Jump to content
Dogomania

Fotki portretowe (autorstwa Wind)


Wind

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[b]dbsst,[/b]

Wlasnie wrocilam ze studia i swoim zwyczajem zerknelam na zdjecia :-) A ze przy takim szkrabie, lapie sie chwile to mam tych fotek cale mnostwo. Selekcjonowac bede dopiero w weekend, bo z czasem u mnie bardzo krucho :-) Ale sesja byla baaardzo przyjemna. Nawet wtedy, gdy najmlodsza modelka postanowila przespac sie na planie :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Amelka to prawdziwa Dogomaniaczka. Wczoraj na podlodze pelzala za moim psem i bawila sie z nim we wzajemne wydzieranie zebami zabawek. Raz jezyka miala Majka a raz memlala go Amelka :lol: Mowie Wam, zero stresu, pelen luz i usmiech calymi dzaslami, gdy widzi psiaka :-)

Link to comment
Share on other sites

hmmm, zajrzałam właśnie na stronę autorską Winter i szczerze coś powiem - modelka jest bardzo ładną kobietą, o pięknej figurze.. zdjęcia sa artystycznie zrobione...ale modelka nie ma w sobie wyrazu. To tak, jakby jej twarz w jednym zdjęciu wyciąć i wkleić w kolejne zdjęcie. Na przykład - w akcie - wstydliwa postawa - wyraz twarzy osoby kompletnie ubranej... art ok, modelka beeee

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Etna']hmmm, zajrzałam właśnie na stronę autorską Winter i szczerze coś powiem - modelka jest bardzo ładną kobietą, o pięknej figurze.. zdjęcia sa artystycznie zrobione...ale modelka nie ma w sobie wyrazu.[/quote]

Troche głupio tak krytykować ale... miałam identyczne odczucia...! I właściwie tylko zdjęcia Wind mi się podobały, bo na nich stylizacja, pomysł były wazniejsze, niż sama osoba modelki :wink: Np seria Orange. W życiu bym nie powiedziała, że na fotce jest ta sama osoba, co na wszystkicvh pozostałych!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...