Jump to content
Dogomania

Bumelku [*] Bumel za TM :(


gazzy

Recommended Posts

Witam. Właśnie chcę zrobić kolejny bazarek z pisankami. Jest tak wiele potrzebujących psiaków, że nie jest łatwo się zdecydować komu pomóc w pierwszej kolejności. Trafiłam na wątek Bumela. Tym razem pieniążki zebrane z bazarku przekażę na hotelik dla niego.
Proszę nie dajcie go tylko uśpić !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bumelku przepraszam :(:(
Jakoś nie moge uwierzyć,że sam umarłeś:(

[IMG]http://lh4.ggpht.com/_QP-CL2dnApk/S2qBXx72O6I/AAAAAAAAAzI/7boKHSTCFHk/s640/100_3760.jpg[/IMG] BUMELKU
[*]

[IMG]http://images45.fotosik.pl/269/7300f63161c46709.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ja jakoś też nie mogę uwierzyć w taki "zbieg okoliczności"......
Boże, co za dzień, w schronisku w Mielcu odszedł za TM Romuś, Reno musiała uśpić Onka, którym jej szwagier się opiekował przez ostatnie 5 miesięcy, teraz czytam, że Bumelek też za TM - czy dzisiaj jest jakiś sądny dzień pytam się ???
Bumelku, bądź szczęśliwy za Tęczowym Mostem, tam na pewno Twoje oczka wszystko widzą i znajdzie się kochająca ręka do głaskania.
:candle::candle::candle::candle::candle::candle::candle::candle::candle::candle::candle::candle::candle::candle::candle::candle::candle::candle:

edit: mi się też cisną na usta same niecenzuralne słowa - może i "zmarł na wątrobę" skoro jedną z metod usypiania psów na wieczność jest podawanie barbituranów....

Link to comment
Share on other sites

Co za okropne wieści:( To jakiś feralny tydzień;/ Nie chcę pisać czegoś, żeby potem nie żałować, ale dziwny jest ten zbieg okoliczności... Trzeba ratować pozostałych. Pieniążki, które przelałam na Bumelka przekażcie wedle uznania innym swoim podopiecznym. Tak mi przykro:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...