Jump to content
Dogomania

Zmierzch :)


fizzy

Recommended Posts

[quote name='smallpati']Ja już chyba wszystkie parodie widziałam :evil_lol: mniej lub bardziej śmieszne, ale nie które są takie (jak ta którą pierwszą tu wstawiłam) że jak o niej myślę to dostaje napadu śmiechu :evil_lol: ludzie to mają pomysły hehe


Wie ktoś kiedy oficjalnie Zmierzch pojawi się na dvd? bo miało być ok. 20 czerwca ale ostatnio jak wpatrzyłam to pisze że któregoś tam lipca, więc kiedy?[/quote]

28 maja miał się pokazać.

Zobaczcie to jeszcze:
[URL="http://www.kotek.pl/kotek/1,87050,6717264,New_Moon___kolejny_filmik_zza_kulis_.html?utm_source=Nlt&utm_medium=Nlt&utm_campaign=5269647"]klik[/URL]

najlepsze jest to na MTV avards xd
po tym pocałunku przy aucie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 651
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='smallpati']miał się ukazać na dvd tyle że go nie ma :roll: w wypożyczalniach szukałam i nie było :razz: już nie wspomnę o sklepach

Już oglądam filmik :cool3:[/quote]

Gdzie ty mieszkasz?? :crazyeye: u mnie w wypożyczalniach jest :evil_lol: na zapisy... a w sklepach właśnie niet :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']A ja myślałam że na bezludnej wyspie... bo większego zadupia od mojego nie ma chyba nigdzie :evil_lol:[/quote]

jak widac jest :evil_lol: moje zadupie pobija wszystkie :eviltong:

ale będę miała zmierzch nie długo, specjalnie jechałam do sąsiedniego miasta po niego :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Przeczytajcie sobie wszystkie tematy z [URL="http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Kategoria:Zmierzch"]Nonsensopedii [/URL]o zmierzchu. Popłaczecie się przy niektórych tekstach.

Np. z powieści Zmierzch:

[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Otrzymanie jednego chromosomu więcej nie znaczy, że masz Downa – sprawia, że zostajesz wilkołakiem (co właściwe, patrząc na Jacoba Blacka, na jedno wychodzi). [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foxowa']Przeczytajcie sobie wszystkie tematy z [URL="http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Kategoria:Zmierzch"]Nonsensopedii [/URL]o zmierzchu. Popłaczecie się przy niektórych tekstach.

Np. z powieści Zmierzch:

[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Otrzymanie jednego chromosomu więcej nie znaczy, że masz Downa – sprawia, że zostajesz wilkołakiem (co właściwe, patrząc na Jacoba Blacka, na jedno wychodzi). [/FONT][/COLOR][/quote]
też to czytałam :evil_lol:

Ja dziś zaczęłam czytać "Księżyc w nowiu", zostało mi 50 stron tylko :evil_lol: no i oczywiście jak dla mnie rewelacja :loveu:

Link to comment
Share on other sites

ja skończyłam "księzyc w nowiu" :loveu:, fajny chociaż myślałam że coś "większego" wyniknie z znajomości Jackoba i Belli, ogólnie Jackob fajne wrażenie na mnie wywarł (a wy go tak nie lubicie :mad::evil_lol:) Edzio to oczywiście jak zawsze rewelacja :eviltong: no a Bella to Bella, denerwuje mnie że ciągle jej serce wali, drży bądź mdleje z byle powodu :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']ja skończyłam "księzyc w nowiu" :loveu:, fajny chociaż myślałam że coś "większego" wyniknie z znajomości Jackoba i Belli, ogólnie Jackob fajne wrażenie na mnie wywarł (a wy go tak nie lubicie :mad::evil_lol:) Edzio to oczywiście jak zawsze rewelacja :eviltong: no a Bella to Bella, denerwuje mnie że ciągle jej serce wali, drży bądź mdleje z byle powodu :razz:[/QUOTE]

przeczytasz resztę to go znielubisz :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foxowa']Dokładnie, na końcu Zaćmienia i w Przed świtem, powiesz że to wielki dupek :evil_lol:.[/quote]

A tam to płaz jest głównie w BD :evil_lol: nie mogłam go znieść :evil_lol: chciałam zabić postać literacką :evil_lol: :shake: (tak wiem debil ze mnie :evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

Ha ! wiedziałam że teraz poleci seria krytyki :evil_lol:

Spokojnie, biorąc pod uwagę moje tępo czytania, skończę sagę do środy :evil_lol: to wam powiem czy jeszcze lubię Jackoba czy już nie, ale póki co mi się podoba :loveu: taki biedny młody chłopaczek, którego Bells wykorzystuje :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']przeczytasz resztę to go znielubisz :diabloti:[/quote]

o właśnie, święta prawda:cool3: ja go nie znoszę. tak chamsko się do Belli przystawia, chociaż ona woli Edzia:evil_lol:

Foxowa ja przeczytałam wszystkie po 4 razy, jak mama zobaczyła że kończę czytać czwarty raz to mi skonfiskowała wszystkie na miesiąc:lol::eviltong:

a Nonsensopedia jest mistrzowska:biggrina:
" Książka niczym halówki z chińskiej fabryki rozprzestrzeniła się na świecie i stała się tak popularna jak raport o błędach Microsoftu.

[B]Księżyc w nowiu[/B] (ang. [B]New Moon[/B]) – druga część porywającej nerwy sagi Stephanie Meyer o miłości super-zajebistego wampira do zwykłej dziewczyny.

[B]Alice Cullen[/B] – wampirzyca i jasnoczarnowidzka tłajlajtowej sagi Stephanie Meyer&Edward Cullen z.o.o.

[B]Isabella „Bella” Swan[/B] – główna bohaterka i narratorka dzieł literackich Stephanie Meyer. Girlfriend, lachon Edzia i szczęśliwa mamusia małej Renesmee.

Z genetycznego punktu widzenia Edek i cała jego rodzina, to rzodkiewki (mają po 26 chromosomów).

Adonisowe ciało (ciało jak posąg greckiego boga), rude włosy, fantastyczne białe zęby, twarz modelki, blada, świecąca się w słońcu ([U]jak psu jaja[/U]) granitowa skóra, żółte, nierówno podbite (niektórzy twierdzą, że to są cienie) oczy i ogólne zajebiste wrażenie.

Renesmee została stworzona po to by ładnie wyglądać. Po tatusiu odziedziczyła wyjątkową inteligencję, włoski, buzię i ząbki, a po mamusi oczka w kolorze błota. Sypiała na początku w ramionach swojej rodziny, a gdy jej rodzice dostali ([U]miejsce do bzykania się) [/U]dom, miała własne łóżeczko."

To mi się najbardziej podoba. Mistrzowskie:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

a ja nie darzę Dżejkoba nienawiścią... :lol: niestety, nic nie jest w stanie przerosnąć mego obrzydzenia do głównej bohaterki :evil_lol: :diabloti:


przeczytałam prawie wszystko raz jeszcze w ramach odmóżdżenia po sesji... ale ta Bella jest durna, men :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Eee no Bella (ta książkowa) nie jest aż taka zła, chociaż denerwują mnie te jej (pisałam już o tym) napady mdłości, bezdech, itd. :evil_lol: co chwile wymyśla inne dolegliwości, ale ogólnie postać lubię i mówię tu o wersji książkowej, bo filmowa Bella działa na mnie jak płachta na byka :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foxowa']Książkowa Bella tak jak pisałaś jest nawet fajna, da się ją lubić, ale te wszystkie bezdechy i to jak jej serce od byle czego zaczynało dwukrotnie szybciej bić... xD[/quote]
taaa :roll: mnie to też denerwuje

Kurcze jak beznadziejnie jest przetłumaczona saga :razz: tragedia, czasami zdania powalają mnie :mad:

wracam do czytania Zaćmienia :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']Kurcze jak beznadziejnie jest przetłumaczona saga :razz: tragedia, czasami zdania powalają mnie :mad:[/quote]

no, jakby do tego dołożyć te wszystkie błędy - literówki, urwane wyrazy, zmiany płci :razz: (Carlisle rzekła, Sam poszła, Edzio mówiący raz 'poszedłem' innym razem 'poszłam' :evil_lol:) to wypadałoby pana/panią korektorkę kopnąć porządnie w dupsko i zabrać wypłatę :mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

bękartem :evil_lol: gdzie bękart oznacza dziecko nieślubne, a pomijając wszystko inne Renezmej (:diabloti:) była hmm poczęta po ślubie :evil_lol:

nieoficjalne czytałam tylko MS ale i tak znalazłabym małe potknięcia :diabloti: jednakowoż, ja jestem nazgulem ortograficzno-stylistycznym... :evil_lol: czuję nieskromnie, że byłabym świetną betą* :lol:


*nieeee, nie kojarzcie tego ze sforą :eviltong: chodzi o hm powiedzmy 'korektora' właśnie takich tłumaczeń, fanfików itp. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']bękartem :evil_lol: gdzie bękart oznacza dziecko nieślubne, a pomijając wszystko inne Renezmej (:diabloti:) była hmm poczęta po ślubie :evil_lol:

nieoficjalne czytałam tylko MS ale i tak znalazłabym małe potknięcia :diabloti: jednakowoż, ja jestem nazgulem ortograficzno-stylistycznym... :evil_lol: czuję nieskromnie, że byłabym świetną betą* :lol:


*nieeee, nie kojarzcie tego ze sforą :eviltong: chodzi o hm powiedzmy 'korektora' właśnie takich tłumaczeń, fanfików itp. ;)[/quote]


Ja wiem o co chodzi :evil_lol: i właśnie takiego kogoś szukam do poprawienia mojego opowiadania :evil_lol:

Pani Urban zabiła cały urok staroświeckiej mowy Edzia :angryy: i Stiupid shiny volvo owner... :placz:
Jak czytałam sagę po englishu to płakałam z załamania nad PL tłumaczeniem oficjalnym... literówki też mnie dobijają... Ogólnie stwierdziłam że chyba lepiej już by mi poszło to tłumaczenie :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Ja wiem o co chodzi :evil_lol: i właśnie takiego kogoś szukam do poprawienia mojego opowiadania :evil_lol:

Pani Urban zabiła cały urok staroświeckiej mowy Edzia :angryy: i Stiupid shiny volvo owner... :placz:
Jak czytałam sagę po englishu to płakałam z załamania nad PL tłumaczeniem oficjalnym... literówki też mnie dobijają... Ogólnie stwierdziłam że chyba lepiej już by mi poszło to tłumaczenie :roll:[/QUOTE]

dziewczyny z forum zmierzchowego sobie świetnie z nim poradziły ;)
może i ja po angielsku przeczytam...[SIZE="1"](chociaż pottera ostatnią część to ja już czytam... 3 lata? :evil_lol:)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...