Jump to content
Dogomania

Galeria psów z Grupy 3 (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Yorkies

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stynka,

Fajny piecho, ale z tego co widze to pewnie masz troche pracy z wlosem. Jak sie nie myle, wlos Twojego psa jest gesty ale jego struktura jest raczej welnista ....

Rozczesywanie takiego wlosa sprawia troche problemow, wiec nalezy uzywac wieksza ilosc odzywki (zarowno do kapieli jak i do biezacego szczotkowania).

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co? Zarejestrowałam sie na Lukrowi, aby zamieścić tam zdjęcia Efi i dostałam takiego maila

"....Konto zostanie aktywowane po weryfikacji danych przez administratora serwisu....."

to było w piątek. Nie wiecie może ile to potrwa? Ja poprostu nie mogę się doczekać żeby pokazać wam sunię 8)

Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

To zdjecie powyzej to szczesliwa rodzinka kerrakow - na pierwszym planie mama-Luska, 4 maluchy/jednego zaslonil Niunio/ i wlasnie Niunio w roli przyrodniego brata, byl swietny :D

A chcialam sprawdzic, czy aby na pewno umiem wstawic zdjecie :wink:

Link to comment
Share on other sites

Czakuś jest przepiękny.

Mam jedną radę odnośnie czesania, ja Samante czeszę na stole, po pierwsze sie nie wyrywa tak mocno a nawet jeśli próbuje to i tak nie skoczy (za wysoko). Po drugie mogę stać w wygodnej pozycji, nie męcząc kręgosłupa.Może i Ty czeszesz na stole ale dobrych rad nigdy dość.

Jeśli chcesz iść do fryzjera to poszukaj naprawdę dobrego , najlepiej poleconego przez kogoś. Ja z Bosmankiem bylam tylko raz a Samantę trymuję sama. Mieszkam w małym mieście i u nas nie ma psiego fryzjera, a cena jaką zapłaciłam za Bosmanka pół roku temu zwaliła mnie z nóg.( 150 zł) i jak się okazało nie był poprawnie wytrymowany.

Pozdrawiam :Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

Sorki ale nie tu umieściłam to co pisałam. Nie chciałam dawać dobrych rad dla Czakusia, bo nikt o nie nie prosił. To w innym temacie i w innym poście było o pielęgnacji Westa. Ale Czakuś i tak jest prześliczny. :laola: :Dog_run:

Nie szkodzi, dobrych rad nigdy nie za wiele :D Mieszkam w Warszawie, więc ze znalezieniem fryzjera dla psów nie powinno byc problemu, ale na pewno zasięgnę opinii, czy dobrze tam trymują. Bosmanko, mam pytanie, w jakim wieku powinno się po raz pierwszy trymować westie, hodowca powiedział mi ze jak ma 6 miesięcy, a moze lepiej wcześniej ?

Pozdrawiam wszystkie terierki i ich włascicieli :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...