Jump to content
Dogomania

Lucky - szuka WSPANIAŁEGO domu!! MA DOM


karlaaa

Recommended Posts

[quote name='Paulina_mickey']Emir od zawsze podejmowała najlepsze decyzje.
Mogło się to wielu ludziom nie podobać ale przede wszystkim na pierwszym miejscu było dobro psa!
Oby wszystkie organizacje tak działały :loveu:[/quote]

Dzięki Paulina. EMIR nie będzie podejmowała teraz żadnych decyzji. Pies wymaga leczenia.
Decyzję o adopcji podejmiemy my i tylko w momencie, gdy pies będzie do tego przygotowany.
.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 363
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dla jasności: ja mieszkam w Warszawie i pies mieszkałby ze mną w Warszawie. nie miałby kontaktu z sąsiadem, ba, nawet z tym województwem.

zgłaszam swoją kandydaturę i jest to dla mnie oczywiste, że tym samym pokrywam koszty jego leczenia.

z tego co wiem, moja fundacja również pod tym kątem interesowała się Luckym- by wspomóc jego leczenie= pokryc koszty. Trudno to jednak zrobic, gdy nie wie się pod czyją opieką się znajduje. Stąd też telefony- z braku informacji.

co do poprzedniego postu dotyczącego zagipsowania łapy tuż po zdarzeniu- nie jestem weterynarzem, uratowałam psa, pobiegłam do weterynarza- to on podjął decyzję o zagipsowaniu łapy- zdanie z tego postu mnie oburza.

Link to comment
Share on other sites

Nasza fundacja pomoże jeśli chodzi o koszta leczenia.
Łącznie z Karlą zainteresowane stałą opieką nad Luckym, z poniesieniem wszelkich kosztów i konsekwencji, świadomi tego, z jakimi problemami zdrowotnymi może się borykac, są trzy osoby. Trzy odpowiedzialne osoby, posiadające odpowiednią ilosc czasu, chęci, mieszkające w domach (ogrodzonych, bez bud) lub jak w przypadku Karoliny w bloku na parterze, wspolpracujące na stale z lekarzami spacjalistami z roznych dziedzin i z doswiadczeniem w pracy i opiece nad psami.

Jestesmy więc gotowi do wspolpracy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona']Dzięki Paulina. EMIR nie będzie podejmowała teraz żadnych decyzji. Pies wymaga leczenia.
Decyzję o adopcji podejmiemy my i tylko w momencie, gdy pies będzie do tego przygotowany.
.[/quote]

:roll: Z tego co czytałam w ustawie o ochronie zwierzat pies nie moze byc wydany do adopcji do momentu kiedy to sądownie zostanie odebrany NA STAŁE wlascielowi. Jak rozumiem z wnioskiem o odebranie CZASOWE psa wystąpil Emir i jeszcze zapewne burmistrz/wojt nie podpisal nawet wniosku o czasowym odebraniu, po co wiec mowic wogole o jego adopcji, juz?:roll:

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam wątek...Jak dobrze,że psina już jest bezpieczna!
Teraz tylko musicie uważać na swoje zwierzęta-sąsiad może się mścić...
Że też tacy ludzie są na świecie...
Mam nadzieję,że psiak wyzdrowieje...Jest podobny do mojego Liko...
Trzymam kciuki za psinkę!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']to co niewiecie co z psem, czy po prostu emir zastanawia sie co podac do publicznej wiadomosci???:roll::roll:[/quote]


to nie telenowela brazylijska - napisałam wyraźnie - podam informacje jak będą

zastanawiac się specjalnie nie muszę - nie ma nowości = nie ma wiadomości

Link to comment
Share on other sites

Dopiero co wrociłam od Lucky'ego...Pies nie jest w najlepszym stanie,choć nadstawia sie do głaskow,Zjadl troche ode mnie z reki,ale widac,że nie bardzo ma ochotę chodzic, ma zachwiania równowagi, krwiak się nie wchlania,,,,Dostaje specjalna karme,srodki przeciwwymiotne,antybiotyki..
Zamiast tu sie kłócić,lepiej trzymajcie kciuki za chłopaka,może uda sie nadrobić dotyczczasowe błędy w leczeniu...
Słuchajcie, ja nie zawsze mam czas by go odwiedzać tak często,jak bysmy wszyscy chcieli,więc, proszę, nie liczcie na codzienne info..Lucky musi mieć spokój..Dziś nawet fot bałam sie mu zrobić, bo nie chcialam mu po oczach świecic....Jak bedzie cos nowego, to oczywiście napiszę....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']no ok, nie bylo moim zamiarem znowu wszczynać kłótnie, ale zapytalam grzecznie wczoraj jak sie pies czuje...bo mnie to interesuje, a tu znowu stwierdzenia tyu "nie dramatyzuj...." kahoona sorry, ale ne rozumieim czemu te watek od przejecia przez Was psa robil sie tajemniczy...nie mozecie napisac paru słów - jest ok, bez zmian czy czegokolwiek, przecież tez martwimy sie o psa, preciez inne wasze watki typu Pixie czy Piano sa super - informacj na bierząco - zdjecia wszytsko czytelne, czemu tu jest jakas tajemnica???[/quote]


jak tajemnica?
pies nie wykazuje znaczącej poprawy - jest bez zmian
czekamy
zdrowy nie jest, ma pogruchotaną czaszkę i nie spodziewajmy się, że to pozostanie bez znaczenia dla jego zdrowia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']Dopiero co wrociłam od Lucky'ego...Pies nie jest w najlepszym stanie,choć nadstawia sie do głaskow,Zjadl troche ode mnie z reki,ale widac,że nie bardzo ma ochotę chodzic, ma zachwiania równowagi, krwiak się nie wchlania,,,,Dostaje specjalna karme,srodki przeciwwymiotne,antybiotyki..
Zamiast tu sie kłócić,lepiej trzymajcie kciuki za chłopaka,może uda sie nadrobić dotyczczasowe błędy w leczeniu...
Słuchajcie, ja nie zawsze mam czas by go odwiedzać tak często,jak bysmy wszyscy chcieli,więc, proszę, nie liczcie na codzienne info..Lucky musi mieć spokój..Dziś nawet fot bałam sie mu zrobić, bo nie chcialam mu po oczach świecic....Jak bedzie cos nowego, to oczywiście napiszę....[/quote]

Bardzo dziękuję Ci za nowe wieści od Luckyego.
Dzięki wielkie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karlaaa']Bardzo dziękuję Ci za nowe wieści od Luckyego.
Dzięki wielkie :)[/quote]
Karlaaa, proszę prześlij pilnie wszelkie dokumenty dotyczące Luckyego, a przede wszystkim książeczkę zdrowia na adres:
Fundacja Emir,
Oddział, ul Słoneczna 4,
96-321 Żabia Wola
Z góry dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...