Jump to content
Dogomania

Staruszek Cygan,Mix Sznaucera i Pudla, bardzo źle znosi schron - Pojechał do domu.


pidzej

Recommended Posts

  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='koosiek']W mojej bibliotece trzymają gazety tylko przez miesiąc, ale dostałam namiary na taką, w której starsze będą na pewno. Zła jestem, bo dzisiaj już nie zdążę, dopiero jutro.[/quote]


i jak tam Koosiek poszukiwania? Ja w każdym razie zgłosiłam Cyganka do piątkowej GW na tzw. żółte strony.

Cyganek jest teraz w boksie bliżej domu, wczoraj go ledwo poznałam, bo był cały biały (popruł sobie kołderkę w budzie:cool1:)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że się nie odzywałam, ale internet mi w domu siadł, a do kafejki dopiero teraz się zebrałam, bo ledwo chodzę, choróbsko mnie dopadło :oops: Byłam w dwóch bibliotekach, w każdej miały być gazety i ich nie było, w poniedziałek podzwonię po bibliotekach albo wybiorę się do Agory, sama już nie wiem...
A w którym dokładnie boksie jest Cygan? Dawno u niego nie byłam :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koosiek']
A w którym dokładnie boksie jest Cygan? Dawno u niego nie byłam :oops:[/quote]

W tym po Jordanku, siedzi z taką małą Rudą.

Dzisiaj z tej strony udało nam się z trudem wyciągnąć tylko Miśka z Figą na małą sesję fotograficzną, bo praktycznie cały czas jakieś pieski z domu chodzą po terenie.

Link to comment
Share on other sites

Zamieściłam ponownie ogłoszenie w GW (tym razem dałam tel. do siebie).

Słuchajcie - jestem po rozmowie z kobietą, której prawdopodobnie szukałyśmy my - tej pani co od roku zamieszczała w GW ogłoszenie, że zaginął jej mix pudla ze sznaucerem. Podesłałam Pani wątek Cyganka na maila, napisałam, jak ma dotrzeć do Azylu...Trzymajcie kciuki!!!!

[SIZE=1]Mam ogromną nadzieję, bo Pani mi powiedziała, że jej pies ma 11 lat...[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bumel']Zamieściłam ponownie ogłoszenie w GW (tym razem dałam tel. do siebie).

Słuchajcie - jestem po rozmowie z kobietą, której prawdopodobnie szukałyśmy my - tej pani co od roku zamieszczała w GW ogłoszenie, że zaginął jej mix pudla ze sznaucerem. Podesłałam Pani wątek Cyganka na maila, napisałam, jak ma dotrzeć do Azylu...Trzymajcie kciuki!!!!

[SIZE=1]Mam ogromną nadzieję, bo Pani mi powiedziała, że jej pies ma 11 lat...[/SIZE][/quote]

Bumel, jesteś wielka :multi: Niestety, od początku września jestem zawalona, od wtorku doszła mi jeszcze szkoła i na Cyganka nie starczyło czasu :oops: Mam nadzieję, że uda mi się jutro chociaż na pół godzinki pojawić się w Azylu i - mam nadzieję - pożegnać się z Cygankiem.

Ah, i mam jeszcze pytanie do Pidzej albo Kostek - nie wiecie może, skąd tamta osoba z kotami wie o Cyganie? Allegro, strona azylowa, ogłoszenia?

Link to comment
Share on other sites

Pani zobaczyła Cygana na allegro.
Nie jest w 100% zdecydowana na dwa psy, jak zobaczyła Cygana to się zakochała ale po wizycie przedadopcyjnej czekała na odp w sprawie innego psa. No i otrzymała pozytywną. A Cygan przypomina jej poprzedniego psa.


O rany, jakby okazał się psem tej pani z GW, to byłby cuuud....

Link to comment
Share on other sites

W piątek prosiłam o jakies info, jak już obejrzy zdjęcia na wątku czy pojedzie do Azylu zobaczyć Cyganka na żywo. Cisza...

Jak zobaczyłam dzisiaj Cygana w boksie, to dawaj za telefon... Pani widziała zdjęcia, nie jest pewna (wiadomo zdjęcia mogą przekłamywać), do azylu pojedzie może w następną sobotę.

N/C

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...