Jump to content
Dogomania

CARMEN-mix owczarek belgijski. Już we własnym, fantastycznym domku.


Reno2001

Recommended Posts

  • Replies 872
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Reno[/B], Carmen chodzi również bez smyczy. Tylko, że trzyma się innych psów, a nie człowieka. I jak tylko coś ją wystraszy to pędzi do siebie.
Na razie nie ma mowy o tym, aby bez smyczy podeszła do człowieka :shake:
Ale będziemy nad tym pracować ;)

eloise i Domi wpłaciły na psiaki mieleckie po 50 zł, więc jedną wpłatę przeznaczam na Carmen, a drugą dla Ery ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka'][B]Przyszedł sensowny mail w sprawie Carmen[/B] :razz:

A ja wczoraj Carmen trochę poczesałam i tak się jej spodobało, że w końcu położyła mi się pod nogami i nie miała wielkiej ochoty uciekać :][/quote]

No to ja nic nie mówię ... :siara:, ale ... :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zinka']jak pomoc suczce Carmen? potrzebuje nr. konta zebym mogla jakiez pienniazki wplacic[/quote]

[B]zinka[/B]-witaj na forum :multi:.
Dane do przelewów:
[SIZE=4][U][COLOR=#ff0000]NUMER KONTA:[/COLOR][/U]
[/SIZE][COLOR=red][SIZE=4][B]Hotelik u Murki[/B]
Katarzyna Mróz
Krzemień Drugi 111
23-304 Dzwola
PKO BP SA
[B]20102032350000500200499137[/B][/SIZE][/COLOR]
[SIZE=2]
[/SIZE][SIZE=2][COLOR=red]DLA PRZELEWÓW ZAGRANICZNYCH:
[B]kod SWIFT: BPKOPLPW
kod IBAN: PL20102032350000500200499137[/B][/COLOR][/SIZE]

Dzięki za każdą pomoc!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Zgłosił się jeszcze drugi dom w Białymstoku :crazyeye: Potrzebujemy kogoś stamtąd do wizyty przedadopcyjnej!!![/QUOTE]
Z Bialegostoku sa : karina1002, monia3a, Iwona&Wiki. Maja doswiadczenie ze schroniskowymi bidami.

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f1164/bialystok-watek-zbiorczy-mamy-przepelnione-dt-57467/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny z Białegostoku milczą na razie... :shake:
Wysłałam kilka PW i cisza. Odezwała się tylko monia3a, że najwcześniej mogłaby w środę.

Osoba z maila wyjeżdża jutro i wraca dopiero pod koniec lipca i napisała mi, że dopiero po powrocie podejmie decyzję...

A pan z Białegostoku dziś znów dzwonił i jest zdecydowany na 100%, czytał o zachowaniu Carmen i twierdzi, że sobie poradzi, czeka cierpliwie na kogoś z wolontariuszy białostockich :p
Martwi mnie tylko, że to mieszkanie w bloku... :roll: ale np. Maja się w bloku świetnie zaklimatyzowała :razz:

Link to comment
Share on other sites

hmmm ... pomalutku.
Akurat okres wakacyjny, więc wiadomo, że braki personalne wśród wolontariatu występują :diabloti:. Do środy niedaleko. Może niech [B]monia3a [/B]umówi się z Panem na ten dzień i zobaczymy, jaka będzie relacja. Wtedy będziemy radziły ;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...