Jump to content
Dogomania

Fotki portretowe (autorstwa Wind)


Wind

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='adda'][quote name='Siostra']Wagi duzo gadają? [/quote] No właśnie ja mało gadam, to Beata&Poświata jakimś wyjątkiem jest :D[/quote]
Wcale że nie prawda. Sto lat temu, w szkole jeszcze średniej, zebrałyśmy się do qpy trzy wagi psiapsióły :evilbat:.
Nauczyciele mieli przechlapane - toć to towarzystwo nie dało się wogóle ogarnąć.
Aż polonista wpadł na genialny pomysł i zgarnął nas do szkolnego kabaretu. Tam mogłyśmy do upojenia gadać, śpiewać i tańczyć.
Także wcale nie jestem takim wyjątkiem, ale przez chwilę było miło tak pomyśleć :P :D :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beata&Poświata'] Sto lat temu, w szkole jeszcze średniej, zebrałyśmy się do qpy trzy wagi psiapsióły :evilbat:.
Nauczyciele mieli przechlapane - toć to towarzystwo nie dało się wogóle ogarnąć.[/quote] Znaczy rocznik taki :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Beata&Poświata'] Sto lat temu, w szkole jeszcze średniej, zebrałyśmy się do qpy trzy wagi psiapsióły :evilbat:.
Nauczyciele mieli przechlapane - toć to towarzystwo nie dało się wogóle ogarnąć.[/quote] Znaczy rocznik taki :roll:[/quote]
Oj dobry rocznik, a z wiekiem coraz lepszy... :lol:
No my tu gadu, gadu, a do Chmielewskiej ktos zajrzał?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda']To ja pierwszejsza, 25.09 :D[/quote]

adda Beatka ma racje Ty bardziej Panna jak ja niz tam jakas Waga ;)

ja Panna i nie gadam wcale milczek jestem

a kalendarz to odwazny pomysl ale czemu nie popatrze na te nasze cudenka z checia ale musza byc koniecznie z pieskim(kotowymi,szcurowymi....) pociechami ;)

Link to comment
Share on other sites

Hej Dziewczyny :-)

Dzieki za mile slowa :-)

[b]Beata,[/b]

Co do kalendarza to jestem jak najbardziej [b]ZA[/b]. Tylko, wezcie pod uwage ze nie jestem fotografem rangi Wolanskiego, Poreby, Sikory czy Tyszki wiec nie wiem czy talentu i warsztatu mi starczy, aby spelnic oczekiwania :roll:
Pewnie mocno sie postaram i popracuje nad koncepcja, ktora jednoznacznie widze "Dogomaniaczka + jej Dog". Czesc zdjec moglaby powstac w studio, a czesc w plenerze ... a moze czesc ze Schroniskiem w tle ... jeszcze nie wiem, ale sprawa jest otwarta :-)

Jesli pomysl kalendarza wsrod Dogomaniakow sie przyjmie, to chetnie zaczne dzialac :-)
Oczywiscie bede potrzebowac pomocy w konsultacji, aranzacji, wyborze scenografii ... jak przy profesjonalnych sesjach :-) Kto chetny? ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...