za ksiązkę. Czytałam, czytałam i czytałam i... o obiedzie w piątek zapomniałam. Trzeba było zamawiać pizzę :lol:
Od czwartokowego popołudnia (dziś niedziela!) przeczytałam książkę dwa razy!!! Film obejrzałam trzy razy :oops: To jest jakieś chore :roll: Zaczynam zauważać u siebie jakaś paranoję połączoną z niezdrową fascynacją :evil_lol:
Nigdy nie czytałam romansideł, nie oglądałam filmów o tej tematyce - zawsze była to dla mnie strata czasu... Teraz z przerażeniem stwierdzam, że nie mogę się doczekać poniedziałkowego popołudnia, bo wówczas w moje ręce wpadnie drugi tom książki :razz:

Chyba zaczynam się starzeć (też mi odkrycie :evil_lol:)... czyżbym nagle miała zacząc gustować w romansidłach i to dla nastolatek - dlaczego?
Zaczęłam rozpatrywać "Zmierzch" pod kontem projektu KINOTERAPIA i oniemiałam do jakich wniosków doszłam :roll:
Link do projektu --> [url=http://www.kinoterapia.pl/]Kinoterapia[/url]

Sumując ;)
Tak, podoba mi się :cool3:
Choć przyznaje, że filmowa Bella - "Paszczak" ;) bardzo mnie irytuje :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sidakesi']Dzięki Okamia...:)Dobra. zmieniłam zdanie o ZmierzchuXD[/quote]

Nie ma za co ;)


[quote name='DorkaWD']Zaczęłam rozpatrywać "Zmierzch" pod kontem projektu KINOTERAPIA i oniemiałam do jakich wniosków doszłam :roll:
Link do projektu --> [URL="http://www.kinoterapia.pl/"]Kinoterapia[/URL][/quote]

Bardzo ciekawy ten projekt ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]DorkaWD [/B]to się nazywa siła Zmierzchu! :eviltong: wszyscy których znam, którzy przeczytali książkę, zachowywali się tak samo;) ale nie przejmuj się, zostało ci jeszcze trzy części. zobaczysz co będzie jak skończysz ostatnią:evil_lol: czarna rozpacz:placz:hehe

Link to comment
Share on other sites

Ja w sumie na początku miałam wstręt do Zmierzchu, ze względu na wielki szum i szał nastolatek - podobnie miałam przy Harrym Potterze. Ale zaczęły się wakacje, w końcu z nudów zaczęłam czytać i wpadłam :evil_lol: Film obejrzałam po przeczytaniu książek - rozczarował mnie, w porównaniu z powieścią był płytki i nudny. Same ksiązki rozkręcały się z tomu na tom; Zmierzch owszem, kojarzył mi się troche z opowieścią dla nastolatek, ale Przed świtem już absolutnie nie, klimat naprawdę mroczny.

Link to comment
Share on other sites

wybaczcie za bledy w pisowni itd. ale pisze na arabskiej klawiaturze z smieszynmi znaczkami :evil_lol:

[QUOTE]Ekchem....Maoja siostra czytała i czytała mi dużo fragmentów tej książki.Więc troszkę o niej wiem.Na podstawie tych fragmentów oceniłam ją.Jak raz próbowałam przeczytać to mi się zrobiło niedobrze bo taka nuda XD [/QUOTE]

no gratuluje, nie ma to jak oceniac ksiazke po opowiesci innych czy po fragmentach :shake:

[quote name='sidakesi']Ok, ale Zmierzch oglądałam.Teraz wyczekuje na Księżyc w Nowiu XD Nie mogę się doczekać.Czy któraś z was mogłaby wstawić jakieś fragmenty filmu lub książki?Chciałabym przeczytać troszkę przed zakupem książki, bo jet jeszcze wiele książek które chce przeczytać:)[/quote]
a sama sie pofatygowac nie mozesz? pelno tego w sieci

[QUOTE]Ja oglądałem film i mnie znudził z lekka.Ale zabiore się za książkę to ocenie czy faktycznie takie fajne.;-)Chociaż moja matka czytała i mówiła ,że nuda. [/QUOTE]

Ty i Zmierzch :crazyeye:
jakos nie moge tego Olusiu ogarnac hehe :evil_lol::evil_lol:
Ty lepiej nei czytaj, bo zmierzch to odmozgowiacz, jeszcze sie zmienisz, bedziesz taki slodki i miziasty i w ogole :loveu:



A ja jestem, tzn. teraz nie czytam bo jestem na wczasach, ale bylam w polowie Intruza, wciagna mnie, jest inny niz Zmierzch, na poczatku, dlugooo, dlugo mnie nudzil ale przelamalam sie i czytalam dalej az w koncu mi sie spodobal :loveu: wlasciwie to 2 ksiazki rozpoczelam, obie przeczytalam w polowie, bo na wczasy zabralam "czego boja sie anioy" i tez mi sie podoba :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[url=http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Zmierzch_%28powie%C5%9B%C4%87%29]Zmierzch (powieść) – Nonsensopedia, polska encyklopedia humoru[/url]
mnie to rozwala dość mocno :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

a kiedy premiera new moon ?
nie orientuje się :razz: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizzy'][B]DorkaWD [/B]to się nazywa siła Zmierzchu! :eviltong: wszyscy których znam, którzy przeczytali książkę, zachowywali się tak samo;) ale nie przejmuj się, zostało ci jeszcze trzy części. zobaczysz co będzie jak skończysz ostatnią:evil_lol: czarna rozpacz:placz:hehe[/quote]
No i przeczytałam... WSZYSTKO!
Czarna rozpacz... hmmm... to może dopiero jutro, teraz muszę się wyspać bo przez tydzień po nocach czytałam i sama wyglądam jak wampir :diabloti: (tzn tylko oczy, bo reszta to bardziej pod zombi podpada :p)

Ogólnie podobało mi się, ale "przed świtem" ciężko mi się czytało... było tak przewidywalne, że musiałam się zmusić by skończyć :shake: A może to przez to, że przeczytałam to w tydzień i się zmęczyłam :lol:

Jeszcze jest coś takiego jak "oczami Edwarada" :razz: ale to chyba dopiero jutro nad tym pomyślę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DorkaWD']No i przeczytałam... WSZYSTKO!
Czarna rozpacz... hmmm... to może dopiero jutro, teraz muszę się wyspać bo przez tydzień po nocach czytałam i sama wyglądam jak wampir :diabloti: (tzn tylko oczy, bo reszta to bardziej pod zombi podpada :p)

Ogólnie podobało mi się, ale "przed świtem" ciężko mi się czytało... było tak przewidywalne, że musiałam się zmusić by skończyć :shake: A może to przez to, że przeczytałam to w tydzień i się zmęczyłam :lol:

Jeszcze jest coś takiego jak "oczami Edwarada" :razz: ale to chyba dopiero jutro nad tym pomyślę...[/quote]

a dla mnie Przed Świtem było chyba najfajniejsze.... :) najbardziej podobał mi się moment kiedy Bella stała się wampirem:p fascynujące! ja też tak chcę:cool3:

jest, nazywa się Midnight Sun, ale to tylko 12 rozdziałów które wyciekły do internetu:shake: i Meyer nie chce tego skończyć! ale pewnie skończy, miejmy nadzieję:evil_lol: podobno świetne, lepsze od Zmierzchu:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizzy']

jest, nazywa się Midnight Sun, ale to tylko 12 rozdziałów które wyciekły do internetu:shake: i Meyer nie chce tego skończyć! ale pewnie skończy, miejmy nadzieję:evil_lol: podobno świetne, lepsze od Zmierzchu:eviltong:[/quote]
Znalazłam jeszcze rozdziały 13,14 i 15 :roll:
Przeczytałam myśląc, że to ktoś inny napisał, ale teraz nie mam pewności...

Link to comment
Share on other sites

A ja bym chciała jeszcze Edwarda :loveu: ale jestem stara i głupia, hehhe

A jeszcze koleżnka mi mówiła , że ma być saga opowiedziana oczami Edwarda, nie wiem ile z tego prawdy , ale to też mogłoby być interesujące, albo i nudne :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...