Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

byłyśmy z Torusią w schronisku dziś...gorąco psiaki pochowane po skrawkach cienia...
Fionka siedziałą w budzie i tylko nosek wychylała ale wyjść nie chciała więc fot nie ma, bo po co Wam wygląd budy:diabloti:
Frodo czuje sie juz lepiej, jest w innym boksie więc od bójek trzyma się już z daleka i nikt go nie molestuje wreszcie:roll:
jest śliczny piesek w typie jamnisia na kwarantannie i również na kwarantannie taki smieszny owczarek...szorstkowłosy...taka śmieszna mieszanka ale pies piekny, dostojny...fotki wstawie poźniej...
dziewczyny jest jedna sunieczka do wyciagnięcia na cito:roll:
mała (tak poniżej kolana) kudłata mocno, jasna...taka sliczna ze aż dziwne ze jest w schronisku...ale obawiam sie że może skończyć się jak z zamojską Kamą...tylko że Kame zdążyliście uratować...a ta sunia to kolejny taki przypadek...
sunia siedzi w boksie ogólnym i jest tam taka jedna duża (wilczurowata) suka bardzo dominująca i agresywna...ona sobie obrała małą za cel...po prostu ją zastrasza, ciągle za nia lata, podgryza ją a jak mała nie ma gdzie uciec i stanie nie tam gdzie sie dużej podoba to ją atakuje (a że różnica w wielkości jest ogromna to zwyczajnie duża targa po kątach ta małą kudłaczką)...obawiam sie że może to się skończyć tragicznie...dodam że pracownik to widział ale jak zawsze bez reakcji...
bardzo ciężko było zrobić jej fotke bo ciągle była zaganiana do środka o boksów ale na jednej udało mi się ja uchwycić , torusia tez ma chyba jedną fotkę na ktorej ją widać...tymczas potrzebny na gwałt:placz:

Link to comment
Share on other sites

sluchajcie trudno mi powiedziec jaka ona jest do psow bo tyle ile bylysmy w schronisku tyle duża suka ją atakowała...zaganiała ciągle do boksów do środka a jak sunia wychodziła (bardzo sie do nas garnęła i wychodziła do siatki ciągle) to ta od razu ja za skóre i do boksu...
na fotach nie widać ale ona sierść ma zaniedbaną, do ludzi się garnie, wychodziła i probowała szczekać zwracac na siebie nasza uwagę, do innych psów nie wykazywała agresji...na suke która ją targała po kątach szczerzyła się (w momencie szarpania) albo piszczała ale było ty tylko w ramach obrony...
co do szukania jej przez kogoś to sunia jest na boksach ogólnych więc dwutygodniową kwarantanne już przeszła...
DT jest jej potrzebny na cito...obawiam ze sie zwyczajnie zostanie zagryziona:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']sluchajcie trudno mi powiedziec jaka ona jest do psow bo tyle ile bylysmy w schronisku tyle duża suka ją atakowała...zaganiała ciągle do boksów do środka a jak sunia wychodziła (bardzo sie do nas garnęła i wychodziła do siatki ciągle) to ta od razu ja za skóre i do boksu...
na fotach nie widać ale ona sierść ma zaniedbaną, do ludzi się garnie, wychodziła i probowała szczekać zwracac na siebie nasza uwagę, do innych psów nie wykazywała agresji...na suke która ją targała po kątach szczerzyła się (w momencie szarpania) albo piszczała ale było ty tylko w ramach obrony...
co do szukania jej przez kogoś to sunia jest na boksach ogólnych więc dwutygodniową kwarantanne już przeszła...
DT jest jej potrzebny na cito...obawiam ze sie zwyczajnie zostanie zagryziona:shake:[/quote]

No ja pamiętam Kamusię :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Moja propozycja jest taka - załóz wątek Tekli; fakt, ze jest na otwartym wybiegu, ale własnie tam Kama straciła ogon:roll:
Bardzo zalezy mi na znalezieniu jej domu, jest tak podobna do mojej zmarłej Tekli...
Jest maleńka, spokojna i na pewno marzy o wlasnym domu.
Następna w kolejce do hoteliku jest zamojska sunia i wtedy wezmiemy jedną z tych w największej potrzebie.
Moze tak być?[/QUOTE]

Może ;)
No dobra, tylko teraz napisz jakieś informacje o niej, jak najwięcej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nika28']No bo Maniuś i Wiluś znaleźli domy, Fionka niedługo jedzie do DT, to może założe Tekli wątek ? :oops:
Albo jakiejś psince w większej potrzebie ?[/quote]
Moja propozycja jest taka - załóz wątek Tekli; fakt, ze jest na otwartym wybiegu, ale własnie tam Kama straciła ogon:roll:
Bardzo zalezy mi na znalezieniu jej domu, jest tak podobna do mojej zmarłej Tekli...
Jest maleńka, spokojna i na pewno marzy o wlasnym domu.
Następna w kolejce do hoteliku jest zamojska sunia i wtedy wezmiemy jedną z tych w największej potrzebie.
Moze tak być?

Link to comment
Share on other sites

Tutaj jest ten wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/przerazona-wciaz-atakowana-mala-sunia-mamy-transport-potrzebujemy-pomocy-finansowej-141053/[/URL]

Sunia ma już transport i DT, zbieramy na odrobaczanie, szczepienia itp.

EDIT: Leni, pisałyśmy w tym samym czasie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...