Jump to content
Dogomania

Bumelku [*] Bumel za TM :(


gazzy

Recommended Posts

[COLOR=Red]A to najnowsze wiadomości jeszcze i ten biedak z tego schroniska jest na tej liscie...[/COLOR]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/181092-POMOCY-Pies-w-typie-sznaucera-Ma-3-dni-na-uratowanie-przed-morbitalem-BA-agam-o-pomoc?p=14228684#post14228684[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ketunia']Rudusia i Doga tak. Co do Bumelka to niestety ma tylko jednorazową deklarację ode mnie i żadnych stałych.:([/QUOTE] matko jedyna, gazzy zmieniaj szybko tytuł na
[B]Nie widzę czy to powód aby mnie zabić ?? Dogomanio ratuj. Pilnie potrzebne deklaracje[/B] i trzeba szybko przelecieć wątki dogomaniackie.Ja dzisiaj juz nie dam rady, jutro tez późno przyjdę do domu:shake:. Boże jak mam pomóc:-(
Nie wyobrażam sobie jak można żyć ze świadomością, że uśpiono zdrowego psa.
[B][COLOR="#000080"]Ślepota nie jest chorobą śmiertelną, to tylko niepełnosprawność z którą można normalnie żyć.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Miałam już sie wylogować, ale przyszła mi do głowy jedna mysl, gdyby dopytac sie u miariamc o hotelik, to ketuniu te Twoje pieniązki może by starczyły na dwa miesiące. No i szukać darczyńców zwłaszcza na wątkach, gdzie psiak poszedł juz do domu stałego.
Miałam juz na jakis czas nie składać żadnych dodatkowych deklaracji bo jestem pod kreską ( ale nie potrafię :-( ), jednorazowo deklaruje 50,-. I oczywiście jak wydam jakiegoś swojego tymczasowicza do domu to przerzucę deklaracje na Bumelka

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black]Dziękujemy Kami_23.[/COLOR]

[B][COLOR=navy]Deklaracje[/COLOR][/B]

[COLOR=darkred][B]JEDNORAZOWE:[/B][/COLOR]

[B]Marysia55 50 zł[/B]
[B]Kami_23 20 zł[/B]
[B]ketunia 500 zł[/B]

[B]570 zł[/B]

[B][COLOR=darkred]STAŁE:[/COLOR][/B]


[B]Bumelek na chwilę obecną ma 570 zł jednorazowych deklaracji.[/B]

[B]Błagamy o każdy grosz. Bumel ma być uśpiony :([/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=#000080]Czy znajdzie chętna Cioteczka na zbieranie pieniażków dla Bumelka?[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#000080]Deklaracje[/COLOR][/B]


[B][COLOR=#000080][COLOR=#8b0000]STAŁE:[/COLOR][/COLOR][/B]

[COLOR=#000080][B][B]_Aga_ 10 zł[/B][/B][/COLOR]

[COLOR=#000080][B]10 zł[/B][/COLOR]

[B][COLOR=darkred]JEDNORAZOWE:[/COLOR][/B]

[B][COLOR=navy]Marysia55 50 zł[/COLOR][/B]
[B][COLOR=navy]Kami_23 40 zł[/COLOR][/B]
[B][COLOR=navy]ketunia 500 zł[/COLOR][/B]

[B][COLOR=navy]590 zł[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]Przepraszam z OT, ale...
[/LEFT]

[CENTER][B]...ale na wątku Johny'ego nie ma prawie nikogo, nikt się nim nie interesuje. Psiak najlepsze lata swojego życia marnuje w schronisku... Pewnie już dawno miałby dom, gdyby nie to, że ma problemy neurologiczne (padaczka, niedorozwój móżdżku). Proszę, zajrzyjcie na jego wątek, ja już nie mam pomysłów, jak mu pomóc [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG][/B]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/117459-chory-na-padaczkAE-Johny-mA-ody-rezolutny-psiak-a-caA-ym-jego-A-wiatem-jest-Azyl[/url]

[B][IMG]http://img121.imageshack.us/img121/617/95923743.jpg[/IMG][/B]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Musi sie udać, to pies skrzywdzony po wielokroć, przez los, jakiegoś tam kiedyś właściciela, teraz schron i grożbę eutanazji bez przyczyny. Wzrok to zdecydowanie nieustawowa przyczyna do uśpienia.

Dlatego cioteczki musimy mu pomóc , raz dla niego samego, dwa dla zasady....
Powiadomcie więcej dogo krewniakow o tym przypadku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...