Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

20 godzin temu, Tola napisał:

 

IMGP4979.JPG

Ta sunia na pierwszym planie identyczna jak mój Bakster. Miałam o niego sporo telefonów, podobał się ludziom, tylko on wrednota do obcych, więc w końcu został u nas. Gdyby ktos dał jej szansę, to na pewno szybko znalazłaby dom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, uxmal napisał:

ten po prawej wyglada na pozytywnego i czarnulek

Nie mogę nic o nim powiedzieć, nie pytałam też pracowinika - podszedł do siatki z nadzieją...

11 godzin temu, uxmal napisał:

:(

To starsza sunia, chyba od zawsze w schronisku:(

W ubiegłym roku przez długi czas bardzo ciężko oddychała, myślałam, ze po zimie już jej nie zobaczę.

11 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Mam wrażenie, że ten pyszczek gdzieś już widziałam... :( ale nie przypomnę sobie gdzie.

To maleństwo, stał i machał w wejściu ogonkiem, widać ze nowy, przestraszony.

27 minut temu, Jaaga napisał:

Ta sunia na pierwszym planie identyczna jak mój Bakster. Miałam o niego sporo telefonów, podobał się ludziom, tylko on wrednota do obcych, więc w końcu został u nas. Gdyby ktos dał jej szansę, to na pewno szybko znalazłaby dom.

To nie jest mała suczka, a o pomoc dla takich trudno:(

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Tola napisał:

To nie jest mała suczka suka, a o pomoc dla takich trudno:(

Mój Bakster też jest średniak (ok 20 kg) jak ona, a właśnie było tak duże nim zainteresowanie. Spowodowane w jego przypadku typowo wyglądem, bo na pewno nie charakterem ;)

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Tola napisał:

Psy

IMGP5016.JPG

Na FB wstawiłam go na grupie Szpice w potrzebie i udostępniłam u siebie. Pozwoliłam sobie Tolu podać do Ciebie telefon, gdyby ktos był zainteresowany adopcją. Szpicowate maja wielu miłośników, może ktos go wypatrzy. Dla mnie jest boski. Czy o nim coś wiadomo?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Jaaga napisał:

Na FB wstawiłam go na grupie Szpice w potrzebie i udostępniłam u siebie. Pozwoliłam sobie Tolu podać do Ciebie telefon, gdyby ktos był zainteresowany adopcją. Szpicowate maja wielu miłośników, może ktos go wypatrzy. Dla mnie jest boski. Czy o nim coś wiadomo?

Musiałabym zapytać pracownika,  do siatki wczoraj  nie podszedł

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Jaaga napisał:

Tolu, Monika odpisała, że nie mają miejsca, ale żebyś dała zdjecia tej sznaucerowatej suni, jesli masz, to ja wstawi na sznaucerowy FB. Może ktoś się nadnią zlituje. 

Ok, a do kogo wysłac zdjęcia, tutaj wstawić?

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Jaaga napisał:

Czy jakieś pieski ze zdjeć opuszczą może schronisko? Taka tu cisza, a tyle cudnych piesków pokazanych. 

No, na razie cisza.Przymierzam sie z Bogusik do pomocy tym razem zamojskim psiakom.W sobotę opuści sunia z Radys hotelik a więc by można było pomóc następnym.Bogusik do końca tygodnia ma gości,nie wiem czy nawet zaglądnęła na zamojski wątek.Czekam aż będzie wolna i będziemy myśleć.

Te dwa czarne psiaczki sunia i piesek z dłuższa sierścią mnie zainteresowały.Sunia sznaucerowata jest raczej średnim psiaczkiem?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.09.2018 o 20:46, Jo37 napisał:

Fajne te czarne kudłacze.

 

4 godziny temu, Jaaga napisał:

Czy jakieś pieski ze zdjeć opuszczą może schronisko? Taka tu cisza, a tyle cudnych piesków pokazanych. 

 

3 godziny temu, Anula napisał:

No, na razie cisza.Przymierzam sie z Bogusik do pomocy tym razem zamojskim psiakom.W sobotę opuści sunia z Radys hotelik a więc by można było pomóc następnym.Bogusik do końca tygodnia ma gości,nie wiem czy nawet zaglądnęła na zamojski wątek.Czekam aż będzie wolna i będziemy myśleć.

Te dwa czarne psiaczki sunia i piesek z dłuższa sierścią mnie zainteresowały.Sunia sznaucerowata jest raczej średnim psiaczkiem?

Przez dzisiejszy dzień nazbierało się trochę spraw, postaram się po kolei o wszystkim napisać.

Zacznę od psów ze schroniska, bo ich los najbardziej leży mi na sercu.

Niestety tym razem nie uda się chyba zabrać do Hani ani czarnej suni, ani czarnego długowłosego pieska, bo prawdopodobnie są to psiaki wycofane.

Jeździłam specjalnie do schroniska, aby zapytać o nie konkretnego pracownika no i takie otrzymałam informacje.

Nie wiem na ile są to wycofane psy – czy jest to lęk spowodowany ostatnimi przejściami, wyłapywaniem, pobytem w nowym miejscu? Sunia nie podchodzi do siatki, więc trudno mi cokolwiek więcej powiedzieć.

Być może po jakimś czasie jak pojadę, to zobaczę zupełnie inną suczkę – tak było z Vanilką…

Bardzo mi przykro:(

 

Sunia sznaucerowata to średniej wielkości sunia, może taka jak Ula...

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, uxmal napisał:

Jeśli znajdzie się miejsce dla sznaucerki w hoteliku to deklaruję stałą.

Wiem że każdy piesek potrzebuje pomocy niezależnie od rasy ale sznaucery są mi bliskie i .... no nie mogę :(((

Zobaczymy, jak to się wszystko potoczy...

Suczka jest bardzo długo w schronisku, być może ma problemy zdrowotne, ale dla takich starszych psiaków najtrudniej znalezc pomoc:(

Link to comment
Share on other sites

Ale mam też dobrą wiadomość – dzisiaj szukałam pomocy dla prawdopodobnie porzuconej malutkiej suni w typie pekinki.

Dzwoniłam do Murki, ale u Kasi nie ma miejsc, poprosiłam więc o pomoc Anulę no i historia tej malutkiej suni zakończy się szczęśliwie – jak tylko uda się wszystko zgrać to malutka pojedzie do szafirki pod opiekę Anuli i Bogusik, chcielibyśmy, aby było to jak najszybciej.

Bardzo dziękuję!

Oto malutka

V__5C38.jpg

V__7407.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...