Jump to content
Dogomania

potrącony Żuczek ze złamana miednicą . MA DOM :)


_bubu_

Recommended Posts

  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

oj z to dogo chyba nie działa tak jak kiedyś, na pewno coś się zepsuło :shake:
to przecież niemożliwe, żeby nikt, żadna osoba poza znajomymi Żuczka się nim nie zainteresowała :-(
przecież to taki żywiołowy młodzieniec ... nic mu nie brakuje, a energii to bym powiedziała, że nawet momentami ma aż nad to :evil_lol:
a do tego jest grzeczny :saint1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Żuczku, Żuczku, nikt tu nie zaglada... :(
[/QUOTE]
ja zaglądam tylko siedzę cicho bo nie mam pieniązków :placz::placz:

ale przeciez mam miejsce w podpisie na banerek Żuczka :multi:
tylko musze go znalezc :-o

edit: poddaje sie , powiedzcie na której stronie sa banerki Żuczkowe?
wezmę sobie tego uśmiechniętego :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ten bannerek, który ja mam w podpisie? Proszę bardzo :)

[CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/potracony-zuczek-ze-zlamana-miednica-szukamy-dt-w-katowicach-na-czas-rehabilitacji-137884/"][IMG]http://i31.tinypic.com/spevrs.jpg[/IMG][/URL]

[LEFT]Trzeba cioteczki wątek podrzucać, moze ktoś jeszcze Żuczka wypatrzy :loveu:
[/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Ten bannerek, który ja mam w podpisie? Proszę bardzo :)
[/QUOTE]
dokładnie ten
tadam i gotowe ;)

a jak się przedstawia sytuacja Żuczka finansowa?
bo ja o podczytuję ale nie do końca może uważnie i nie od poczatku :oops:
wiem, że jeżdzi na rehabilitację w miarę waszych możliwosci
a gdzie mieszka? w sensie hotel, DT, klinika ? i jak to pomieszkiwanie wygląda finansowo?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']
a jak się przedstawia sytuacja Żuczka finansowa?
bo ja o podczytuję ale nie do końca może uważnie i nie od poczatku :oops:
wiem, że jeżdzi na rehabilitację w miarę waszych możliwosci
a gdzie mieszka? w sensie hotel, DT, klinika ? i jak to pomieszkiwanie wygląda finansowo?[/quote]

Na Żuczka juz dawno nie wpłynęła ani złotówka, z tego, co się orientuję. Więc cichutko zabiera pieniądze innym potrzebującym, żeby i dla niego starczyło. Sprzedało się parę cegiełek dla Żuczka, ale to nie pokrywa kosztów nawet jednej rehabilitacji(30zł + benzyna 40-50zł).

Żuczek był w hotelu w lecznicy, jednak szczekał i musiał zostać zabrany. Awaryjnie jest u _bubu_ - bo co miała zrobić? nikt oczywiście się nie zgłosił. Oficjalnie być tam nie może i musi jak najszybciej opuścić tymczas. Ale cóż zrobić, gdy nie ma się gdzie podziać?

Tak byłby potrzebny tymczas w okolicy Katowic :( Albo parę bazarków, czy miesięczne deklaracje... Cioteczki siedzą na innych wątkach, wspomagają inne psy, a Żuczek został na lodzie... Bo jest taki zwyczajny...

Link to comment
Share on other sites

ZUczek wcale nie jest zwyczajny to przesłodki psiak.Ja ciągle zagladam,ale teraz mam kłopoty z Dunią.:-( Robię bazarki na nią ,ale kiepsko idą.Zrobię na Żuczka , może będzie miał więcej szczęścia.

Link to comment
Share on other sites

Poker, dziękujemy - dla Zuczka to bardzo wiele znaczy! :loveu:
Trzymam mocno kciuki za Dunię!


A co do "zwyczajności" Żuczka to ja wiem, że on jest niezwykły. Zwłaszcza, że poznałam chłopaka na żywo, zobaczyłam jego szaleństwa za piłką i przywiązanie do człowieka. Tylko, że to jest kundelek, malutki, niczym się nie wyróżniający, bródka i brwi moga robić z niego "dziadziusia" chociaż to młody psiak. Ludzie wolą inne psy, taka jest niestety prawda :(

Link to comment
Share on other sites

widze, że konto Żuczkowe jest podane w pierwszym poście
może tytuł na jakiś bardziej dramtyczny zmienić?

że Złamana miednica, brak pieniędzy na rehabilitację ?
i w pierwszym poście na czerwono wielkimi literami: Pomocy! koniec funduszy !
Potrzebne jakiekolwiek wsparcie finansowe: deklaracje bazarki itd.

ile Żuczek musi mieć tych rehabilitacji w sensie ile w miesiącu (poza tym, że pewnie jak najczęściej) tzn jaka ilośc jest "satysfakcjonująca"?

nie wiem co jeeszcze mozna
na chwilę obecną tylko to przychodzi mi do głowy
jak zdobedę jakies fanty na bazarek (moze za tydzień w weekend) to wystawię go m.in dla Żuczka
na razie nic nie mam, wszystko co mogłam wybazarkować wybazarkowałam dla ratowania koni
ale coś wykombinuję :razz:

no cudny jest Żuczek zwłazcza ten w banerku :loveu:

Link to comment
Share on other sites

jeszcze tak sobie głośno pomyslę
bo nie wiem jak to w ując
ale to ne jest tak, ze jak nie bedzie regularnie rehabilitowany to mu się może "cofnąć"? a na pewno samo w dobrym kierunku nie pójdzie :shake:

wydaje mi się, ze jakby w pierwszym poście dołozyc nwe inf,
cudnie tam wygląda przemiana Zuczka, i może to powoduje ze ludzie myślą ze juz jest ok?
no trzeba tak jak wół napisac ile potzreba na rehabilitację i ile rehabilitacji potrzeba
ja wiem ze to tam niby jest napisane ale jakoś tak nie rzuca się w oczy
no coś trzeba wykombinować :mad:

ps. ja nie chcę się rządzić na wątku, to są tylko mije spostrzezenia i własne przemyslenia :oops:

Link to comment
Share on other sites

jak znajdę chwilkę to popracuję nad pierwszym postem.
Rzeczywiście , trzeba przyznać , że jest lepiej, widać poprawę, żuczek świetnie sobie radzi, ale może być jeszcze lepiej. Żuczek chodzi na 4 łapach, a biega na trzech. wcześniej tej chorej łapki w ogóle nie używał. jakby rehabilitacje były częstsze to być może już dawno biegałby na czterech.
rehabilitacja przydałaby się 3 razy w tygodniu , to koszt 90zł plus drugie tyle na dojazdy czyli w sumie 180zł tygodniowo. A jak długo powinna trwać to zależy od postępów. warto powalczyć o jego sprawnośc bo to młody psiak , szalony, bardzo żywiołowy, uwielbia być w ruchu. Trzeba go doprowadzić do jak najlepszej formy aby mógł tak szaleć jak lubi , do końca życia .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Od razu lepiej, gdy taki ruch u Żuczka!

3x, super by było, gdyby udało Ci się znaleźć coś na bazarek dla naszego Żuczka :loveu:[/QUOTE]
znajde znajdę tylko juz nie u siebie w mieszkaniu :oops:
ponapadam innych i bedzie bazarek Żuczkowy, tyklko ze troszkę czasu trzeba
ale myslę ze w ciagu miesiąca bedzie bazarek zakończony :]

Link to comment
Share on other sites

DT juz niepotrzebny. Żuczek pojechał dzisiaj do domku stałego :multi: Bardzo się martwię ale wszystko wskazuje na to , że będzie tam szczęśliwy. Zamieszkał koło Żywca więc blisko, będę mogła go odwiedzać. Ma dom z dużym ogrodem, towarzystwo 24h na dobę i dużo rąk do rzucania piłeczek. na wstępie obsikał wszystkie swoje nowe krzaczki, ukradł kotleta z talerza i zaczęło się rzucanie piłeczek. Żuczek był tak zajęty, że nawet nie zauważył kiedy wyszłam. Mam nadzieję, że będzie grzeczny, pierwsze dni najtrudniejsze więc proszę trzymać kciuki za Żuczka :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...