Jump to content
Dogomania

CARMEN-mix owczarek belgijski. Już we własnym, fantastycznym domku.


Reno2001

Recommended Posts

  • Replies 872
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='Murka']Raju, ale ona piękna się zrobiła :loveu: Jaki ma cudny ogon!
Normalnie nie ta sunia! :multi:

Dobre podejście, serce, czas i cierpliwość działają jednak cuda![/QUOTE]


To fakt :P Cami jest sliczna a ogonek jest puszysty.. na filmach tego nie widać ale jest sporo większa. Carmen nie lubi byc fotografowana i filmowana wie kiedy mam włączony aparat i wtedy nie chętnie się bawi także cieżko jest ja złapać w obiektyw. ale mysle że te filmiki sa zadowalające :) Cami to prawdziwa Przyjaciólka za która jeszcze raz Dziekuje

Link to comment
Share on other sites

Cudna sunia,:loveu:i zabawe fajnie podejmuje, ale uwazaj cobys poszkodowany nie został,mnie raz sunia w nos ugryzła,ale w ferworze zabawy,potem jej głupio było:shake:Gratuluje Twojej determinacji,pamietamy jakie były poczatki.My Ci tez ogromnie dziekujemy.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halcia']Cudna sunia,:loveu:i zabawe fajnie podejmuje, ale uwazaj cobys poszkodowany nie został,mnie raz sunia w nos ugryzła,

Zdarza sie Cami ugryzć mnie w twarz ale to przez przypadek i z reguły lekko natomiast wiecej siły pokłada gryząc mnie w nadgarstki wówczas to boli
hehe ale i tak jest fajnie gdybyście mogły zobaczyć to z bliska na własne oczy drogie Ciotki ..ile w jej oczkach widać radości :loveu:

Link to comment
Share on other sites

No nie powiem, Carmenka niczego sobie, jakby maly belg z niej wyrastal, sportowa sylwetka, do tego ogon nie taki jak wczesniej. Duza zmiana, wlasciwie to trudno to strachajlo ze schroniska w tej suni z filmiku rozpoznac :klacz: Panu Carmenki tez niczego nie brakuje :wink:

Carmen bawi sie troche jak kot, kladzie na plecach i wyciaga lapy jakby chciala cos zlapac. Pan Zbyszek sie niezle musial namęczyc, zeby suczke rozkrecic. Ale ze zblizaniem twarzy do pyszczka suni naprawde trzeba uwazac, bo pies to zawsze pies i 48 zębow jednak ma.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halcia']Ty miałes olbrzymią wytrwałosc,ale i ona dała z siebie wszystko by sie otworzyc i pokonac swe blokady i leki.Radosne oczy psa,to cos pieknego!A jej oczy szczególnie,bo pamietamy jakie były.....[/QUOTE]

Oj tak, dobrze pamiętamy Carmen jaka była jeszcze w lipcu podczas naszego nalotu na hotelik. Na prawde duuuuuża zmiana na lepsze. I faktycznie wygląda jak belg.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...