Jump to content
Dogomania

Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .


arima

Recommended Posts

[I][B]Cześć Sliczna Pysiu, to ja Twoja [/B][/I][I][B]córcia która w sobie również ślicznosć odkryła:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I]
[B][I]Dziękuję że mi w tym pomogłaś:loveu: :loveu: :loveu: :evil_lol: [/I][/B]
[B][/B]
[B][/B]
[B][/B]
[B][I]Trzymamy kciukasy zeby z uszkiem było Ok .[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[I];)Mamciuniuniu Pysiuniu ................jesteś śliczna:loveu:

Pysiu czy twój wnuczek Ozzy będzie chętnie jadł RC Waltham Intestinal :cool1:bo musimy na jakiś czas wejść na dietkę dla przewrażliwionych:cool3:......a żadnych RC nigdy nie zakupywaliśmy:shake:
[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Jadę do weta z Szelmą. Ucho mnie wystraszyło i muszę sprawdzic czy panikuje czy mam racje....Obym panikowała tylko :cool1:
Ale nie myślcie sobie ze zapomniałam o tym że jestem śliczna :diabloti:
Nie zapomniałam :evil_lol:[/quote]

Mam nadzieje ze to panika:roll: trzymam kciuki sliczna Pysiu:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA']1.klasycznie :evil_lol:



2.a co zrobiło? Uuuuuu?? :ghost_2:[/quote]
Ad 1. Może być :eviltong: Kwintesenca klasycznego gustu i elegancji :diabloti:
Ad 2. Nie :mad: Zrobiło klapu klap pod ręką ...

[quote name='paula_z']Witaj sliczna paranoiczko :p


:roflt:[/quote]
Paranoiczko :hmmmm: Ze śliczna to się zgadzam :B-fly:

[quote name='Nugatowa']To mówisz Pysiu, że niezła Dżaga z Ciebie jest :evil_lol: [/quote]
Nigdy nie lubiłam słowa Dżaga :mad: Jest uwłaszczające mojemu subtelnemu sexapilowi :shake: Jestem poprostu śliczna :eviltong:

[quote name='bonita'][I][B]Cześć Sliczna Pysiu, to ja Twoja [/B][/I][I][B]córcia która w sobie również ślicznosć odkryła:evil_lol:[/B][/I]
[B][I]Dziękuję że mi w tym pomogłaś:loveu: :evil_lol: [/I][/B]



[B][I]Trzymamy kciukasy zeby z uszkiem było Ok .[/I][/B][/quote]
Jak zapomnisz że jestes sliczna to Ci przypomne ;)

[quote name='Alicjarydzewska'][I];)Mamciuniuniu Pysiuniu ................jesteś śliczna:loveu:

Pysiu czy twój wnuczek Ozzy będzie chętnie jadł RC Waltham Intestinal :cool1:bo musimy na jakiś czas wejść na dietkę dla przewrażliwionych:cool3:......a żadnych RC nigdy nie zakupywaliśmy:shake:
[/I][/quote]
Jezeli mój wnuczek Ozzy najpierw dostanie na spacerku garstke karmy w nagrode to moze nie będzie grymasił bo zapach będzie mu się miło kojarzył ;)

[quote name='*Ania...Niuf*']Mam nadzieje ze to panika:roll: trzymam kciuki sliczna Pysiu:loveu:[/quote]
Trochę paniki trochę nie. A śliczna jestem :B-fly:

[quote name='malawaszka']ooo witaj samouwielbiająca się ślicznotko :evil_lol: mam nadzieję, że z Szelmowym uszkiem wszystko OK!!!![/quote]
Oj kochana ja nie tylko się sama wielbię :p Wszyscy mnie wielbią :diabloti: Ty tez powiedziałaś mi że jestem śliczna :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Teraz mogę napisać co następuje:
Szelmusi uszko jakby nie do końca się ładnie goiło. No i pomimo witaminek i nutriplantu dziewczynka od długiej kuracji antybiotykowej ma na skórce lekkie zmiany grzybiczne. Niewielkie ale na wszelki wypadek walczymy od razu środkami zewnętrznymi bo nie chcę podawać od razu ketokonazolu bo boję się ze po tylu lekach wątroba nie wytrzyma ....Nie powinno być xle bo kuracje antybiotykową skończyła w poniedziałek to ma prawo organizm wariować .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_z']:ices_bla: Mialo byc panikarko :eviltong: Nie wiem skad mi sie ta paranoiczka wziela :hmmmm: ;)[/quote]
Nie jestem panikarą :shake: Paranoje to mam i to maniakaloidalną :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Wszędzie widzę śliczne Pysie :diabloti:

[quote name='da-NUTKA']Wpadłam na chwilkę, żeby przywitać wszystkie zwariowane cioteczki, babcie, wnusie i ................. oczywiście, śliczną :-o :crazyeye: :roll: i, nad wyraz, skromniutką Pysię.

Ucałuj chorą Szelmusię i wszystkich w domu zdrowych też.

Danka[/quote]
A co? Nie jestem skromna? :mad: Jestem :diabloti:
Szelmusia nie jest do końca chota jak pani wetka rzekła ....Ona jest rekonwalescentką i stąd te problemy :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Pysia pięknisia ma samozachwyt w oczach :evil_lol:

[IMG]http://img71.imageshack.us/img71/8775/dscf0417lz0.jpg[/IMG][/quote]
Bo jestem śliczna :diabloti:
[quote name='Maga100'][B]to się nazywa nerwica natręctw :evil_lol: :evil_lol: [/B][/quote]
Mogę mieć taką nerwice :eviltong:

Witajcie kobiety w ten deszczowy poranek :multi: Zmorka ukradła w nocy kilka pączków :mad: Reszte zostawiła mnie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

[B][I][IMG]http://3dtextmaker.com/queue/Witaj_cudna__03532.gif[/IMG][/I][/B]
[B][/B]
[B][I]Jak tam po tłustym czwartku :evil_lol:. Najadłaś się prawda :razz:. [/I][/B]
[B][I]Ile masz na koncie pączków ... zjedzonych ? [/I][/B]
[B][/B]
[B][I]PS . U mnie w galeri impreza urodzinowa :evil_lol:.[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']PYSIA :diabloti: zostałaś wyróżniona w KKKKonkursie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :roflt:[/quote]

:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:
KKKurde Pysia ale ci [COLOR=PaleTurquoise]nie[/COLOR] zazdroszcze :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...