Jump to content
Dogomania

Galeria psów z Grupy 3 (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Yorkies

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i co tu kryc--czekamy na kolejne fotki
bogula, my będziemy właśnie kryć za jakiś miesiąc dwa i jak dobrze pójdzie, to 9 tygodni potem dopiero będą fotki :wink: ! Galeria w szwach pęknie. Niestety młodziutkie airedaleki, jak inne psie noworodki, wyglądają jak szczury i są piękne tylko dla hodowcy, więc będziecie musieć jakoś razem ze mną przeboleć to wczesne dzieciństwo...

czapluniu, co u Ciebie, bo jakoś dawno nie słyszeliśmy? Jak Twoje zdrówko i gronkowiec Luśki? A niuniek zjadł kogoś ciekawego ostatnimi czasy :wink: ? Tak fajnie było na tym mokrym spacerku! U nas zawody odłożone do wiosny, ale będę Cię informować.

Link to comment
Share on other sites

kobiety drogie! dopiję tylko 3 kawkę i lecę do studia foto----a jak będzie cuś nadającego się do publikacji, to mam nadzieję pomożecie zamieścić?

Flaire---masz nosa! wczoraj opstrykałam tego mego tłuścioszka--taka tu zima piękna :D , no i życzę sukcesów genetycznych!

Czapla---cuś mi się nie otwierają fotki bestyjek----może coś zbąbiłam :oops: ------pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

To dodam cos od siebie:

Nitencja,

Bylam na Twojej stronce. Bardzo faaajna :-) Lubie stronki z prosta nawigacja i z przyjazna grafika, ktora szybko sie laduje. Dlatego wielki plus za te walory :) Psy bardzo fotogeniczne. Jak widze, podobnie jak ja uwielbiasz dokumentowac wiele zdarzen z zycia zwierzakow.

Bogula,

No wlasnie czekamy na zdjatka! Nie mysl, ze mamy skleroze (chociaz ja chyba jednak mam, ostatnio to sobie uswiadomilam ;)

Flaire,

Zgadzam sie z Nitencja, narodziny szczeniakow wymagaja postawienia strony www. Ja do napisania swojej tzn. Majkowej zabieram sie juz jakis czas, ale obiecalam sobie, ze strona do konca lutego musi juz wisiec :-)

Mam nadzieje, ze rozpiszesz jakas mala ankietke na matki i ojcow chrzestnych dla swoich psiakow. Z matkami bedzie latwiej niz z ojcami, ale pamietaj ze do pierwszej funkcji jestem chetna ;) W drugiej tez sie odnajde, zapuszcze tylko wasy i zetne futro :lol:

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

:lol: hurra trzymam kciuki za Misie :) Flaire a moze by tak strone Misiowa zrobic i jej dzieci?
No bardzo bym chciała, tylko czasu brak... Tak sobie myślę, że może powinnam to komuś zlecić... Znasz może kogoś, Nitencja :wink: ?
A kto bedzie szczesliwym tatusiem.
Greenfield's Captain Jack.
A my wlasnie czekamy na narzeczona dla Alexa i to az Tallina. Trzymajcie kciuki :angel:
Hej, wierzę w Alexa! Na pewno świetnie sobie da radę!!! A kciuki swoją drogą, bo na pewno nie zaszkodzą :wink: .
Link to comment
Share on other sites

Wind, ojcem chrzestnym to będzie Leon, tylko Mokka musi na nim wymusić obietnicę, że chśniaków nie zje, zanim nie podrosną :wink: . A na chrzestne matki oczywiście Was wszystkie zapraszam - mam nadzieję, że chrześniaków nie zabraknie!

Link to comment
Share on other sites

Niestety młodziutkie airedaleki, jak inne psie noworodki, wyglądają jak szczury i są piękne tylko dla hodowcy, więc będziecie musieć jakoś razem ze mną przeboleć to wczesne dzieciństwo...

Już się nie mogę doczekać! Psie noworodki są przecudne! A zwłaszcza malusie airedaleki!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Och! spacer w deszczu po polach mokotowskich wspominam z rozrzewnieniem..... i mam nadzieje, ze sie kiedys powtorzy.

Niunio jakos nikogo nie pozarl, choc hulnal mi do faceta jak wszedl do ogrodka - musze w koncu powiesic jakas tabliczke w stylu "uwaga! dobre psy - gryza", ale udalo mi sie powstrzymac bestie :wink:

Luska tez ma sie niezle - wszystkie ranki zaleczone, nowych nie widac, jeszcze w tym tygodniu ide z nia na kontrole do weta, ale wedlug mnie jest ok (az do nastepnego ataku :cry: )

Tak mysle, ze sie wybiore na wystawe do Wawy, to moze sie nam uda powtorzyc spacerek?? No chyba, ze Misia bedzie mocno grubasna - na sama mysl juz Ci zazdroszcze malych serdelkow :D i licze na duza ilosc zdjec, a moze nawet jak sie pojawia to sie beszczelnie wprosze do Ciebie :lol: No i pomysl koniecznie nad wlasna stronka, powiem tak po cichu, ze ja tez sie przymierzam, ale powierze to komus madremu :)

No i czekam na te zawody - jesli nic mi planow nie pokrzyzuje to na pewno sie zjawie. Dowiedzialam sie tez, ze tor agility jest we Wloclawku - to nie jest tak strasznie daleko i moze jak sie zrobi nieco cieplej to popracuje z bestjami, zobaczymy czy mi zapalu starczy :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...