Jump to content
Dogomania

Fotki portretowe (autorstwa Wind)


Wind

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='malawaszka'] :roflt: aż tak go zatkało?? :lol:[/quote] Nie, to jego koszula :lol: :lol: :lol:
[b]Wind[/b] bardzo dziękuję za sesję, :buzi: było przemiło, była to dla mnie nie lada przygoda, którą zapewne będę jeszcze dłuuugo, dłuuugo wspominała. No i bardzo miło było Was poznać.
A wszystkim dogomaniaczkom dziękuję za miłe słoawa :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[b]adda,[/b]

Jak bedziesz chciala zdjatka w pelnej wielkosci, to wrzuc mi adresik na priv a wysle plytke :-)

Jeszcze raz wielkie dzieki za sesyjke :-) Bylo suuper :-)
[size=1]BTW powiedz mi prosze, bo umieram z ciekawosci co malutka coreczka powiedziala na fotki? ;)[/size]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind'][b]adda,[/b]
Jak bedziesz chciala zdjatka w pelnej wielkosci, to wrzuc mi adresik na priv a wysle plytke :-)[/quote] Pewnie, że wrzucę :D
[quote][size=1]BTW powiedz mi prosze, bo umieram z ciekawosci co malutka coreczka powiedziala na fotki? ;)[/size][/quote] [size=1]Odważnie powiedziała, że są ładne, ale zazdrość aż emanowała, niemniej jednak zachowała się hmm... poważnie[/size] :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='dbsst']adda a jak miesnie?[/quote] Wczoraj to spoko, a dzisiaj... bolą mnie nogi :o Ale nie jestem pewna, czy to nie od odgruzowywania (czyt. sprzątania) wczoraj chałupy :roll:[/quote]

hahaha jasne tak sobie tlumacz ;) ale i tak dobrze :D

Dziewczyny uzaleznilam sie

[size=1]Wind kiedy jakas sesyjka nowa [/size]:D

Link to comment
Share on other sites

Dogomaniaczki sa naprawde piękne.
:o
Ja tych zdjęc nawet TZ nie pokazuje, bo mógł by sie rozmyslic przed tym ślubem jeszcze. A sama powinnam forum czytać z papierowa torba na głowie, nie wspomne juz o wychodzeniu na ulice :oops:

Adda wasza seria B&W mnie powaliła na łopatki i ta koszula.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...