Jump to content
Dogomania

Wątek poradnikowy dla kobiet w ciąży i świeżo upieczonych mam.


Shaluka

Recommended Posts

a tak se siedzę, bo skurcze co 10 minut mam ...zachciało mi się dziś zakupów światecznych, to mam...od 20 -stej się męczę , najpierw mało bolesne, potem ustały ...teraz boooooli;) wzięłam dwie no-spy , może przejdzie....bo godzina mało przyjemna na wyjazdy do szpitala heh


edit: jest 5:50- jadę !! :nerwy::shocked!:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']a tak se siedzę, bo skurcze co 10 minut mam ...zachciało mi się dziś zakupów światecznych, to mam...od 20 -stej się męczę , najpierw mało bolesne, potem ustały ...teraz boooooli;) wzięłam dwie no-spy , może przejdzie....bo godzina mało przyjemna na wyjazdy do szpitala heh


edit: jest 5:50- jadę !! :nerwy::shocked!:[/QUOTE]

sciskam kciuki zeby szybko poszlo!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']


edit: jest 5:50- jadę !! :nerwy::shocked!:[/QUOTE]

o kurczę... idealnie w terminie!! Trzymam mocno kciuki żeby poszło gładziutko, żeby zdążyli podać zzo, albo żeby tak lekko wyszedł i bezboleśnie, że nawet nie trzeba będzie.
O tej porze to pewnie Bartosz już ogląda pierwszy tej zimy śnieg :)

Dzięki dziewczyny za wypowiedzi odnośnie fotelików. My też mieliśmy kupować ten 0-13, bo bezpieczeństwo najważniejsze, ale rzeczywiście sporo osób zdążyło go użyć tylko do noszenia w nim dzieciątka i zaraz musieli kupować kolejny. My może zresztą też byśmy taki kupili, bo jeszcze w środku tego roku nie trzeba się było nad tym zastanawiać. Teraz tylko zonk jaki wybrać.

Link to comment
Share on other sites

A my już jesteśmy w domu ;)
Poród był długi i ciężki w dodatku skończył się cesarką, ale mam już swoją córeczkę po drugiej stronie.
Na razie jest małym aniołkiem, prawie wogóle nie płacze, oby tak dalej ;)

Ania+Milva i Ulver trzymaj się już niedługo będziesz tulić dzieciątko ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']a tak se siedzę, bo skurcze co 10 minut mam ...zachciało mi się dziś zakupów światecznych, to mam...od 20 -stej się męczę , najpierw mało bolesne, potem ustały ...teraz boooooli;) wzięłam dwie no-spy , może przejdzie....bo godzina mało przyjemna na wyjazdy do szpitala heh


edit: jest 5:50- jadę !! :nerwy::shocked!:[/QUOTE]

Wszytko zgodnie z planem ;) Miało być 20 i jest :)
Trzymam kciuki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']Haa:) na razie zwijam sie z bolu...szyjka twarda i wody nie odchodza na razie. Ale dzis rodze na pewno:) znieczulenie bedzie. Na razie staram sie zaprztanac sobie glowe czymkolwiek aby tylko nie myslec o tym jak boli...wiecej na razie nie napisze bo chyba sa tu takie co planuja dzieci hehe dzieki za trzymanie kciukow![/QUOTE]
Rowniez trzymam kciuki !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jukutek']z doświadczenia - naprawdę dobrze robić cokolwiek, byle nie myśleć ;P[/QUOTE]

Zobaczę za kilka miesięcy ;) Narazie to dla mnie odległa przyszłość :) Choć jak sobie pomyślę, że już minęło póltora miesiąca od testu, to jestem w szoku, że tak szybko to minęło :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']Haa:) na razie zwijam sie z bolu...szyjka twarda i wody nie odchodza na razie. Ale dzis rodze na pewno:) znieczulenie bedzie. Na razie staram sie zaprztanac sobie glowe czymkolwiek aby tylko nie myslec o tym jak boli...wiecej na razie nie napisze bo chyba sa tu takie co planuja dzieci hehe dzieki za trzymanie kciukow![/QUOTE]
Ania trzymaj się! I nie strasz...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']O 14.25 wyklul sie bartus:) 55cm, 3380 waga 10 punktow. Jest cudowny! Opisze wszystko jak wroce domu, ale prawa jest jedna: widok malenstwa wynagradza wszystko! Dzieki za wspieranie i trzymanie kciukow:) przydaly się:)[/QUOTE]
gratulacje!!!!!!:multi::lol:
a ty tak szybko do kompa dopadłaś??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...