Jump to content
Dogomania

Fotki portretowe (autorstwa Wind)


Wind

Recommended Posts

[quote name='Wind']
Potwierdza to fakt, ze Dogomaniaczki sa nie tylko madre i wyjatkowo sympatyczne, ale rowniez wrecz [b] nieprawdopodobnie urodziwe :-)[/b]

[/quote]

Zalezy,ktory egzemplarz :wink: :lol: :lol: :lol:

Poza tym to prosimy o wrzucenie wiekszej ilosci zdjec,oczywiscie w wolnej chwili

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Wind']Tak dla mnie wyglada [url=http://www.pbase.com/amber_wind/image/40949538]April[/url] w czesci I :-)[/quote]

:eek2:
[b]Adda, Wind[/b], booskie!!!
i wcale nie widać, że buty były za małe :wink:

czekam na więęęęęcej!!!

[size=2][b]Wind[/b], co trzeba zrobić, żeby po takiej fryzurze, jaka ma ta druga modelka doprowadzić włosy do stanu normalnego? [/size] :o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dalma&Maja']To w jakim stopniu modelka jest zmęczona po sesji zależy od wytrzymałości, kondycji i innych czynników... :wink:
Więc teoretycznie jest szansa, że Ada nie będzie się czuła tak połamana jak reszta... :lol:[/quote] No i Dalma wykrakała :D W bardzo minimalnym stopniu bolą mnie mięśnie grzbietu :o , a poza tym jestem jak szczypiorek na wiosnę :lol:
[b]Katerinas[/b], dziękuję :oops:

Link to comment
Share on other sites

Adduś i widzisz, obyło się bez procentów... :lol: :lol:

Szkoda, że tylko jedno zdjęcie, chociaż oczywiście baaaardzo ładne. :D :wink: Czekam na więcej powalających zdjęć! :angel:

[quote name='Adda'] No i Dalma wykrakała W bardzo minimalnym stopniu bolą mnie mięśnie grzbietu , a poza tym jestem jak szczypiorek na wiosnę [/quote]

Miło mi, że taką rzecz udało mi się wykrakać! :lol:

[quote][quote]Wind napisał:

Potwierdza to fakt, ze Dogomaniaczki sa nie tylko madre i wyjatkowo sympatyczne, ale rowniez wrecz nieprawdopodobnie urodziwe [/quote]


Zalezy,ktory egzemplarz [/quote]

Podpisuje się pod tym rękami i nogami... 8)
[size=1]Bowiem ja do tych niezwykle urodziwych Dogomaniaczek nie należę... [/size]

[quote name='Piękna Adda']Wind, jeśli nikt Ci jeszcze nie mówił, to ja to powiem: jesteś artystką!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/quote]

My wszyscy cały czas mówimy, że Wind to artystka i to szczera prawda. :) :P

Link to comment
Share on other sites

Trafiłam bez problemu, po prostu podjechałam prawie pod same drzwi studio :D Najpierw Wind zrobiła mi makijaż, rozmawiałyśmy sobie przy tym, okazało się, że świat jest mały :lol: Pokazała mi kreacje, w których będą zdjęcia.
Potem przyszedł stylista, zrobił mi włosy, no i.... zaczęło się.
Nawet nie zdawałam sobie sprawy, jak ważne jest oświetlenie :o
A najbardziej mnie dziwiło, jak Wind liczyła, raz, dwa, trzy - i przy trzy obniżała aparat i pstrykała zdjęcie. No i zapomniałam w końcu spytać się o to obniżanie :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...