Jump to content
Dogomania

Zmierzch :)


fizzy

Recommended Posts

  • Replies 651
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja przeczytałam, pobieżnie to pobieżnie, ale jednak :diabloti:

uwaga, [B]będzie spolier.[/B]

[COLOR=LightBlue]czy Was też okropnie wyprowadziła z równowagi ciąża Belli? :evil_lol: bo nie dość, że ta łajza z uśmiechem na ustach poświęcała swoje właściwie życie, gruchała do małego potworka i w ogóle, to Edzio się zachował jak kompletny idiota na wieść o 'chyba jestem w ciąży'. irytacja we mnie rosła, aż doszłam do fragmentu, w którym Carlisle (:loveu:) mówi, że ludzie mają 23 pary chromosomów a wampiry 25 (?) i że wydawało mu się, że mają ze sobą mniej wspólnego niż lew i kot domowy i tylko dlatego nic nie powiedział naszym gołąbeczkom.
haha :lol:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Hello :eviltong:
na chomiki się przerzuciliśmy bo tam wycięte fragmenty są :evil_lol:
Czytałaś??


Pytanie - czy ktoś już wszystkie przeczytał :evil_lol: bo chce z kimś pogadać o stypendium ^^ i wybiciu szyb :evil_lol::loveu:[/quote]

Ja przeczytałam, dobre to było i szkoda, że wycięte...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna&Zara']Witam ponownie:)
Widzę, że z Twilighta dyskusja przechodzi na chomiki jakieś:diabloti: Co to ma być ? :P
Nie wiem, czy widzieliście, ale powstał nowy fanowski zwiastun new moona autorstwa Tiffanyd666... Chcecie link? Uważam osobiście, że ten fanowski jest lepszy od oficjalnego :)
No i oczywiście najlepsze dwie sceny w trailerach to:
-przemiana Jacoba w wilka
-jak panna otwarta paszcza się zwija z bólu :P (Dobrze jej tak:diabloti:)[/quote]

Chętnie zobaczę
w sumie już linku nie musisz dawać bo znalazłam sama :evil_lol:



Ja jestem w trakcie "Zacmienia", a dokładnie urwałam w momencie gdy Edzio i Bella będą nocować sami w domu :cool3: zaraz rzucam wszystko i idę czytac dalej :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']Ja jestem w trakcie "Zacmienia", a dokładnie urwałam w momencie gdy Edzio i Bella będą nocować sami w domu :cool3: zaraz rzucam wszystko i idę czytac dalej :evil_lol:[/quote]

haaaaaaaaaa! nie czytaj tego! [COLOR=LightBlue]Edzio jej powie, że we wszystkich religiach obowiązuje zakaz seksu przed ślubem w związku z czym jej teraz nie bzyknie, choć chciałby :evil_lol: nie wiem jak Wy, ale ja w tamtym momencie je*łam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR]

ale cóż, może ja mam zaburzony światopogląd, bo jestem niewyznaniowa i pewnie pójdę do piekła :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']haaaaaaaaaa! nie czytaj tego! [COLOR=LightBlue]Edzio jej powie, że we wszystkich religiach obowiązuje zakaz seksu przed ślubem w związku z czym jej teraz nie bzyknie, choć chciałby :evil_lol: nie wiem jak Wy, ale ja w tamtym momencie je*łam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR]

ale cóż, może ja mam zaburzony światopogląd, bo jestem niewyznaniowa i pewnie pójdę do piekła :diabloti:[/quote]


Wierz mi że ja tyż je*łam :evil_lol: Normalnie dostałam wtedy napadu śmiechawy głupawkowej :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Co do ciąży to jak to mawiał mój nauczyciel od fizyki z gim : Cud nad Mogielnicą :evil_lol: (to bajoro w Pniewach )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']haaaaaaaaaa! nie czytaj tego! [COLOR=LightBlue]Edzio jej powie, że we wszystkich religiach obowiązuje zakaz seksu przed ślubem w związku z czym jej teraz nie bzyknie, choć chciałby :evil_lol: nie wiem jak Wy, ale ja w tamtym momencie je*łam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR] [/quote]

[FONT=Times New Roman]też je*łam, jak przeczytałam ten niby [I]spojlerek[/I][/FONT] :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bowtruckle'][FONT=Times New Roman]też je*łam, jak przeczytałam ten niby [I]spojlerek[/I][/FONT] :evil_lol:[/quote]

Spojler nie spojler ale szanujemy to że kilka z nas nie czytało jeszcze książek... znaczy wszystkich części :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]A ja i tak wkleję :P[/QUOTE]

miałam to zrobić ale mi się odechciało :evil_lol:

[QUOTE]haaaaaaaaaa! nie czytaj tego! [COLOR=LightBlue]Edzio jej powie, że we wszystkich religiach obowiązuje zakaz seksu przed ślubem w związku z czym jej teraz nie bzyknie, choć chciałby :evil_lol: nie wiem jak Wy, ale ja w tamtym momencie je*łam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR]

ale cóż, może ja mam zaburzony światopogląd, bo jestem niewyznaniowa i pewnie pójdę do piekła :diabloti:[/QUOTE]

skończyłam książkę :evil_lol: załamałam się jak doczytałam ten właśnie fragment :eviltong:
Najpierw ona chce, a on nie, później on na łące, ale znów ona nie :evil_lol: pomijając wszystkie drobnostki i kwestie wampirzo-wilkołakowe skomplikowany ten związek :eviltong:

[QUOTE]Spojler nie spojler ale szanujemy to że kilka z nas nie czytało jeszcze książek... znaczy wszystkich części :evil_lol:[/QUOTE]

dokładnie ;)
Co prawda ja to przeczytałam już po skończeniu książki, ale pewnie ciekawość by mnie zeżarła i bym to wcześniej tez przeczytała :evil_lol:



A co do Jackoba to jednak stwierdzam że nadal go lubię :diabloti: wiem, wiem jest chamski, wredny, itd. ale ja jednak lubię niegrzecznych chłopców :evil_lol: I co by on nie zrobił (biorąc nawet pod uwagę molestowanie ustne Belli) to i tak darzę go sympatią :loveu:
Co do książki to oczywiście mi się podoba (jak 2 poprzednie części :cool3:). Zauważyłam że Mayer ciągnie całą książke i dopiero jakieś 60 stron od końca rozwija się cała akcja, ta główna akcja, ale nie powiem, mobilizuje to do dalszego czytania :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bowtruckle'][FONT=Times New Roman]ja przeczytałam! :great: i rozpaczam nad tymi.. hm, nieszczęsnymi dwunastoma rozdziałami midnight sun. :placz:[/FONT][/quote]
O ile dobrze zrozumiałam nie zabardzo podoba ci sie 5 część..
No cóż jeśli jest tak jak wnioskuje, to mamy całkowicie inne gusta.. Ja już się zakochałam w Midnigt Sun i nie mogę się doczekać wydania. Ciekawe jak Mayer przedstawi cierpienie Edwarda w 4 części, tylko pisanej z jego punktu widzenia...
Kurcze coś mam z głową, bo najbardziej lubię opisy cierpień:diabloti:
A co to Zaćmienia, to strasznie się wkurzyłam na Pannę Otwartą Paszczę w Epilogu, że kurde tak zmienia zdanie. Na początku chce teraz nie....Jak dają to się bierze :P

I ostatnie moje przemyślenia... Oczywiście dotyczące wyciętych scen.. Nie przeczytałam jeszcze wszystkich, ale kiedy czytałam ,,Zakupy z Alice" i ,,Stypendium" To chciałam się rzucić na redaktorów, że to wycięli:diabloti:

P.S.: A rozdziałów Midnight Sun przeciekło już 15, a nie 12:P

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman]piętnaście :crazyeye: ? biegnę szukać!

edit ;
mam, biegnę [U]czytać[/U]!

[/FONT][quote name='Martyna&Zara']O ile dobrze zrozumiałam nie zabardzo podoba ci sie 5 część..
[/quote]

[FONT=Times New Roman]Midnight Sun, to zaraz po Księżycu moja ulubiona! i właśnie ubolewam nad tym, że Meyer zdecydowała się jej nie wydać, chociaż są tacy, któzy sądzą, że to tylko niezły chwyt reklamowy, i książka tak na prawdę zostanie wydana. Ćóż, pozostaje tylko czekać... :roll: i mieć nadzieję![/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foxowa']Podobno jest tylko 12 a reszta to wyobraźnia czytelników.
A gdzie widziałaś?[/quote]

[FONT=Times New Roman]możliwe, ale przeczytać zawsze można :lol:
ja wpisałam w google [B]15 Midnight Sun[/B] (tjiaaa.. :roll:) i kliknęłam pierwsze co mi znalazło. :eviltong:[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bowtruckle'][FONT=Times New Roman][/FONT][FONT=Times New Roman]Midnight Sun, to zaraz po Księżycu moja ulubiona! i właśnie ubolewam nad tym, że Meyer zdecydowała się jej nie wydać, chociaż są tacy, któzy sądzą, że to tylko niezły chwyt reklamowy, i książka tak na prawdę zostanie wydana. Ćóż, pozostaje tylko czekać... :roll: i mieć nadzieję![/FONT][/quote]
Co??!! Postanowiła, nie wydać? Kurde jadę do tego Pheonix i i zaraz powiem, Mayer co zrobię jak nie wyda 5 części! Ja słyszałam, że mają powstać 4 z punktu widzenia Edwarda, a potem jeszcze chyba 5 z punktu widzenia Reenesme. Jak się okażę, że to tylko wybujała wyobraźnia twilighterów, to się załamię. w sumie bym się dziwiła, gdyby Mayer jeszcze czegoś nie nabazgrała. Zakopać kopalnię złota? Kto to widział?

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman]na oficjalnej stronie Meyer napisała, ze MS nie zostanie wydana, przez te dwanaście rozdziałów, które przeciekło, o tym, że ma być więcej części z punktu widzenia Cullena nie słyszałam, tylko o Zmierzchu. Renesmee? O tym też nie słyszałam :evil_lol: znajomi zaś spekulowali o całej sadze z punktu widzenia furgonetki panny Swan.. :evil_lol:[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bowtruckle'][FONT=Times New Roman] znajomi zaś spekulowali o całej sadze z punktu widzenia furgonetki panny Swan.. :evil_lol:[/FONT][/quote]
Hmm... ciekawy temat :P Tylko obawiam się, że zawierałaby tylko coś okoły 3 części, ponieważ jak pamiętamy w 4 części zmierzchu niestety kochana furgonetka zginęła,, śmiercią naturalną ":evil_lol:. :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...