Jump to content
Dogomania

Fotki portretowe (autorstwa Wind)


Wind

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Wind'][b]Olund,[/b]

Czytalas moze posty [b]dbsst, Coli i addy[/b] przed sesja ze mna? Nie? To przeczytaj!
Kazda twierdzila, ze sie NIE NADAJE :lol: A potem tak na fotach wychodza, ze oczu oderwac nie mozna :-)[/quote]


hihi.....Moich postów przed sesją nie ma :lol: Nie miałam czasu do namysłu nawet na sesję :wink: ....Rano dowiedziałam się o tym wszystkim, w ciągu dnia byłam w pracy, a po pracy do domu, spakować się i do studia. Przyznaję jednak, że w pracy czasami się zapominałam....i zastanawiałam jak to wszystko będzie wyglądało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Cola']tytuł Demi :) [/quote] Zapomniałam napisać, że Demi to najulubieńsza aktorka mojego TZ :roll:[/quote]

Nawet jesteś do niej trochę podobna...szczególnie w koszuli. Mój TZ też tak twierdzi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cola']Nawet jesteś do niej trochę podobna...szczególnie w koszuli. Mój TZ też tak twierdzi :)[/quote] Hi hi, przydałoby się tak ja wiem... z dziesięć procent dochodów Demi... :roflt: pieski dostałyby większą działkę do brykania :smokin:

Link to comment
Share on other sites

[b]Wind Kochana, Adda[/b] - jestescie boskie!!! Piekna modelka i wspanialy fotograf!!
Myslalam o Was bardzo w piatek .......a teraz wchodze i taka niespodzianka!!!! Zdjecia po prostu BOSKIE
:buzi:
BEATKO - jestes prawdziwa artystka!!! I faktycznie Demi to trafione porownanie :wink: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Wpadłam sobie na chwilę, zobaczyłam i....... :eek2: tak mi zostało.
Nie mogę podźwignąć szczęki z podłogi.
[b]Adda[/b] brak mi słów, co uwierz, rzadko się zdarza :o :P .
F A N T A S T Y C Z N I E!!!
[size=6]Ja ponawiam pomysł zrobienia kalendarza z Dogomaniaczkami w celu zbiórki pieniędzy na biedne pieski !!![/size]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beata&Poświata']Wpadłam sobie na chwilę, zobaczyłam i....... :eek2: tak mi zostało.
Nie mogę podźwignąć szczęki z podłogi.[/quote] Uważaj, bo się Dymek dorwie :lol:
[quote][b]Adda[/b] brak mi słów, co uwierz, rzadko się zdarza :o :P .[/quote] Takaś gadatliwa? :o :lol:
[quote][size=6]Ja ponawiam pomysł zrobienia kalendarza z Dogomaniaczkami w celu zbiórki pieniędzy na biedne pieski !!![/size][/quote] To szukajmy wśród dogomaniaków kogoś z firmą poligraficzną :roll: No i nie wiem co na to Wind, jakieś prawa autorskie, coś... nie znam się :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Beata&Poświata']Wpadłam sobie na chwilę, zobaczyłam i....... :eek2: tak mi zostało.
Nie mogę podźwignąć szczęki z podłogi.[/quote] Uważaj, bo się Dymek dorwie :lol: [/quote]
Na scęście śpi sobie w sufladzie w drugim pokoju :D .

[quote name='adda'][quote name='Beata&Poświata'][b]Adda[/b] brak mi słów, co uwierz, rzadko się zdarza :o :P .[/quote] Takaś gadatliwa? :o :lol: [/quote]
Noooo, małomówna raczej nie jestem :oops: :lol: .
[quote name='adda'][quote name='Beata&Poświata'][size=6]Ja ponawiam pomysł zrobienia kalendarza z Dogomaniaczkami w celu zbiórki pieniędzy na biedne pieski !!![/size][/quote] To szukajmy wśród dogomaniaków kogoś z firmą poligraficzną :roll: No i nie wiem co na to Wind, jakieś prawa autorskie, coś... nie znam się :oops:[/quote]
Wind ma tu najważniejszy głos, fotki byłyby tylko jej autorstwa, można pomyśleć, kwiecień dopiero, czasu sporo :P .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beata&Poświata']Na scęście śpi sobie w sufladzie w drugim pokoju :D .[/quote] Śni o towarzyszu? :angel:

[quote]Noooo, małomówna raczej nie jestem :oops: :lol: .[/quote] Naprawdę? To musimy się trochę powymieniać, bo mój TZ twierdzi, że za mało mówię :lol:
[quote]Wind ma tu najważniejszy głos, fotki byłyby tylko jej autorstwa, można pomyśleć, kwiecień dopiero, czasu sporo :P .[/quote] To czekamy co powie Wind :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Adda'][quote name='Beata&Poświata'] Na scęście śpi sobie w sufladzie w drugim pokoju.][/quote]
Śni o towarzyszu? :angel: [/quote]

Eeee, chyba nie ma pojęcia co mu pańcia szykuje. Chociaż kto wie, ile te koty tak naprawdę wiedzą, tylko udają że nie. Od dwóch nocek Dymcio nie przyłazi na mizianie :-? .

[quote name='Adda'][quote name='Beata&Poświata'] Noooo, małomówna raczej nie jestem :oops: :lol: . [/quote]
Naprawdę? To musimy się trochę powymieniać, bo mój TZ twierdzi, że za mało mówię :lol: . [/quote]
To u nas dokładnie na odwrót ha, ha, ha. Wojtecki mało gada :P . A Ty nie jesteś Ryba czasami???

Link to comment
Share on other sites

To dobry pomysł. Ale trza by zebrac 12 dogomaniaczek :wink:

[b]Adda [/b] Nie jestem wariatka mam lustro w domu :D

[b]Wind[/b] Czytałam, czytałam. Czytam wszystkie posty po kolei :) i wierz mi wiem co pisze.

Ja tez obatawiam Korone :D i zrobimy z Koroną lipiec :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...