Jump to content
Dogomania

Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .


arima

Recommended Posts

[quote name='AśkaK']Hahaha...Pysia no...zawstydzasz normalnie!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Fotkę pupy TZta...no dajrze spokój:megagrin: , to przecie jakbym brata podglądała!:oops: :evil_lol:
No, może niezupełnie :evil_lol: ... ale wiesz, TZ innej dogociotki to prawie jak...jak swój własny TZ! Czyli...NIC CIEKAWEGO!!!;) :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Ja tu czycham na tą fotę rowerzysty na Gubałówce czy gdzie to tam było.:lol:[/quote]
Ależ kochana :p Ta pupa jest ubrana :eviltong:
Nie czekaj bo niufa nie wstawi :shake:
Od jutra poluje na pupy facetów z aparatem :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] Napisał [B]Pysia[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3230596#post3230596"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
Pusto bo pewnie wszyscy TZci tak jak mój chcą odłączyć nas od neta jak będziemy tyle spędzać przy nim czasu...[/QUOTE]

hahahahahahahaha :evil_lol::evil_lol: :evil_lol::evil_lol:
nie Pysiu , nie wszyscy TZci są samobójcami :evil_lol::evil_lol: :evil_lol::evil_lol:

mój TZ sam osobiście będzie teraz pilnował by nowe łącze działało poprawnie :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Witaj Pysiu
witajcie zmoroszelmy
niestety .... poddałam się.... nie było mnie dwa dni (zasłużony urlopik he he he) a tutaj tyle nagadane.... mało fotów..... agadacie jak najęte.......
:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']hahahahahahahaha :evil_lol::evil_lol: :evil_lol::evil_lol:
nie Pysiu , nie wszyscy TZci są samobójcami :evil_lol::evil_lol: :evil_lol::evil_lol:

mój TZ sam osobiście będzie teraz pilnował by nowe łącze działało poprawnie :evil_lol::evil_lol:[/quote]
Ja jestem pokojowo nastawiony człowiek więc TZ mnie się nie boi :eviltong: Nie zapominaj że mam niufy a nie mordercze psy :p To o czymś świadczy ;)

[quote name='BeaC']Witaj Pysiu
witajcie zmoroszelmy
niestety .... poddałam się.... nie było mnie dwa dni (zasłużony urlopik he he he) a tutaj tyle nagadane.... mało fotów..... agadacie jak najęte.......
:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/quote]
Nagadane :crazyeye: Żartujesz.....Mało kto przychodził....Pozapominała rodzinka o mnie :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Ja jestem pokojowo nastawiony człowiek więc TZ mnie się nie boi :eviltong: Nie zapominaj że mam niufy a nie mordercze psy :p To o czymś świadczy ;)[/quote]

wiedziałam no wiedziałam że to napiszesz :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

cześć Pysiu :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Ja jestem pokojowo nastawiony człowiek więc TZ mnie się nie boi :eviltong: Nie zapominaj że mam niufy a nie mordercze psy :p To o czymś świadczy ;)


Nagadane :crazyeye: Żartujesz.....Mało kto przychodził....Pozapominała rodzinka o mnie :placz:[/quote]

Pysiu! My przychodzimy... I cię toffffffamy! :p

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

[QUOTE] Nagadane :crazyeye: Żartujesz.....Mało kto przychodził....Pozapominała rodzinka o mnie :placz: [/QUOTE]

[B][I]Oj nie pozapominała o tobie rodzinka ... w każdym razie ja nie pozapominałam :evil_lol:. Ale wielmożna PYSIA ... do nas nie zagląda :-x[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Bry wieczór ;)
Wiecie co plotkary??
Doszłam do wniosku że nie będe tego wszystkiego czytać bo nie chcę spędzić w tej galerii reszty życia, a zapewne nadrobienie tego wszystkiego tyle by mi zejęło :roll:
Rzuciłam się więc w poszukiwanie ostanich zdjęć i wygrzebałam TO
[QUOTE][IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/2007styczen/31st83.jpg[/IMG][/QUOTE]:loveu:

I tak też chyba odtąd bede robić bo można tu się zaczytać na smierć, o.

[I]Dziękuje ;)


[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Ja jestem pokojowo nastawiony człowiek więc TZ mnie się nie boi :eviltong: Nie zapominaj że mam niufy a nie mordercze psy :p To o czymś świadczy ;)
Nagadane :crazyeye: Żartujesz.....Mało kto przychodził....Pozapominała rodzinka o mnie :placz:[/quote]

[B]Pysiu [/B]- my przychodzimy! A Ty gdzieś??????????? Rupczewskiej tysz ni ma :hmmmm: :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tygra']no co Ty Pysiu ja pamiętam [/quote]
Wybacz ...

[quote name='*Ania...Niuf*']Nie macie TZtów?? :diabloti:



No właśnie ja nie mam- jestem panną na wydaniu:wink: ...[/quote]
Myśle i myślę czy mam Ci zazdrościć czy mam Cię żałować :evil_lol:

[quote name='Vectra']wiedziałam no wiedziałam że to napiszesz :evil_lol:

cześć Pysiu [/quote]
Patrz jak Ty mnie znasz :diabloti:
Cześć Ewciu

[quote name='Iza i Avanti']Pysiu! My przychodzimy... I cię toffffffamy! [/quote]
My też Cię Izuniu toffamy

[quote name='Kamcia_14'][B][I]Oj nie pozapominała o tobie rodzinka ... w każdym razie ja nie pozapominałam :evil_lol:. Ale wielmożna PYSIA ... do nas nie zagląda [/I][/B][/quote]
Cichaj kobieto bo wielmozna Pysia nie potrafi poodpowiadać u starych znajomych....

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Pysia']
pewnie wszyscy TZci tak jak mój chcą odłączyć nas od neta jak będziemy tyle spędzać przy nim czasu....

[B][I]JU odłączył Pysię od kompa:placz:[/I][/B][/quote]
Tym razem był to Karol....

[quote name=':: FiGa ::']Bry wieczór ;)
Wiecie co plotkary??
Doszłam do wniosku że nie będe tego wszystkiego czytać bo nie chcę spędzić w tej galerii reszty życia, a zapewne nadrobienie tego wszystkiego tyle by mi zejęło :roll:
Rzuciłam się więc w poszukiwanie ostanich zdjęć i wygrzebałam TO
:loveu:

I tak też chyba odtąd bede robić bo można tu się zaczytać na smierć, o.

[I]Dziękuje


[/I][/quote]
A dlaczegóż to nie chcesz u mnie spędzić reszty zycia :mad:

[quote name='PIKA']jakby dobrzew pomyślec to ja też :evil_lol: i wiele naszych koleżanek rownież :evil_lol:
cześc wnusiu [/quote]
Babciu Ty masz mojego dziadka poete :loveu:

[quote name='paula_z']Ja bylam, ale nie mialam nic do powiedzenia :cool1: Co mialam napisac?: "czesc Pysiu" [/quote]
Paula jak możesz ....Trzeba pisać bo wiem wtedy że żyję ;)

[quote name='Vectra']cześć Pysiu
jak coś to też jestem panna na wydaniu :cool1:


[/quote]
Ty to jestes bezbożnica a nie panna :angryy:

[quote name='da-NUTKA']Pysiu, gdzie jesteś???????????

Albo z głodu nie żyje, albo ją TZ odłączył od kompa?????????

Nie podoba mi się to :mad:

Pysiu, wróć ........... już wkleję to zdjęcie ze Śnieżki, jak Ci tak bardzo zależy

Danka[/quote]
Jestem nie rycz babo :diabloti: Wstawiaj fote :evil_lol:

[quote name='bonita'][B][I]Mamciu![/I][/B]
[B][I] wracuj tu szybko bo się smutno robi[/I][/B]
[B][I]Jak jesteś głodna, to ja dzis duuużo w lodówce mam:cool3: :evil_lol: [/I][/B]

[B][I]Gdzie ześ jest?[/I][/B][/quote]
Pojadłam już :p

[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:evil_lol:formalnie wg kościoła to ja też na wydaniu jestem , wg państwa mężatka[/I][/B][/quote]
Następna bezbożnica.....

[quote name='malawaszka']Pysia :crazyeye: a Ty gdzie??? plizzzzz wyślij mi jutro eska co i jak bo się będę martwić :oops: i jeszzce nie daj boże Tequilla mi wejdzie nie tak jak powinna :evil_lol:[/quote]
Jestem tylko Karol cos pisał na poniedziałek długiego i twierdził ze ma taka wene że mnie nie wpuści dopóki nie napisze do końca :placz: Cóż było robić....Uległam :roll: Skończył więc jestem ale za to strasznie spiąca ....

Musiałam pokasować emotki.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga1215'][B]Pysiu [/B]- my przychodzimy! A Ty gdzieś??????????? Rupczewskiej tysz ni ma :hmmmm: :niewiem:[/quote]

[quote name='Nugatowa']Pysiu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wyzwałam Cię na pojedynek !!!! A ty stchórzyłaś!!!!!!!!

:evilbat: :evilbat: :evilbat: :evilbat:[/quote]
Gdzie :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...