Jump to content
Dogomania

Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...


Recommended Posts

To może zamiast czekać aż się zwolni miejsce u Murki zaczniemy coś ostro działać w tym kierunku?
Czy te psy mają aktualne ogłoszenia?
Czy ktoś wie coś więcej na ich temat? Mają wątki? Przepraszam ale nie śledziłam stąd moje pytania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yoko100']Taks to jest watek Loriego.On nie nadaje sie do adocpji poki co bo z nim trzeba bedzie dlugo popracowac.[/quote]
To akurat wiem bo ten wątek śledzę od początku;)
I wiem także, że samo podnoszenie tego wątku i "trzymanie kciuków" za Loriego nic nie da jeśli nie zwolni się miejsce u Murki. Lori nie jest i pewno długo nie będzie "adopcyjny" więc nie ma chyba potrzeby go wywoływać "hopaniem" na pierwsze strony dogo.
Natomiast pomyślałam, że w tej chwili najsensowniejszą pomocą dla Loriego będzie własnie poszukiwanie domu dla hotelowiczów Murki.
Eloise, bardzo dziękuję za link i odsyłacze do poszczególnych watków murkowych psiaków :lol:

Niestety znowu pomarudzę ale może choć wspólnymi siłami tamte wątki będziemy regularnie podnosić.

Idzie jesień i lorkowy dołek napełni się wodą. On netu nie czyta i nie wie biedak, że ma tylu przyjaciół - dla niego liczą się fakty...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='taks']To akurat wiem bo ten wątek śledzę od początku;)
I wiem także, że samo podnoszenie tego wątku i "trzymanie kciuków" za Loriego nic nie da jeśli nie zwolni się miejsce u Murki. Lori nie jest i pewno długo nie będzie "adopcyjny" więc nie ma chyba potrzeby go wywoływać "hopaniem" na pierwsze strony dogo.
Natomiast pomyślałam, że w tej chwili najsensowniejszą pomocą dla Loriego będzie własnie poszukiwanie domu dla hotelowiczów Murki.
Eloise, bardzo dziękuję za link i odsyłacze do poszczególnych watków murkowych psiaków :lol:

Niestety znowu pomarudzę ale może choć wspólnymi siłami tamte wątki będziemy regularnie podnosić.

Idzie jesień i lorkowy dołek napełni się wodą. On netu nie czyta i nie wie biedak, że ma tylu przyjaciół - dla niego liczą się fakty...[/quote]

[B]Taks[/B], dzięki że wpadłaś na wątek Loriego :loveu:.
Generalnie psiaki z hoteliku, te z kolejki ogólnej, mają ogłoszenia, ale wiadomo, że w sumie nigdy ich za wiele. Do domu powinna iśc Rudka lub Rufi, bo to one głównie "blokują" przybycie naszego olbrzyma do Murki. Rufi ostatnio dostał komplet ogłoszeń, ukaże się również na dniach w Moim Psie. U Rudki podobno pojawił się jakis zainteresowany, no ale wiadomo jak jest. Okaże się, czy sie uda.
Pozostałe psiaki są na miejscach prywatnych i nie mają wpływu na miejsce dla Lorusia.

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=darkslateblue]Uwaga !!! Jest miejsce dla Loriego. [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=darkslateblue][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Biedna Bonusia umarla wczoraj w klinice
[*][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]Organizujemy wiec transport z Mielca do Janowa.[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][COLOR=darkred]Od razu zapytam czy z zebranych pieniedzy Murka moze wyplacic Kierownikowi za paliwo? Bo chyba skladki byly na konto hoteliku ????[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']O matko,nareszcie:multi:[/quote]
:oops::oops::oops:
nie tak miało być:placz: nie na takie zwolnienie miejsca czekaliśmy z utęsknieniem...
Niech Bonusi będzie dobrze tam gdzie poszła:loveu: i... dziękujemy Suńko za szansę dla Loriego

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red][B]To prosze osoby deklarujace pomoc dla Loriego o wplaty na konto hoteliku Murki.[/B][/COLOR] Trzeba by jutro oddac kierownikowi pieniadze za paliwo, trasa ok. 300 km w obie strony.

[B][QUOTE][/B] Temat: Re: LORI
Data: Pn Września 21 2009, 1:50 pm
Do: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Mielcu

[COLOR=darkslateblue][B]Lori będzie dostarczony najprawdopodobnie jutro. Rano potwierdzę.[/B][/COLOR]
[B][/QUOTE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='taks']:oops::oops::oops:
nie tak miało być:placz: nie na takie zwolnienie miejsca czekaliśmy z utęsknieniem...
Niech Bonusi będzie dobrze tam gdzie poszła:loveu: i... dziękujemy Suńko za szansę dla Loriego[/quote]
Oczywiscie,ze nie na takie zwolnienie miejsca czekalismy:shake:przykro mi z powodu Bonusi.../tak sie wyrwalam z ta radoscia:oops:ale to takie spontaniczne było/.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...